Pondelok, 22. január, 2018 | Meniny má Zora

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pohľad späť - prvý rok petržalským poslancom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Vo volebnom programe si mal to, že poukážeš

na porušenie stavebného poriadku v súvislosti s asanáciou Dámskeho tenisového klubu..? Klobúk dolu..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"Poslanci nesúhlasili s návrhom poslanca Michala Novotu, ktorý navrhoval vypísať ponukové konanie na prenájom objektu na Mlynarovičovej ulici s tým, že do konania by sa zapojilo aj Stredisko sociálnych služieb. Taktiež navrhoval zriadenie špeciálnej komisie, ktorá by určila kritériá ponukového konania a podmienky výberu."
(SME, 30. 5. 2007)
.
Práve konania, rozhodovania a všeobecne, 18-ročné skúsenosti s "poslancami" všetkých mysliteľných úrovní dávajú obyvateľom dosť dôvodov na ich ignorovanie, a zvlášť ignorovanie tých, ktorí sú nominantmi kdejakých politických smerov a strán. Zdá sa, že vy máte vôľu ísť ešte aj proti "tradičným" zvyklostiam v tak ostrieľanom a "ľaliovitom" subjekte, ako je KDH...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Na druhej strane, prečo by subjekt zriadený mestskou časťou mal byť účastníkom "ponukového konania" na svoje umiestnenie v budove, ktorú vlastní/spravuje mestská časť? (Majetok veľkloryso zverený obci do vlastníctva zákonom SNR č. 138/1991 Zb.)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

no

a nevmestilo by sa tam niekde, do toho planu, aby obnovili linku ako bola 81, kedze od cca matadorky nie je ziadny priamy spoj na hl.stanicu ??? ale to len tak...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

fajn

zaujímavý spôsob odpočtu, len neviem, či sa Ti skôr nevymstí?! Je jasné, že každému vadí niečo iné (absencia 81, správa nehnuteľného majetku, niekomu možno tvoje meno a tak... ), preto veľa šťastia vo zvyšnom období... (ja by som uprednostnil zapustenie toho parkoviska, min. 1 alebo 2 podlažia aj pod zem. Tam sú podľa mňa parkovacie rezervy stále sa plniacej Petržalky)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Len tak dalej Miso! Takyto odpocet by mali zverejnovat vsetci voleni zastupcovia. Vela stastia a energie v novom roku!
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME