Euroval = Podpora druhých štátov na úkor nášho štátu.

Euroval = Podpora druhých štátov, ich bánk, štátnych úradníkov atď., na úkor nášho štátu, pretože naši vládni predstavitelia zo Strany SMER-SD si na tento účel musia požičať peniaze z bánk, ale zas len na úkor nás občanov SR, pretože my budeme splácať tento dlh z našich daní a odvodov a nie vládni úradníci, pretože oni už teraz žijú z našich daní a odvodov.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (22)

Tak sa my zdá, že zažívame jednu z najväčších ISTOT sľubované vládnou Stranou SMER-SD, takzvaný EUROVAL. ČO to je ten EUROVAL ? http://ekonomika.sme.sk/c/6429420/poslanci-velkou-vacsinou-schvalili-trvaly-euroval.html Je to pomoc pre krachujúce štáty z vlastnej chyby a príčiny a ich vládnym úradníkom atď., kde SMER-SD, SDKÚ, MOST-HID, OľaNO atď. uprednostnili schválením trvalého eurovalu druhé štáty a ich občanov, pred vlastným štátom a vlastnými občanmi SR.

Celkový podiel SR na EUROVALE ma byť 5,768 miliardy eur , ktoré si Vláda SR musí požičať z bánk za nemalý úrok na úkor nás občanov SR, pretože my budeme splácať tento dlh z našich daní a odvodov a nie naši vládny úradníci, pretože oni už teraz žijú z našich daní a odvodov, takže na nich sa to nevzťahuje. Takže na bežného občana, vrátané novorodenca, nám naši vládni predstavitelia spravili dlh vo výške 1 048,72 eur a to nie sú v dlžobe započítané úroky z pôžičky pre druhé štáty a ich občanov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Tým nám Vláda SR a poslanci parlamentu SR dávate na javo, že uprednostňujete druhé štáty a ich občanov pred vlastným štátom SR a vlastnými občanmi SR, ale veď Vám je to jedno, pretože Ste platení z našich daní a odvodov a platiť to budeme my pracujúci národ a občania SR.

Pýtam a Vás pán Prezident SR, pán Predseda vlády SR, páni Ministri SR, Poslanci SR dokedy to ešte tak bude trvať, pokiaľ my občania SR nevezmeme do rúk ako naši predkovia KOSY, VIDLY, CEPY, BIČE atď. a nevyženieme Vás teplých miest podľa

ÚSTAVY SR Čl.32
Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.

SkryťVypnúť reklamu

Budem jeden z prvých, kto sa postaví na odpor, ak v skorej dobe nedôjde k rýchlej náprave.

S pozdravom ešte stále úctivý občan SR Leonid CHOVANEC

Leonid Chovanec

Leonid Chovanec

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som občan SR, invalidný dôchodca. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

276 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
SkryťZatvoriť reklamu