Niečo o orálnom sexe

Písmo: A- | A+

Túto som čítal nejaký celkom dobrý článok o sexe... Týmto článkom by som chcel nadviazať, ale s trošku inou problematikou.... (článok sa venuje sexuálnej tématike a jeho nádpis bol zmenený. Pôvodny nádpis: tu).

Dá sa povedať, že sú tri typy žien...Keď to percentuálne rozložíme tak asi 40 % je tých, ktoré to nechcú za nič na svete, 40 % tých ktorým to nerobí problém a 20 % tých ktoré to skôr nemusia, ale občas prehltnú... Teraz si všetky čítajúce dámy povedia – to fakt toto chlapov trápi? Nie, netvrdím, že ich to trápi, ale keď si rozprávajú „zážitky“ tak toto je jedna z prvých otázok...Sebakriticky musím priznať, že som nikdy nenašiel odvahu to ochutnať (patrím teda medzi prvých 40 % žien), ale z môjho miniprieskumu medzi ženami, som vyrozumel, že každý chlap „chutí“ inak... Takže ženy sa možno bavia o tom, že ten chutil jak nátierkové maslo, henten jak syr Bambino a ten ďalší jak huspenina... No totiž záhada je v tom, že ženy nevedia presne definovať, ako to chutí... Nedá sa to podľa ich slov veľmi nejak k niečomu prirovnať...No vo všeobecnosti sa tá chuť definuje ako horkasto-slaná... Pravda je však taká, že aj muž môže údajne vplývať na chuť svojho „produktu“... Najhoršie sú na tom fajčiari a tí čo viac pijú alkohol – tam je to údajne dosť agresívne, až štipľavé. Vylepšiť sa to dá poriadnou dávkou ananásu, či pomaranču... Najmä ananás je notoricky známy v týchto súvislostiach – že vraj to osladzuje... No a baby, ktoré patria k druhej polovici, teda tie ktoré sa rozhodnú tento prírodný produkt skonzumovať – sa často sťažujú na to, že to pomaly steká dole krkom... Tak na to pomáha káva, alebo čaj... Na a v súvislosti s jednou rozumnou vetou, že „všetkého veľa škodí“ – muž, ktorý nemal dlho orgazmus – tam toho má trošku viac...Takže páni, buďte ohľaduplní a nehrajte sa na hasičov...A ešte jedna poznámka pre dievčatá – keď to neradi prehĺtate nevadí – urobte inú alternatívu – brucho, zadok, atď...Len nie vypľuť, ešte k tomu dusiac sa, jak keby to bol napalm...:-))

 

Na záver môjho duchaplného článku uvediem len odpoveď na otázku z Bravo girl ročník 1996 – „Pane doktore múžu otehotnet po spolknutí semene a jak by sem si mohla trénovat kouření? Simona (14)

Doktor: „Milá Simonko, nemusíš se bát a klidne múžeš sperma polykat. Otehotnet z toho nemúžeš. Trénovat orálni sex múžeš třeba na banánu, nebo ogurku (uhorke – neviem jak sa to presne povie)...Jen si při tom dej pozor, abys sis to nezavédla příliš hluboko, mohla bys sis poškodit ústnou dutinu.“  Tak a teraz si uvedomte, že toto povedal 48 ročný odborník 14 ročnej babe...:-)))))  

Fotogaléria na túto tému: (UPOZORNENIE: fotografie majú erotický charakter)

pravda o 11.septembri

"hjústne máme problém..."

fajčiarsky kútik

poloha 69 - ročník 2005

orál v nemeckom parlamente

"ORALny sex"

THE BEST ONE!!!!

Skryť Zatvoriť reklamu