Pozvánka na stretnutie

Mňa z tých výsledkov asi porazí, povedali si mnohí ľudia na Slovensku po voľbách. Mne, na rozdiel od iných sa to aj podarilo. Je paradoxné, že potom ako som si výsledky volieb vyhodnotil so záverom, že dopadli v podstate veľmi dobre. Smer získal väčšinu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Mňa z tých výsledkov asi porazí, povedali si mnohí ľudia na Slovensku po voľbách. Mne, na rozdiel od iných sa to aj podarilo.

Je paradoxné, že potom ako som si výsledky volieb vyhodnotil so záverom, že dopadli v podstate veľmi dobre. Smer získal väčšinu. Teda nebude môcť hádzať udičky pravicovým stranám, aby ich nachytal a hodil do svojho akvária. Skôr či neskôr by skončili (nech by sa nachytal ktokoľvek) vyliati v záchodovej mise a dôkladne spláchnutí. Praktickú ukážku sme zažili s HZDS-ĽS a SNS ale tí si to tak trocha zaslúžili. A toto by výrazne oslabilo celé pravicové spektrum.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

To, že Smer nezískal parlamentnú väčšinu, je tiež dobré. To by sme už boli veľmi blízko Víťaznému marcu. Ale hlavne chlapci konečne môžu ukázať, čo vedia. Ja si žiaľ myslím, že to čo naozaj vedia, je byť opozícia, ohovárajúca, závidiaca a nenávidiaca. A pri moci len rozdávať z cudzieho a „presúvať“ majetky svojim. Veď to majú aj v logu – všetko do našej čiernej (pardon, červenej) diery. A na konci volebného obdobia nám to nie, že ukážu, ale otrčia. Dúfam však, že súdruhom krivdím a sám budem pozitívne prekvapený. A Slovensko potiahnu ďalej (no nech som prorokom:-) )

Ale naspäť k pravici. Máme geniálnu šancu začať novú spoluprácu, novú komunikáciu a hlavne vytvoriť silnú protiváhu. Viem že to nebude jednoduché, preto chcem ešte trošku pomôcť.
Vážený pán Dzurinda, (nebudem sa robiť, Miki): skús osloviť pána Bugára (už sme sa v Handlovej stretli), pána Figeľa (ten už tiež v Handlovej bol) a príďte ma ako rekonvalescenta (aj vďaka vám) pozrieť. Samozrejme, pozvite aj pána Sulíka. Keď prídete, aspoň mi pomôže skontrolovať kuchyňu. No a, pochopitelne, pozvite aj víťaza volieb, pána Matoviča. Ale veľmi neváhajte, lebo ten možno príde skôr ako vy a bez vás.

Skryť Vypnúť reklamu

A prečo by ste mali prísť spolu? Do svojich 30 rokov som sa držal hesla „radšej stúpiť do hovna než do strany“. Ale v novembri 1989 zavial krásny pravicový, slušný, ľudský a spravodlivý vietor VPN a tým som sa dal strhnúť. Odvtedy v ňom poletujem, raz hore, raz dolu ale stále s hrdosťou, vztýčenou hlavou a rovnou chrbticou. Teraz cítim šancu aby pravica prepriahla znovu na princípy s ktorými sme začínali. Je to len na nás (alebo na vás) aký signál dostane dezorientovaný a sklamaný volič pravice. Pri odchode z politiky (mojou prioritouzostane modrá, ale už to bude modrá vo vnukových očiach) by som vám chcel podať svoju pravicu, osobne poďakovať za uplynulé roky a do budúcnosti vám niečo popriať.

Skryť Vypnúť reklamu


Tak čo chlapci, záleží vám na obyčajnom (pardon) a stále ešte žijúcom pravicovom voličovi?

Celestín Černák

Celestín Černák

Bloger 
  • Počet článkov:  1
  •  | 
  • Páči sa:  0x

V súčasnosti pracujem ako riaditeľ Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny v Prievidzi. Som aktívnym členom SDKÚ-DS, som ženatý, mám dve dospelé deti a skvelú živú hračku - trojročného vnuka. Aj kvôli nim chcem prispieť k tomu, aby vo voľbách znovu neuspel nejaký ľavicový zlepenec. Výsledky, alebo skôr dôsledky ich šafárenia som už pomáhal naprávať a veru nie je to žiadna sranda. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Skryť Zatvoriť reklamu