Ja si dovolím nesúhlasiť pán spisovateľ.

Podľa tohto pána v rozhovore pre Nový Čas je Matovič „najväčšia škodná“ v histórii slovenskej politiky. Mám iný názor.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

V článku som sa okrem iného dozvedel, že tomuto pánovi sedí pozícia rebela a trochu mu aj lichotí. Ten, čo sa zavesí na bicykli do vzdušného víru za kamiónom nenesie znak rebela, iba potvrdí, že preferuje politické a ľudské postoje bývalej vlády. To je na zamyslenie. Zavesiť sa je časová skratka, ktorá umožní prísť do cieľa zvýhodnenou cestou k úspechu. Rebela si predstavujem ako osobnosť, ktorá hľadá nové aj keď ťažko schodné cesty.

Vychodená cesta v tomto prípade je prisudzovať tie najhoršie vlastnosti človeku, ktorý má napriek všetkým chybám dobrý úmysel a v prvom rade srdce, dnes sa to žiaľ nenosí. To môže byť v politike problémom. Napriek neustálym útokom statočne funguje a to je pohroma pre oligarchov. Ďalší problém je snaha vyšetriť rozsiahlu kriminálnu činnosť Ficových vlád a jeho politických nominantov. Nie, nie som posadnutý velebením Matoviča, on je podľa mňa ten, kto sa dá v mnohom nazvať rebelom.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Tá „najväčšia škodná“ musela od začiatku riešiť veci, o ktorých predošlá vláda ani len nechyrovala. Pandémia, ekonomický prepad a vojna. Samozrejme, že to naplno sadlo „našim ľuďom“ a bývalej vláde, ktorí to aj celkom Smerácky a nečestne zneužili. Pridružili sa skupiny, ktoré sa nedostali do parlamentu a z toho plynúca závisť s nevraživosťou dopomohla dnešnému stavu. Svoju mieru viny na tom má podľa môjho názoru aj prezidentský palác. Pracovná metóda neustálej kritiky všetkého nebolo tým najsprávnejším rozhodnutím. Bolo to ako schválne zahodiť štafetový kolík, nevinne sa tváriť, že sa nič vážneho nestalo. Ale sa stalo!

SkryťVypnúť reklamu

„Najväčšia škodná“ nielen v politike je podľa mňa nadmerné množstvo vyškolených kostlivcov zo skrine bývalej KSS. Bývalí komunisti a príslušníci ŠTB majú v rukách ohromnú kapitálovú moc, ktorú im po revolúcii dal do rúk Mečiar divokou privatizáciou a dokŕmil Fico so svojimi „asociálnymi demokratmi“.

Oligarchovia, bývalí poberatelia výhod sú teraz majiteľmi médií a formujú verejnú mienku podľa svojich mocenských predstáv. Žijú medzi nami aj predajní novinári závislí na Judášskych grošoch. Tí patria v prvom rade medzi škodnú. Táto pospolitosť hádže pod nohy polená každému, kto chce spravodlivosť a transparentnosť. Žiarivý prípad je Matovič. Keď na neho nič kriminálne nevieme nájsť, tak ho budeme aspoň z duše nenávidieť a za každej situácie všetko čo urobí bez rozmyslu dehonestovať. Už dva roky je to trendové a má to dosť pomýlených konzumentov. Tak im dajme dupľu a fúknime si do pahreby. On to znesie, vďačná téma tento človek.

SkryťVypnúť reklamu

Lebo Matovič.

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  155
  •  | 
  • Páči sa:  1 981x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu