Prečo som rozhodol kandidovať za Ružinov - Trnávku?

Som obyvateľom časti Ružinov - Trnávka a mojim cieľom je aby sa Trnávka stala pýchou Ružinova. Aby obyvatelia Trnávky mohli byť hrdý na svoju mestskú časť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

To však nie je možne ak zostanú nepovšimnuté základne potreby zdravého bývania ako rozbite chodníky aké nenájdete v žiadnej inej mestskej časti, neopravené zdravotné stredisko, ak bude Trnávka miestom každodenného zápasu o parkovacie miesto, miestom kde nie je prvoradá bezpečnosť a kde nie sú pre naše deti vybudované detského ihriská.

Aby sa Trnávka stala modernou mestskou časťou potrebuje novú tvár s výzvou, ktorá pozná ich problémy a bude presadzovať potreby obyvateľov.

Preto máme my obyvatelia Trnávky teraz jedinečnú šancu v komunálnych voľbách. Ak chceme peknú a modernú Trnávku musíme mať vlastného zástupcu vo voľbách.

Preto príďte k voľbám 27.11.2010 a krúžkujte za Ing. Antona Csina kandidáta na poslanca do mestského zastupiteľstva a kandidáta na poslanca do obecného zastupiteľstva s podporou SDĽ.
Viac informácii na www.csino.webs.com

Anton Csino

Anton Csino

Bloger 
  • Počet článkov:  2
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Ing.Anton Csino: kandidát na poslanca do mestského zastupiteľstva a kandidát na poslanca do obecného zastupiteľstva za Bratislavu - časť TRNAVKA Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu