Ako verejné prieskumy zabudli, kto nám tu vládol...

Nerozumiem. Nechápem. Nechce sa mi veriť. Tieto a podobné myšlienky mi behajú po rozume, keď vyjde nový prieskum verejnej mienky a vidím tam 30% SmeroHlasu. 30% pre systém, ktorý vytvoril poslanec Fico. Toho času premiér. Kmotor.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

30% pre systém, ktorý čistil, zahladzoval, vydieral a kradol. Systém, v ktorom jeho členovia nadubodli také sebavedomie, že si trúfli zavraždiť investigatívneho novinára a jeho partnerku. A s najväčšou pravdepodobnosťou by Ján a Martina neboli poslední. V hľadáčiku boli právnici, prokutátori a ich rodiny.

Systém o tom nie len vedel, ale pravdepodobne aj pripravoval. Ak by Ján a Martina nepoložili životy, systém by tu pravdepodobne vládol naďalej a o tej neskutočnej špine a prehnitom štáte plnom korupčníkov by sme pravdepodobne doteraz nevedeli. Nie preukázateľne a s hmatatelnými dôkazmi.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A dnes, 3 a pol roka po chladnokrvnej vražde Jána a Martiny si kmotor Fico mädlí ruky pri pohľade na rastúce preferencie. Nezískal ich zdarma. V skutočnosti musel obetovať posledné zvyšky sebareflexie a slušnosti, ktoré v sebe mal. Ak tam vôbec ešte nejaké mal.

Užitočnými idiotmi, ktorí mu v tom pomohli, boli amatéri a pokrytci zo súčasnej vlády, ktoých egá sú vačšie ako IQ. Kollár a Matovič. Pat a Mat slovenskej politickej scény. Ak sa bývalá garnitúra stihne vrátit skôr, ako bude čeliť spravodlivosti pred súdmi, leví podieľ na tom majú práve títo dvaja páni.

Ostáva už len veriť, že sa poctivým vyšetrovateľom z NAKA podarí odkryť hlavu chobotnice.

Skryť Vypnúť reklamu

Niektoré chápadlá má už odrezané.

Andy Nosko

Andy Nosko

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  157x

bodka. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Skryť Zatvoriť reklamu