Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Homosexuálna revolúcia (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

< 1 2

Hodnoť

navyše ten odkaz na protest obsahuje blbosť

"ESĽP tým spoločensky, právne a morálne degradoval rodinu založenú manželstvom muža a ženy ako ideálne a prirodzené prostredie pre prijatie a výchovu dieťaťa"
.
Ideálne a prirodzené prostredie pre prijatie a výchovu dieťaťa može mať aj jednotlivec.
http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_id=578268
http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_id=578323
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Po dieťa do škôlky si chodia dve mamičky.
No a ?
.
Asi Ty nie si kompletný, ked nevieš koľko lesbičiek vychováva svoje deti. Bez toho, aby sa nejak zásadne líšili od svojich vrstovníkov.
Zato deti vychovávané v DeD sa zásadne líšia od svojich vrstovníkov, sú citovo deprivované, ťažko nadväzujú trvalé vzťahy, cca 50 % z nich končí vo väzeniach, tvoria významnú časť bezdomovcov / po 18 tke /
.
Inak pozor , ani tie deti, ktoré sa dostali do normálnych kompletných rodín často tieto rodiny nechcú,hlavne staršie - veď v ústavoch, kde za nich všetko robili tety im bolo tak dobre... takže to, čo si myslí dieťa nie je podstatné.Jeho najlepší záujem môže byť aj proti jeho aktuálnym postojom.
 

 

tak toto su dost trapne pravidla lol clovek pouzije citaciu ineho prispievatela aby mohol nadviazat a dostane ban : ))
 
Hodnoť

Tento blog

predstavuje dokonalý prierez charakteristiky postoja RKC a jej bigotných prívržencov. To, čo MY považujeme za nesprávne (bez ohľadu na názor ostatných) a s čím MY nesúhlasíme, musí byť zakázané zákonom VŠETKÝM obyvateľom tohto štátu. Náš názor je JEDINE správny a JEDINE akceptovateľný. Je to vlastne aj podstata a starostlivo zakrývaný základ vytrvale presadzovanej zmluvy o výhrade vo svedomí.
To, že x deťom v detských domovoch sa upiera právo na život v rodine s láskou a starostlivosťou, je úplne ľahostajné. Vychádza sa z vedecky neudržateľného presvedčenia, že homosexualita je choroba, ktorou sa dá zrejme aj nakaziť a týmto "chorým" ľuďom, ktorí sa odmietajú liečiť, sa ešte umožní adoptovať si deti!
 

Dovolil by som si...

trošku "poopraviť" obraz a zapochybovať o homosexuálnej "rodine s láskou a starostlivosťou", ktorý nám tu usilovne (a ako vidím aj z tohto príspevku, tak úspešne!) maľujú aktivisti inakosti. Že všetci homosexuáli a lesbičky sú podľa nich láskaví, tolerantní, starostliví ... atc., ktorí len trošku nemajú radi inak sexuálne orientovaných, ale aj napriek tomu ich chápu lebo sú ovpvlyvnení zlou RKC. Alebo chceš tvrdiť, že žiadny homosexuál alebo lesbička nepije, nefetuje alebo sa nespráva v "rodine" agresívne, skrátka, že sa vymyká z bežného priemeru heterosexuálnej populácie?
 

 

"Alebo chceš tvrdiť, že žiadny homosexuál alebo lesbička nepije, nefetuje alebo sa nespráva v "rodine" agresívne, skrátka, že sa vymyká z bežného priemeru heterosexuálnej populácie?"
chceš azda tvrdiť, že žiadny heterosexuál alebo heterosexuálka nepije, nefetuje alebo sa nespráva v "rodine" agresívne, skrátka, že sa vymyká z bežného priemeru populácie?
 

 

Ak chceš žiadať o adopciu dieťaťa, musíš prejsť cez sito tvrdých, neraz právom kritizovaných kritériií.Takže tam by neprešli zďaleka všetci homo, tak ako neprejdú zdaleka všetci hetero.No a v rámci predosvojiteľskej starostlivosti je ešte 9 mesačná lehota, kedy je dieťa v rodine, ale nie je ešte právoplatne adoptované, akási skúšobná doba, kedy aj rodina, aj úrady majú právo zasiahnuť a to dieťa vrátiť späť.
.
 

Nie, to som v žiadnom prípade

nechcela povedať! Sú po genetickej stránke troška odlišní nemôžu za to. Stavať sa do pozície: si homosexuál, tak sa stiahni do ústrania, nikomu nezacláňaj a snaž sa, aby o tebe nikto nevedel - ináč!!! To je predsa len o jeden - dva stupne lepší postoj, než v Iráne, kde homosexuálov popravujú (myslím ukameňovaním). Čo si mám potom myslieť o vyhlásení pani Záborskej z KDH, ktorá v čase, keď bola poslankyňou v NR požadovala, aby homosexuáli nesmeli učiť na školách. Pritom homosexuána orientácia cca 30% katolíckych kňazov jej pri vyučovaní náboženstva nevadila? To by mal potom povinne každého učiteľa vyšetrovať sexuológ? V tom prípade by som požadovala, aby do tohto sexuologického vyšetrenia boli zahrnutí aj učitelia náboženstva.
Ináč - vôbec si nemYslím, že homosexuálne orientovaní ľudia sú imúnni voči bežným nerestiam, ako je alkohol, alebo drogy. Naopak- frustrácia, vyplývajúca zo sociálnej deprivácie môže určité sklony posilniť. Ale výchova detí len jedným rodičom, aj keď je to homosexuál, by sa vôbec nevymykala z bežného priemeru - koľko rodín u nás a vo svete je nekompletných?
 

máš možno nie celkom správne informácie

1. Genetická odlišnosť (porucha) u homosexuálov nebola zatiaľ dokázaná, a ak by aj bola, je to len predispozícia (ako keď má niekto genetickú predispozíciu na alkoholizmus). Experimenty s jednovaječnými dvojčatami dokázali zhodu sexuálnej orientácie u 50% - čo je dosť, ale ak by išlo o genetickú príčinu, malo by to byť blízke 100%.
2. Prezident Ahmadínedžád minule v USA povedal, že v Iráne homosexuáli nie sú, takže ťažko ich môžu popravovať na štadiónoch.
3. Rovnako, ako na mne nevidno, že som heterosexuál, tak predpokladám, že na gayovi nie je vidno, že je homosexuál. (Dobre, som ženatý a mám deti, alekeby som bol slobodný a žil v prenajatom byte s mojimi kamošmi, tak by som bol nerozoznateľný od homosexuála. Prečo by ich teda mal niekto utláčať za niečo, čo nie je verejne vidieť (ako pleľ u černocha či cigána)?
4. Pokiaľ viem, Záborská povedala, že by si nepriala, aby jej deti učil homosexuál, nie, že by homosexuáli nemali učiť na školách. A samozrejme je významový rozdiel medzi človekom s homosexuálnou orientáciou a človekom, ktorý žije v homosexuálnom vzťahu (podobne, ako pri človeku s pedofíliou a človeku, ktorý koná pedofilné činy).
 

 

No, homosexualne pary mozu mat akurat take iste problemy ako heterosexualne pary.
Myslim ze pripady, kedy by potencialni rodicia mali fetovat alebo byt agresivny, budu z adopcnej listiny vyradene, a to bez ohladu na orientaciu.
 

homosexualita ako choroba?

toto je zoznam chorôb sexuálnej preferencie podľa WHO (Svetovej zdravotníckej organizácie):
(F65.) Disorders of sexual preference
(F65.0) Fetishism
(F65.1) Fetishistic transvestism
(F65.2) Exhibitionism
(F65.3) Voyeurism
(F65.4) Paedophilia
(F65.5) Sadomasochism
(F65.6) Multiple disorders of sexual preference
(F65.8) Other disorders of sexual preference: Frotteurism; Necrophilia

Aký je vedecký a medicínsky rozdiel medzi homosexualitou a týmito chorobami? Prečo tieto choroby v zozname sú a homosexualita nie? Rád by som čítal nejaký vedecký argument. Lebo zatiaľ mám dojem, že vyradenie homosexuality je výsledok činnosti lobistických skupín.
 

Odpoved

http://www.tradicnirodina.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=75
 

fajn

a teraz odpoveď z druhej strany...
 

hmm

druha strana nema odpoved.
 

oma, kde sa v uvedenom blogu spomína

postoj RKC? .
.
nir e tam skôr analyzovanie gohovoru o ľudských právach ?
.
Je zrejmé, že:

* Európsky dohovor o ľudských právach sa o práve homosexuálov žiadať o adopciu nikde nezmieňuje;
* Demokraticky legitimované orgány európskych štátov, ktoré dohovor ratifikovali, nemali zámer takéto právo homosexuálom priznať;
* Vo veľkej väčšine členských štátov Rady Európy by takéto ustanovenie nemalo šancu uspieť v demokratickom legislatívnom procese;
* Sám ESĽP ešte v r. 2002 v rozsudku Fretté proti Francúzsku priznal členským štátom právo zamietnuť žiadosť o adopciu pre homosexuálny životný štýl žiadateľa.
 
Hodnoť

Móje nérvy!

Už sa vyjadrili všetci inteleguáni a naslovovzatí odborníci k otázke adopcií?
Ja neviem, či ich netreba odkazovať na pána Žinčicu. Asi sa to ťažko chápe, ale celé roky je na území nášho štátu povolené osvojenie dieťaťa jednotlivcom.
Detí, ktoré postrádajú rodinné prostredie je okolo 6000. A vrámci zvolenej logiky by mali z ústavov vychádzať tiež zásadne homosexuálne orientované dievčatá, pretože sa na ich výchove podieľajú väčšinou iba ženy. Ony však prekázateľne homosexuálne nie sú, pretože mnohé opúšťajú už základnú školu v požehnanom stave a plne pripravené budovať základnú bunku spoločnosti - rodinu!
 
Hodnoť

W.O.W.!

Pre pana... -__-;
Uslo mi odkedy homosexuali nie su ludia???? Lebo ak ma jednotlivec pravo na adopciu, tak je jedno ako je orientovany, najma ak to nie je v Dohovore. Mimochodom, ak ste si nevsimli, to, co pisete, je do neba volajuca diskriminacia :/

A homosexuali adoptuju homosexualne orientovane siroty lebo niektore heterosexualne pary (ocividne) by im nedali sancu, dokonca by sa ich mozno snazili "vyliecit"
Homosexualita nie je choroba! Ani patologicka odchylka alebo ako ste to nazvali -____-;

Citila by som sa urazene, keby mi vas nazor nebol... jedno :/ Len ma znepokojuje, ze ludia ako vy maju co kecat do nasho SLOBODNEHO statu
 

< 1 2

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Július Kovács: Keď Dobroslav drží Čižnára za gule. 1 206
 2. Dušan Koniar: S Maďaričom prišiel o prezidentský palác, s Blahom o dôstojný pomník 1 026
 3. Café Európa: Komu slúži očkovanie? 975
 4. Jana Venhartová: Dátum minimálnej trvanlivosti a dátum spotreby na potravinách 737
 5. Michal Lukáč: List pre voliča kotlebovcov 464
 6. Michael Achberger: Metabolické typy: takto vám pomôžu lepšie sa stravovať 425
 7. Maroš Chmúrny: Najhorší hriech Smeru 424
 8. Mišo Šesták: Keď vás predbehne zúrivý trabant 411
 9. Juraj Hipš: Čo prezradilo medzinárodné testovanie o ministerke školstva 383
 10. Lórant Kulík: Umelecká inšpirácia: (Ne)známa zelenina, ktorá pripomína fraktály zaujala aj matematikov 360

Rebríčky článkov


 1. Janka Nalevankova: ADVENT
 2. Štefan Vidlár: Hry pod lipama a iné boje
 3. Július Kovács: Keď Dobroslav drží Čižnára za gule.
 4. Martin Žilinčík: Krotitelia mozgov
 5. Jozef Kovalík: Vrakom
 6. Alojz Baránik: Rozhodovanie o väzbe obvinených v kauze TIPOS hovorí veľa o našom súdnictve
 7. Milan Lacúch: Kristus nemal rád hriešnikov!
 8. Štefan Vidlár: Staré auto
 9. Ján Slovák: Škola tretieho tisícročia
 10. Michal Lukáč: List pre voliča kotlebovcov

 1. Traja obvinení v kauze výbuchu bytovky idú do väzby (minúta po minúte)
 2. V Ostrave zomrelo po streľbe šesť ľudí. Minister ocenil prácu polície (minúta po minúte)
 3. Po výbuchu v Prešove obvinili troch ľudí zo všeobecného ohrozenia (minúta po minúte)
 4. V košickom paneláku unikal plyn. Hasiči urobili opatrenia
 5. Prešov rozdelí všetky peniaze zo zbierok ľuďom, práce zaplatí štát (minúta po minúte)
 6. V Bratislave zomrel ďalší cudzinec, zrejme po bitke
 7. Ukázali zničený interiér vybuchnutej prešovskej bytovky (fotogaléria)
 8. Vlastníci súhlasia so zbúraním zdemolovanej bytovky v Prešove
 9. Útočník hrozil v centre Košíc nožom, polícia ho postrelila
 10. Američania zmrazili Kočnerov majetok, Visa mu zruší platobné karty

 1. Ján Benčík: Utáraný „sopliak“ Blaha o špeciálnom prokurátorovi
 2. Lukáš Kyselica: Mafia sa infiltrovala do polície, prokuratúry aj na súdy
 3. Ako Hlina s Matovičom vytrvalo potápajú vlastné strany
 4. Opozičný líder Kiska v politickej relácii Na telo porazil premiéra Pellegriniho
 5. Blaha: Prokurátor Honz, ktorý obžaloval Fica je obklopený najextrémnejšími liberálmi
 6. Blaha už nie je len internetový troll, ale aj Pellegriniho hanba
 7. USA zasiahli proti Kočnerovi, zmrazili mu financie - SME
 8. Mafia nám ovládla štát. Neznesiteľná podobnosť vraždy novinárky na Malte so Slovenskom
 9. Blaha a dezinfoweby šíria klamstvá o prokurátorovi, ktorý dal obviniť Fica
 10. Poslanec Blaha, hanbite sa

Už ste čítali?