Sľubované istoty čelných predstaviteľov strany SMER-SD.

Čelný predstavitelia strany SMER-SD sľubovali pred voľbami občanom SR istoty. Tie istoty radšej zabudli menovať.  Žiaľ v posledné dni pri sledovaní dennej tlače a televízie, prichádzam na to, čo sú tie sľubované istoty.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (14)

Všimol som si, že na účet mi chodí stále rovnaký plný invalidný dôchodok 168,90 eur. Potraviny isto, ale pomaly stúpajú na cenách. Naše dôchodky a platy sú zamrazené a keď o niečo stúpnu, ani to nezistime, pretože medzi tým, potraviny, elektrika, plyn, voda, atď. stúpnu o 10%, ale odstupné a plat v štátnych podnikov z mesiaca na mesiac rastú. Pomoc druhým štátom sto miliónovými sumami, ktoré krachujú vlastnou vinou je prvoradá, ako pomoc vlastným občanom SR.

Istota č.1 v SR je, že budeme pomáhať všetkým krachujúcim štátom, aby si zachránili banky a vládny predstavitelia svoje platy a svojím občanom mohli dať 1000,- eurové dôchodky. Aby občania SR ticho mlčali a pritakali, že prvoradé je pomáhať krachujúcim štátom a druhým štátom, ako vlastným občanom SR, pretože vládni predstavitelia majú z toho dobrý pocit, že pomohli druhým, len nie svojím občanom.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Istota č.2 v SR je, že manageri štátnych podnikov dostavajú odstupne 1000 násobne väčšie, ako ja mám plný invalidný dôchodok. Naša vláda má šetriť peniaze z našich daní a odvodov, ale pritom ich rozhadzuje na nesprávnom mieste. Veď odstupne 170 000,- eur je, ako keby som ja poberal dôchodok 84 rokov. Je to hanba, že takto sa míňajú štátne peniaze.

Takže to sú tie istoty, ktoré Vám SMER-SD pred voľbami sľuboval a verím, že časom ich pribudne viac.

Drahá vláda a vládny predstavitelia, ako dlho to ešte bude trvať, že budete uprednostňovať finančnou pomocou druhé štáty a ich občanov pred vlastnými občanmi SR ? Ako dlho budú mať štátny manageri 1000 násobné odstupné väčšie ako mam ja dôchodok?

Skryť Vypnúť reklamu

S pozdravom občan SR Leonid Chovanec

Leonid Chovanec

Leonid Chovanec

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som občan SR, invalidný dôchodca. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu