Dieťa s bolesťami zubov na pohotovosti.

V sobotu som bola na návšteve u sestry s deťmi sme šantili ešte sme si plánovali ísť na menší výlet v nedeľu aby si deti užili, veď pondelok majú ešte prázdniny tak nech majú radosť.Deti išli preto skoro spať.No ráno bola zmena...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Zavčas rána mi sestra smutným hlasom zavolala,že malinká má veľké bolesti zubov a stále narieka takže sme zavolali na pohotovosť aby sme sa uistili,že na stomatologickej pohotovosti ordinujú, lenže na recepcií v nemocnici mi povedali,že pohotovosť na stomatologií je v Trenčíne.Hrozné, dieťa v bolestiach ešte, že bol manžel doma a nepracoval inak by sme museli ísť na autobusovú stanicu čakať spoj nasledovala by dlhá cesta do Trenčína s malinkou .Takže sa išlo na pohotovosť autom vďaka bohu.

Prišli sme tam, pred nami bolo ešte 8 pacientov na počudovanie to išlo rýchlo a malinka sa trochu utíšila snažili sme ju zabávať.A prišiel rad na nás, sestra otvorila dvere prosím ďalší zavolala moja sestra vstúpila s dcérkou do ordinácie posadili ju do kresla a kuriatko naše malé začalo veľmi plakať jej mamina sa ju snažila utíšiť, doktor malinkej pozrel do úst a len odvrkol keď nechce poriadne otvoriť ústa nebudem nič robiť na silu vystrojil ich ku dverám a dodal hlavu hore .dieťaťu podajte nurofen od bolesti aj keby som vašej dcére zub prevrtal ešte by ju to viac bolelo.S tím sme odišli. Vôbec sa doktor nepokúšal malinkej pomôcť.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Takže zbytočne sme išli do Trenčína s nádejou. že na pohotovosti malinkej pomôžu od bolesti.Vrátili sme sa domov ,ale malá celú cestu plakala .Sestra jej nasadila nurofen a malinká od úvany a od tolkého plaču zaspala.

Takto vyčkali do rána a sestra s malou išla na bolestivé tak sa to hovorí v pondelok k svojej stomatologičke, Stomaologička ju hneď uprednostnila a sestrička ju posadila na kreslo milo sa na malinkú usmiala vložila jej do ručičky nejaké hračku aby ju zabavila a zatial jej doktorka prezrela zúbky.Bolestivý zubček jej pevrtala aby jej vytiekol hnis a napriek plaču všetko dobre dopadlo. No keď moja sestra povedala doktorke ako sme obišli v Trenčíne povedala,že to čo ona urobila teraz mali urobiť v Trenčíne.

SkryťVypnúť reklamu

Takže veľmi dobrá skúsenosť na pohotovosti s úvodzovkami .

Adriana Balážová

Adriana Balážová

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som životom skúšaná žena ,ktorá ochutnava trpkosť života.Mám rada klud a relax .Som večný pesimista s malou nádejou optimizmu. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu