Obdivujem ludi, ktorí...

Učíme sa celý život...Všetko zlé je na niečo dobré...a podobne ošuchane frázy a klišé.Ale mám rešpekt pred frázami, lebo trafajú presne do čierneho.Ja som zistila, že je to naozaj pravda.Je to tak, že všetko zlé čo sa stane vo vašom živote, vás posunie a posilní do dalsích chvíl.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Ja ani neviem ako to nazvať.Vlastne.Po každom dni si možem v duchu povedať: Niečo si sa naučila.Si o trocha silnejsia a rozumnejšia...A čím bol dnešok taký výnimočný ?

Je smutne, že som si to uvedomila až potom vsetkom co sa stalo.Zistila som , že tak mnoho ludi kráča okolo nás každý deň bez povšimnutia...Bez úsmevu alebo prejavu pomoci...A nehovorím o ludoch,ktorí majú dva tituly pred a jeden za menom.Ani o tých, čo majú nablyskané autá, velké domy alebo tie tzv. hviezdy, ktoré sa objavujú v TV....atd..Hovorim o ludoch, ktorí dokázali prijať všetko čo im prišlo do cesty počas životnej púte...Prijali zlé i dobré ...s pokorou.S domnením že to tak ma proste byť.Niečo si už preskákali, ale vždy vydržali.A podla mňa by si zaslúžili aspon náznak pochopenia a usmevu, a niektorých by som nominovala aj na Nobelovu cenu...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Dnes som vedla takejto osoby sedela.A s každého jej slova som vycítila pokoru a lásku navzájom.Cítila som sa pri nej tak malá a hlúpa.Nemá vilu, ani tituly...Získala si ma svojim postojom k životu. Ak by som mala nejaký klobúk na hlave, tak by som ho s uctou dala dole...A kto to je?MOJA milovaná babka.

Som hrozne rada, že takýchto ludí mám okolo seba.

Patria sem aj moji rodicia...

Bodaj by bolo takýchto ludi čo najviac:)

Alžbeta Danová

Alžbeta Danová

Bloger 
  • Počet článkov:  2
  •  | 
  • Páči sa:  0x

zábavna, inteligetna, niekedy hladajuca zmysel života. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu