.nechať dieťa spať v rodičovskej posteli!? ale prosím vás!

milujem svoje názory. o to viac, o čo sú silnejšie a vyjadrované s veľkou dávkou presvedčenosti. hlavne, keď o argumente, o ktorom vyjadrujem názor, viem tak veľa ako s veľkou pravdepodobnosťou Victoria Beckham o čistiacich prostriedkoch.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (21)
© www.babicsdenisa.com/blog/sk
© www.babicsdenisa.com/blog/sk 

mám podozrenie, že práve preto sa mi pravidelne stáva, že do roku a dňa ma osud postaví pred situáciu, o ktorej som v minulosti prednášala a ktorú teoreticky zvládam ľavou zadnou. teoreticky.

pred rokmi som mala veľmi jasné názory o tom, ako vychovávať dieťa. vtedy som ešte samozrejme dieťa vídavala iba na obrázkoch magazínov. medzi inými, pravidlo, že dieťa má spať vo svojej vlastnej posteli, u mňa nebolo ani hodné diskusii.

Alex spí pravidelne s nami v manželskej posteli už tretí týždeň. márne sa snažím prísť na to, kde došlo k veľkej chybe. asi keď mal Enrico obdobie hustých pracovných ciest. tak troška naliehal on, aby sme si ho priniesli k sebe, keď bol doma medzi jednou pracovnou cestou a druhou, a tak trošku aj ja, keď som bola bez Enrica a cítila som prázdno v posteli.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

predošlá noc mala byť tá noc, keď som mala napraviť zlozvyk. ako som sa mýlila! Alexova neomyľná intuícia vedela pokiaľ moje sily siahajú, aj vzhľadom na predošlé prebdelé noci.

takže okolo tretej ráno sme zase spali v trojke, s viditeľnou dávkou zadosťučinenia na Alexovej tvári. naša ratolesť si privlastnila miesto v strede medzi nami dvoma a na striedačku nám udeľovala kopance a buchnáty. Enrico sa mi ráno sťažoval, že ho trafí vždy tam. či to bude tým, že je to najteplejšie miesto na tele? neviem, ktoré je najteplejšie miesto na mužskom tele. viem, že nás prinúti pomknúť sa na samý kraj postele a tak obaja s manželom spíme s vytŕčajúcimi končatinami von z jej obvodu.

Skryť Vypnúť reklamu

viac fotiek k článku na www.babicsdenisa.com/blog

denisa babics

denisa babics

Bloger 
  • Počet článkov:  12
  •  | 
  • Páči sa:  0x

*matka a blogerka @ www.babicsdenisa.com/blog*exhadzanarka s vasnou pre fotografiu a technologiu*sebaironicka blondinka so zmyslom pre styl Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Skryť Zatvoriť reklamu