Fico a Smer majú „ absťák “ z nemožnosti kradnúť.

Parafráza Ficovho vystúpenia :„ dajte nám vládu na dva týždne, my vyriešime problémy s plynom a potom vám to vrátime “.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Vládu Fico nazval idiotmi a balvanmi. Ficov slovník korešponduje s krčmovými rečami zaslúžilých alkoholikov, kde má navrch ten s minimálnym vzdelaním, ale maximálne veľkými svalmi a vulgárnymi ústami. Preto vždy, keď si Fico a jeho spolupracujúci banditi spomenú na pre nich momentálne nedostupné eurofondy, tak ich schytí kleptomanská triaška z neukojenej ziskuchtivosti a oblieva studený pot pri pomyslení na možnú, rannú zdvorilostnú návštevu NAKA za protispoločenské skutky nedávno minulé, ale nezabudnuté.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Fico sa okrem iného nechal počuť, že už by dávno sedel v lietadle a letel do Bruselu riešiť veci. Takéhoto zažiadaného letca, jeho náhradníka sme tu mali, ale tomu nešlo o biznis, ale o telesné potešenie, za ktoré sme všetci spolu zaplatili bezmála 10 000 €. Drahé, ale telesne výhodné. No nekúp to !Chceli by znovu vládnuť a po lakte ponárať „ nenechavé “ ruky do spoločnej kasy. Mám z toho husiu kožu a určite nie iba ja.

Fico pred hlasovaním parlamentu o jeho vydaní na väzobné stíhanie chodil červený v tvári, ako uvarený rak a bez duše. Keď sa mu podarilo získať (nikto nevie akým spôsobom, iba on) niekoľko charakterovo, alebo inak závislých príbuzných, a nebol vďaka nim vydaný, tak opäť ožil a získal späť svoju expremiérsky neprijateľnú aroganciu. Tú naplno predviedol hneď v Nitre za potlesku a frenetických výkrikoch sa zaradil do radov rodnej luzy urážal prezidentku a USA. V maximálnej miere mu pomáhal užitočný, ukričaný nielen demagóg, hulvát, ale aj Blaha.

SkryťVypnúť reklamu

Pri urážkach prezidentky sa M. Beňová tvárila, že tam nie je, potom sa pred novinármi priznala, že krátkodobo ohluchla. Túto poruchu vraj má dlhodobo od vstupu do strany Smer, k tomu ešte časté výpadky zraku a chronickú zábudlivosť. Úžasná, postihnutá spoločnosť zložená z členov bývalej vládnej strany, ktorá nemohla preraziť dno, lebo je priveľmi hlboko pod ním.

Vášnivý milovník lietania, umenia a neplatič účtov za dopravu každú chvíľu vyzýva vládnu koalíciu na odchod, na čo podľa mňa nemá vôbec právo. Mám dojem, že parlamentný systém má mnohé choré miesta. Jedným z nich je, že odídenec z parlamentnej strany by mal odovzdať mandát. Keďže to tak nie je, tak nám potom kadejakí špekulanti vytvárajú, potom už parlamentné strany a strkajú svoje nosy tam, kde by nemali, lebo ich strana nedostala mandát voličov a nemá v parlamente čo hľadať. Najlepším príkladom je podvodne naoko rozdelená strana Smer.

SkryťVypnúť reklamu

Vyrástli nám v parlamente aj kadejaký výmyselníci, rozprávkový Trumbádi. Tí chcú silou mocou nejakým spôsobom diskvalifikovať policajného ministra a prezidenta, aby oslabili činnosť NAKA. Urážky Matoviča nespomínam, lebo bez toho sa neuskutoční ani jedna Smero-Hlasná tlačovka. Asi sa ho veľmi boja, keď ho sústavne urážajú.

Chcem veriť a verím, že to my občania nedopustíme, odchod čestných policajtov, už sme príliš dlho mlčali a pomohli Ficovej mafii k luxusnému životu. Nech teda platí to Smerácke - padni komu padni, vymyslel si to sám veľký šéf tak nech to nadlho majú aplikované aj na ňom.

Mrzí ma, že „ Sme rodina so Smerom “ a čiastočne aj „ sme proti Matovičovi, SAS “ podrážajú nohy sami sebe. Seba zničujúce koaličné boje slúžia hlavne nedočkavým kleptomanom a milovníkom Drážďanského „ live “umenia túžiacich zase vlastniť kľúč od štátnej pokladnice. A šafáriť, a oslobodzovať zločinných mučeníkov, a revanš ...

SkryťVypnúť reklamu

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  155
  •  | 
  • Páči sa:  1 981x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu