Nový nádych . žiadna cesta ,iba kruh nekonečných bodiek

Písmo: A- | A+

Prešla krátka ale zato veľmi zlatorodá cesta ,kľukatá a dosť divoká .) Všetko išlo ako na horskej dráhe .Pojmy, nove vnemy ,pocity, zážitky a vedomie sa menilo...rozširovalo. Veľa názorov a dohôd padlo  ,vzniklo a rozvíja sa  ďalej . Rozmanitosť poznatkov ktorými som sa plnila a stále plním ma obohatili šťastím a krásnou bezpodmienečnou láskou k životu .Vnútorná sloboda ,ktorá vo mne zo dna na deň kvitne mi dáva silu si skutočne plniť svoje ,,sny,, .Pre mňa ešte pár rokov dozadu nesplniteľné túžby ,kroky v živote ktorých som sa bála. Často strach ,neistota stáli v ceste povedať áno .

prvá miska z čajovne ,kde sa to všetko začaloprvá miska z čajovne ,kde sa to všetko začaloAndrea Šlosárová

Okolie ktorým som sa obklopila ma opúšťalo ,cítila som sa sama a bezradná. Ako naložiť s novými skúsenosťami? Pýtala som sa samej seba. Som tam kde mam byt? Je určite toto ,čo v živote chcem robiť?..Myslela som si že môj údel je trpieť a šťastie mi už nikdy nevkročí do života. Po zidealizovaných predstavách štúdia na vysokej škole, som ukončila dočasne štúdium a nastúpila do vysoko špecializovanej čajovne , v Bratislave.

Nikdy by ste si nevedeli predstaviť ako ústne podanie a priamy kontakt s ľuďmi vám pomôžu .Pre mňa jedno z najmagickejších miest ..

Silný intelektuál ,ateista začal cítiť srdiečko ,vietor vo vlasoch, počúvať  intuíciu . A zmysel   môjho života začal. Nový začiatok. : )

Osho hovoril ,učíme sa to nepravé aby sme po prebudení vedeli spoznať to pravé..neexistuje dobro ani zlo, iba dohody a uhol pohľadu nimi zviazaný .Čím viac dohôd tým väčšie vezenie .)Verím vo vesmír ,našu matku zem a vnútornú energiu  ktorú  keď vieme správne nasmerovať sa nám splní  všetko čo má. Verím že každí tu má svoju cestu a niečo čo sa na nej má naučiť.

Čím viac sa od nej budeme odďaľovať  ,tým viac budeme trpieť .Či si zvolíme cestu utrpenia alebo lásky a poznania  je už len a len na nás : ) ,  vždy je voľba .

Prajem všetkým lásku a vnútorný  pokoj.

Kiež svojou vôňou napĺňate všetkých ktorí si vážia jej liečivú silu.

 

 

 

 

 

Skryť Zatvoriť reklamu