Bez peněz sem nelez aneb politika po slovensky

Volebný hlas nad zlato. Čo vám poviem priatelia, kríž som si zobral na seba, a teraz s ním musím dojsť do cieľa. Primátor mesta Prešov Filip Antošovský?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Kto je väčší a kto je lepší, kto má právo rozhodovať a kto sa bude len prizerať?! Tieto otázky si predkladám denne. Odpovede sa rôznia. Ale je tu jeden fenomén tekvicových hláv. JA! lebo ja mám peniaze a ty nie.. Tak prosím, a je to vonku. Špinavý cash podporuje špinavosť zámeru. Raz mi jeden človek, ktorý je mimochodom súčasťou prešovskej politickej scény povedal "na voľby treba tri veci, peniaze, peníze a peňeži.." a ihneď za tým dodal, že aj on bol mladý a zapálený..(smejem sa). Nemala by sa hodnotiť človečina na základe tvrdenia, tak som ďalej sedel a pozeral. Pánko zobral do ruky pero a papier a mlčky napísal cifru 100tisíc eur , zveľadil ju svojím podpisom. Ani som sa nenazdal a papier už letel vzduchom ku mne so slovami, keď ja budem primátor tak nebude problém... Od tej doby viem, že nemôžem naše mesto nechať na pospas takýmto typom, ktorý si ešte stále myslia, že opál možno ďalej ťažiť v podobe rozpočtu z mestskej kasy. HNUS velebnosti!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nie je to jediný ani ojedinelý prípad.. Vrátim sa však ku podstate, FiLiP Antošovský nemá peniaze! Hej, je to tak :) Nemám peniaze, som najmladší kandidát v histórii našej krajiny a už teraz mám viacej neprajníkov ako prajníkov. Poviem vám ešte niečo. Neodhliadnuc od týchto faktov, idem vyhrať najbližšie komunálne voľby. Wooóóó, čo teraz povedal mladý chlapec čo prišiel odnikiaľ. Ľudia milujú porovnávať. Napríklad moju osobu s osobou terajšieho pseudo-primátora. A nezabudnú dodať otázku, čo ty si spravil pre Prešov... Aj ja mám rád porovnávanie. Ale treba vychádzať z analytického myslenia a otázku položiť správne. To je "čo robili moji protikandidáti keď boli vo veku 24rokov?!". Len na ochutnávku dám zopár právd. Jeden s odretými ušami končil právnickú školu popritom čo si doprial prvé dieťa. Druhý čakal v detskej izbe kým si ho niekto všimne, a dá mu možnosť korumpovať a ísť cestou sionistu. Tretí ľudovo povedané hádzal do klavíra (slang pre výherné automaty) ale chvalabohu už je to za ním, dnes len pije.. Nebudem pokračovať, aj tak ste sa už spoznali, milí kandidáti čo čítate blog toho chlapca menom filip :))

SkryťVypnúť reklamu

Peniažky sú pre život dôležité, ale nikdy by nemali byť nadradené skutočným ľudským príbehom, spravodlivosti alebo schopnosti rozhodovať sa zdravým rozumom. Prečo je potom v tejto predvolebnej hre tak dusno? Prečo nie som pre ostatných ukradnutý, keď už nemám tie peniaze?! :) Odpoveď je jednoduchá. Aj napriek zaplaveniu tohoto sveta peniazmi, sú tu veci, čo sa kúpiť nedajú. Ani peniaze všetkých mojich protikandidátov dokopy sa nemôžu vyrovnať úprimnému a pravdovravnému slovu z mojich tichých úst. A nie to ešte myšlienka "filipa", ktorú chcem darovať tomuto mestu. Od začiatku rozprávam že je zbytočné sa biť do pŕs, lebo aj tak to čo rozhodne, je tvoj hlas občan. Každý tvoj hlas občan. Lebo ty prídeš urobiť ten krížik a ty rozhodneš ako sa skončí táto etapa Prešova. Či zazneje štartovný výstrel a my sa rozbehneme vpred, alebo sa len prestrihne páska novodobej ničoty..

SkryťVypnúť reklamu

Volebný hlas nad zlato! Dobre uvážiť treba, komu zveríme to zlato do rúk, nech s ním panuje.. A ja sa veľmi teším, že za chvíľku budem môcť začať robiť nemožné, vstúpiť do politiky bez peňazí.. Nepredstaviteľné, nevídané, ale tam kde by iný skončili, filip ešte len začína. :) howk priatelia, stretneme sa čoskoro a zadarmo!

P.S. stará pravda znie, že bez peňazí najlepšie zistite akí sú ľudia okolo vás..

Filip Antošovský

Filip Antošovský

Bloger 
  • Počet článkov:  2
  •  | 
  • Páči sa:  0x

"Slncový kôň, bojovník čo nechce boj." V živote každého človeka prichádzajú zlomy, akési míľniky vývoja myslenia, keď sa ku tomu pridá zodpovednosť za spoločnosť, a naše doterajšie neúspechy si zoberieme za svoje, tak tu máme nový začiatok. Možnosť niečo zmeniť, možnosť rásť a rozvíjať sa, naberať poznatky a stať sa jedno, jedno veľké vedmo :) uvedomelá spoločnosť nech je naším spoločným prianím. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu