Smer sa trasie strachom, Hlas žobre, Jankovská plače a ostatní sa modlia všemocnému § 363.

Nafúkaná arogancia a bohorovnosť po roku 2020 je minulosťou. Fico, Pellegríni, Jankovská vydierajú súdy a strážcu § 363.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Ostal im len hadí jazyk polepený slizkým klamstvom, ktoré prskajú pri každej príležitosti na všetko okolo seba. Po posledných voľbách vstúpil k nim do partie aj skúsený had koaličný, klbko zvlečených hadov novinárskych a tiež oživených háďat hereckých. Tí poslední dvaja menovaní za vlády Smeru boli pod papučou vládnucich pohrobkov komunistov pod záštitou ŠTB a poslušne jednohlasne mlčali. Fico a jeho spriaznení lotri držali pevne v rukách nástroje na odchyt hlučných plazov cez kúpené odbory. Výsledkom bola - pokora a vôbec žiadne, ani výstražné śśś.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Spolčení bojovníci hadej úderky sa dva roky predbiehajú, kto prednesie svetu uveriteľnejšiu a obludnejšiu lož. Určiť víťaza je takmer nemožné. Fantázia súťažiacich je neopísateľná, hlavne pre návody, ktoré čerpajú z rozprávok a preto sú také uveriteľné.

Rozprávky sú u nás veľmi žiadaný žáner a staršie nedospelé deti im veria rovnako, ako biblii a malé deti na Bubáka. Tieto dospelé deti majú spoločný know-how s pridanou hodnotou od oligarchov a preto teda majú niečo v rukách, alebo peňaženkách, mnohí iba pod čapicou. Aj klokany a pštrosy sú vraj v kurze, ale musia byť financované z Dubaja.

Fico s Kaliňákom, Bodorom a Parom presvedčili majiteľa § 363, že oni naisto vedia, že vyšetrovateľ naisto vedel, nik nevie čo. Usvedčený z donášania na chatárov vyšetrovateľovi bol jeleň, ktorému návštevníci chaty omylom zastrelili frajerku a zjedli v guláši. Zo všetkého zmätený generál hodil očkom do vešteckej gule a hneď vedel výsledok, vraj naozaj to vyšetrovateľ neodškriepiteľne vedel. Guľa je po generálnej oprave u Bodorovej firmy a neustúpi ani o milimeter.

SkryťVypnúť reklamu

Že sme v srdci Európy určite nie je pravda. Ďaleko sme sa zatúlali a akosi nevieme zaradiť spiatočku. Tam sa také absurdity nenosia, rozprávky sú pre malé deti a seno konzumujú iba zvieratká. U nás sa za senom, ale aj silážou trhá veľké množstvo hladných a zábudlivých voličov.

V kurze je na konzumáciu určená ďatelina lúčna, ako podstielka tohoročná slama a najnovšie veterinárne lieky na zábudlivosť, aby sa nezabudlo, že každý má na planéte svoje miesto.

Dojnice doja, sliepky znášajú, politici korumpujú a vládnu, podrazáci podrážajú zlodeji kradnú, sudcovia súdia a zvažujú ktovie čo, herci hrajú pre nás, ale aj pre seba.

SkryťVypnúť reklamu

Nad celým týmto cirkusom má záštitu všemocný § 363, ako majiteľ múdrosti a všetko vediacej čarovnej gule. Nový softvér od spriaznenej Nitrianskej firmy je nastavený na : pravdu má Smerák, nepravda je tvrdenie proti Smerákovi a hotovo !

Konečne tak prepotrebný nástroj dokonalej spravodlivosti, ktorý sa nedá ovplyvniť a vďaka svojej jednoduchosti pracuje spravodlivo v rukách zodpovedného GP, skaly našej očividnej spravodlivosti. Nie každá krajina má také šťastie.

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  170
  •  | 
  • Páči sa:  2 555x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

279 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
SkryťZatvoriť reklamu