Hokejová veľmoc?

Hokej a Slovenskoooooooo

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)

Keby nebolo tohto úžasného športu asi by o nás väčšina krajín ani nechyrovala..možno trošku preháňam ale skúste sa v Taliansku alebo Anglicku spýtať na Slovensko bežného človeka...v lepšom prípade vám odpovie Czechoslovakia? prípadne sa spýta či už u nás skončila vojna (akože Balkán) Myslím, že keď sa spýtate nejakého američana na takú malú krajinu ako Slovensko ani nebude tušiť o čo ide.

O to viac ma teší keď naše malé Slovensko dokáže poraziť v tomto športe niekoľko-násobne početnejší národ, superveľmoc s rozvinutou ekonomikou...atď..teraz si prečítajú že SVK-USA 2:1 a v hlavičkách im chvíľku bude vŕtať, že s kým to vlastne prehrali :o)

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Čiste teoreticky by mali všetky disciplíny vyhrávať američania, číňania, príp. rusi.. no a zopár medajlí by sa ušlo aj menej početnejším národom. Ešte, že nezáleží len od počtu obyvateľov... Áno záleží aj od podmienok (ktoré u nás teda asi ťažko sa priblížia tým v usa) ale nie to som mal na mysli... Som rád, že máme taký obetavý a motivovaný tím s chuťou vyhrávať a so srdcom :)

Doteraz sme hrali síce výborne, nič to prakticky neznamená.. systém olympijského turnaja je podľa môjho názoru dosť nefér. Môže sa kľudne stať, že vyhráme celú skupinu, potom príde štvrťfinále a česi nás pošlú domov..Viem že doteraz nehrali nič ale keď uvidia nás..no neviem proste majú zvyčajne šťastie, čo sa týka naších derby. Nuž zostáva nám len veriť fandiť a vykrikovať v obývačkách xD 

SkryťVypnúť reklamu

Napriek tomu verím, že vyhráme zlatoooo :o) a keď nie aj medaila poteší

Ján Buk

Ján Buk

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Wordslinger. Zoznam autorových rubrík:  AktuálneSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu