Všetci chceme istoty

Ľudia potrebujú istoty. Nuž áno, ale z úst jediného vodcu to znie tragikomicky. Púť nasmerovaných v tomto predvolebnom čase pôsobí ako skupinka vysmädnutých kráčajúcich po púšti nevedno kam, ktorých jediný vodca vidiac fatamorgánu studne konštatuje, že o malú chvíľu všetci dostanú vodu... A to, že pudovo vedia, čo potrebujú, absolútne neznamená, že túto situáciu dokážu riešiť a vyriešiť. Aspoň úplná nezmyselnosť ich hľadania vody na vyprahnutej púšti o tom svedčí. Najhoršie je však to, že všetci, ktorí spolu s ním idú - kým od vyčerpania neodpadnú - po tejto púšti, začínajú spolu s ním jednohlasne kričať, že sú si istí, že vodu vidia tiež...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (20)

Uz dnes sa však JEDINÝ VODCA nechal počuť, že vládnuť po voľbách bude peklo. Žeby si pripravoval únikovú cestu, ak by to náhodou s tými istotami úplne nevyšlo?

http://www.aktuality.sk/clanok/199466/fico-vitaz-volieb-vyhra-cestu-do-pekla/

Alebo myslel snáď JEDINÝ VODCA ISTOTU s nefunkčnými skorumpovanými súdmi a problémami s vymožiteľnosťou práva? Alebo ISTOTU zmanipulovaných súdov a zastrašovaných sudcov, ktorí sa neodvážia povedať vlastný názor, so Štefanom Harabínom na čele Najvyššieho súdu? Či ISTOTU so zrušením rovnej dane, ktorá ohrozí ekonomickú stabilitu? Nebodaj ISTOTU ohrozených pracovných miest, a teda aj zvyšovania nezamestnanosti? Možno ISTOTU ohrozenia dôchodkového systému či istotu v predražených PPP projektoch a neustálom raste zadĺženosti Slovenska..., alebo? ISTOTU v zametaní káuz a pochybných tendrov pod koberec?

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Správne tušíte komu sa vlastne sľubujú ISTOTY. Tá skupinka má veľavravné označenie “ ľudia blízki SMERU”. Tí si môžu byť svojou pozíciou naozaj ISTÍ! A ak sa dostanú zas a znova do parlamentu, môžu si byť znova ISTÍ aj možnosťou napríklad kradnúť bez akéhokoľvek postihu. Veď majú trestnoprávnu imunitu o skončení ktorej koniec-koncov sami rozhodujú a zdá sa, že zatiaľ vždy vo svoj prospech a v neprospech ľudí v tejto krajine... Tomu sa hovorí ISTOTA! Žiaľ, až veľmi často sa v histórii potvrdzuje veta: "Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou". Koľko bilboardov má strana s ISTOTOU naSMERovaných po celom Slovensku? Určite niekoľkonásobne viac ako 100!

Skryť Vypnúť reklamu

Je to zavádzanie ľudí, ktorí sa radi nechajú presvedčiť o tom, čo je pre nich najlepšie, bez toho, aby sa zastavili a aspoň trochu zaspomínali. Dokonca sú schopní odpustiť a prehliadať čokoľvek, čo by ich mohlo presvedčiť, že nie je všetko s kostolným poriadkom. A práve na to sa naSMERovaní spoliehajú! Ich taktika je ľahko prehliadnuteľná.

Čo tak osviežiť si pamäť?

www.ukradli.sk

Čiže krátko a jasne. Politika strany naSMERovaných mi vôbec nepripadá ako ZÁRUKA ISTOTY, ale skôr ohrozenie hospodárstva Slovenska! Ako si inak mám vysvetliť ich farizejskú kampaň, ktorá JEDNOHLASNE SĽUBUJE ISTOTU v neistých časoch (globálna ekonomická kríza, katastrofická nezamestnanosť...) občanom SR, ale neponúka riešenia? 

Prečo takmer nikoho nezaujíma asi ako to chcú docieliť? Naozaj je cca 40 % nášho národa zvyknutých niečo dostávať zadarmo a nasledovať toho, kto ich o tom bude donekonečna presviedčať?

Skryť Vypnúť reklamu

Toto je politika bývalej vlády strany naSMERovaných! Nie ISTOTA, ale zadlžovanie, nie radosť, ale skepsa, zúfalosť a beznádej. Nie prosperita, ale vzrastajúca chudoba, nezamestnanosť a korupcia! Ľudia nezabúdajte, pretože výsledky najbližších volieb možno draho zaplatíme nielen my všetci, ale aj deti našich detí!

Milý volič Smeru, nedopusti, aby sa z teba stala bábka v bábkovom divadle, kde sa dnes hrá hra “ Ja nič, ja muzikant“. Skús položiť otázku a pýtaj si odpoveď, skús menej dôverovať medovým rečiam….o to by som ťa chcela poprosiť.

Katarína Augustinič

Katarína Augustinič

Bloger 
  • Počet článkov:  33
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som poslankyňou Hlavného mesta SR - Bratislavy za Nové Mesto. Predsedníčka poslaneckého klubu Bratislava Inak. Som človek s otvorenou hlavou a veľkým entuziazmom. V živote je pre mňa dôležitá empatia, intuícia a zdravý rozum. Myslím si, že v slovenskej politike je priveľa mužského ega a chýba viac ženského princípu :) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu