Zakliata krajina v srdci Európy.

Stúpajúca nenávisť a zábudlivosť prečo posledné voľby nevyhral Smer, nemastno neslané vyjadrenia hlavy štátu, denne nové odhalenia trestných činov bývalých vládnych predstaviteľov a bezohľadné snahy o návrat grázlov ku korytám.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Hrôzu naháňajúci scenár sa opakuje bez prestávky, denne nám ho servíruje Fico. Na tlačových besedách pod stále väčším tlakom, aby vierohodne objasnil korupčné a iné problémy svoje, a jeho bývalej vlády sa ostentatívne začína hádzať o zem v snahe presvedčiť, keď to nefunguje tak utečie. Podľa vzoru Mečiar cielene útočí na naivitu svojich poblúznených voličov. sľubuje cukor a revanš. Je úsmevné sledovať mumifikované figúrky Blahu, Blanára, Kamenického, Richtera a ďalších členov tejto rozprávkovej suity, ako rytmicky „ jednohlasne “prikyvujú z tvárou plyšových figúrok za zadným oknom auta svojmu pokrivenému idolu. Pravdepodobne, aby relaxoval, v poslednej dobe často navštevuje chatu v Levickom okrese, aj keď tým riskuje prívlastok pytliak, hoci v iných súvislostiach je to až príznačne trefné. Pán generálny prokurátor dal tieto úniky videí z relaxu súdruha Fica a jeho tiež relaxujúcich hostí prešetriť. Obsah konverzácie potenciálne relaxujúcich pytliakov ho však vôbec nezaujíma, lebo majú správne hospodárske nastavenie. Veselé príhody z taktických cvičení zahmlievania spravodlivosti v priamom prenose patria k odbúraniu stresu z možných trestných podaní proti vlastným osobám. Nacvičovaná taktika je neškodná detská hra na vyplnenie času medzi vymýšľaním konšpirácií a praktickými nácvikmi. Nič sa nedeje, Zahmlievať trestné veci pred súdmi je pre príslušníkov Smeru bežná prax s dlhoročnou tradíciou tolerovanou orgánmi súdnictva, polície a prokurátorov. Slováci zabudnú a zase sa nezobudia hoci budík vyzváňa a oceľovej pružine v ňom už dochádza energia.

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  111
  •  | 
  • Páči sa:  165x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Skryť Zatvoriť reklamu