Vrecková encyklopédia slovenských politických strán I.

Predslov :V prvom rade by sme chceli poďakovať nášmu sponzorovi, čínskemu výrobcovi toaletného papiera Na-Hem-Toten. Bez neho by toto “dielo” nevzniklo. Našu publikáciu si môžte zakúpiť vytlačenú na spomínanom papieri v martinuse za veľmi symbolickú cenu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

SMER-SD:
Vytrhnutá z doby : 1917 (konkrétne Októbrová revolúcia) - 1990 (koniec komunizmu v Európe)
Ideológie : dôchodcovia sú podstatný, my kradneme menej, vieme si nájsť komplicov ktorý nezradia, klamať je také slovenské, náš volebný program sme tvorili kreatívnym CTRL+C a CTRL+V, čo to je facebook?
Sponzori : J-T, Široký
Začnime spomenutím strany s najväčším super-mega-alfa samco Robertom Ficom. Za svoje dispozície vďačí členstvu v goriliom rode. Róbertkov v tejto strane nájdete aj viac, takže dámy nezostanú sklamané. Za najväčšiu zásluhu im musíme priznať to, že sa nás ako jedinej zo 197 krajín sveta nedotkla hospodárska kríza. Úžasné ... síce sme predali Tatry, ale čo tam po nich, veď aspoň zisk zostal v strane. Jeho ďalšou veľkou prednosťou je, že dokáže získať peniaze vlastnou hlavou. Či tou hlavou markuje tovar v Tescu sa nám nepodarilo zistiť. Z ďalších súdruhov, prepáčte členov vyniká iba Róbert pravda Kaliňák. On má Pravdu viete? V nadchádzajúcich voľbách bude rozhodovať o úspechu strany obľúbenosť Smer-horaliek.

SDKÚ-DS:
Vytrhnutá z doby : 2020 (Brusel jediným hlavným mestom európy, treba ho poslúchať)
Ideológie : my to s daňami vieme, modrá je dobrá, rezance cedíme platinovými sitkami, odpočuvanie zločincov je pre nás hudba neznáma ...
Sponzori : Penta, ale určite je ich viac
Nasleduje Ficov brat z gorilieho rodu, Mikuláš Dzurinda. Výškou nebol moc obdarený, tak to vynahrádza šedivými vlasmi, čím sa snaží pôsobiť ako zlatý starý deduško. Je zaujímavé že veľa sa o ňom nerozprávalo v roku 2010, kvôli nedostatku schopných argumentov na zvedavé otázky sa musel prezliecť za Ivetu Radičovu. Medzi jeho zásluhy patria privatizácie, na slovo vzatý odobrník na túto tému (jeho žiakom bol zrejme aj pán Malchárek). Z ďalších členov spomeniem ešte Ivana Mikloša, pána ekonóma s rezidenciou v Bruseli, a mierne pokazenou fasádou gorilími chlpmi (to isté zasiahlo aj pani Bubeníkovú, preto náhle odišla do zahraničia na depiláciu). O úspechu bude rozhodovať zadubenosť modrých voličov, získanie nových je podľa nás utópia.

KDH:
Vytrhnutá z doby : stredovek, obdobie ťažkej inkvizície
Ideológie : lacné bratislavské byty pre fígeľov, božie prikázania = was ist das???, my sme profesionálni politici - kto je viac?,
Sponzori : zrejme Penta, ale nič nie je isté, do úvahy pricházdajú aj príspevky od cirkiev, ale oni si aj sami vedia "zarobiť" na byt
Máme tu gorilie duo Fígeľ-Hrušovský. Ťažko povedať ktorý z nich je väčší kresťan a ktorý z nich spláchol bibliu neskôr. Túto stranu drží nad vodou (5%) Lipšic, jediný z rozumných ANTI-Smerákov, a taktiež podivná stratégia tajnosti všetkého čo robia. Ktosi by mohol povedať že tam nič nerobia, kávičkujú, debatujú ... ťažko povedať, parlament SR sa bohužiaľ v Biblii nespomína. O úspechu vo voľbách rozhodne gorila.

Nabudúce : 99%, SNS, SSS

Čierny Lukáš

Čierny Lukáš

Bloger 
  • Počet článkov:  1
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Meno : LukášVek : 19 Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu