Muž vs. žena: Prirovnanie

Rozdielnosť mužov a žien je téma, o ktorej sa dá napísať premnoho článkov. Častokrát sa stretávam s názormi typu "ako by mi nám bolo dobre, keby obe pohlavia uvažovali rovnako", s názormi, s ktorými nedokážem súhlasiť. Veď si to predstavte. Keby ženy uvažovali ako muži, celý život ľudského jedinca by bol zrejme iba o sexe, futbale a pive. A aj v autobusoch mestkej hromadnej dopravy by to počas letných mesiacov o poznanie inak voňalo. Pri ženskom myslení by sme zase všetci iba nakupovali. A robiť by nemal kto. Svet by takto určite nemohol nikdy existovať. Ale k tejto téme sa vrátim inokedy, pretože dnes sa môjmu srdcu zachcelo prirovnávať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

Ženy, tie sú ako ovocie. Niektoré sú šťavnaté ako broskyňa, iné na nás pôsobia ako citrón a ďalšie zas môžeme prirovnať k pomaranču. Môj kolega tvrdí, že pomaranč je najlepší, pretože ten je v posteli najsnaživejší. Myslím, že má pravdu, aj keď určite sa nájdu výnimky. Keď teda ženy prirovnávam k ovociu, skúsim mužov prirovnať k zelenine. To sedí, pretože muž je všeobecne menej sladký než žena, a ten, pre ktorého to neplatí, je pravdepodobne homosexuál.

Existujú muži, ktorí sú ako uhorka. Niektoré ženy tieto uhorky vyhľadávajú, a to najmä vtedy, keď si chcú nezávezne užiť. Väčšinou sú to veľmi dobre vyzerajúce, čerstvé uhorky, majú liečivé účinky, avšak treba dávať pozor - všetkého priveľa škodí. Ďalej sú tu muži, ktorých možno najlepšie prirovnať k brokolici. Brokolica je zdravá a život v jej spoločnosti je kvalitný a šťastný. Čo viac si priať? Muž brokolica je človek múdry a zodpovedný, avšak položte si otázku: ktorá z vás má rada brokolicu? Mladšie ročníky určite nie. Veľa žien až na staré kolená pochopí, že brokolica pre ne bola tou najlepšou voľbou.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A ešte tu máme zemiak, ktorý je pre nežné pohlavie ozvlášť zaujímavý. Ženy zemiak častokrát zámerne vyhľadávajú, pretože si ho môžu spracovať podľa svojich predstáv, či už majú rady hranolky, pyré alebo zemiak na americký spôsob. Väčšinou sú to ženy, ktoré som prirovnal k citrónu, avšak manipulatívne sklony môžu občasne prejavovať aj broskyne.


Takže toľko k prirovnávaniu a nabudúce si povieme niečo viac o tom, prečo starí námorníci nedovolili svojim ženám vstúpiť na palubu.

Pokračovanie nabudúce... (možno)

Martin Bínovský

Martin Bínovský

Bloger 
  • Počet článkov:  3
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Zoznam autorových rubrík:  TechnológieSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu