Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Homosexuálna revolúcia (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

< 1 2

Hodnoť

navyše ten odkaz na protest obsahuje blbosť

"ESĽP tým spoločensky, právne a morálne degradoval rodinu založenú manželstvom muža a ženy ako ideálne a prirodzené prostredie pre prijatie a výchovu dieťaťa"
.
Ideálne a prirodzené prostredie pre prijatie a výchovu dieťaťa može mať aj jednotlivec.
http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_id=578268
http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_id=578323
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Po dieťa do škôlky si chodia dve mamičky.
No a ?
.
Asi Ty nie si kompletný, ked nevieš koľko lesbičiek vychováva svoje deti. Bez toho, aby sa nejak zásadne líšili od svojich vrstovníkov.
Zato deti vychovávané v DeD sa zásadne líšia od svojich vrstovníkov, sú citovo deprivované, ťažko nadväzujú trvalé vzťahy, cca 50 % z nich končí vo väzeniach, tvoria významnú časť bezdomovcov / po 18 tke /
.
Inak pozor , ani tie deti, ktoré sa dostali do normálnych kompletných rodín často tieto rodiny nechcú,hlavne staršie - veď v ústavoch, kde za nich všetko robili tety im bolo tak dobre... takže to, čo si myslí dieťa nie je podstatné.Jeho najlepší záujem môže byť aj proti jeho aktuálnym postojom.
 

 

tak toto su dost trapne pravidla lol clovek pouzije citaciu ineho prispievatela aby mohol nadviazat a dostane ban : ))
 
Hodnoť

Tento blog

predstavuje dokonalý prierez charakteristiky postoja RKC a jej bigotných prívržencov. To, čo MY považujeme za nesprávne (bez ohľadu na názor ostatných) a s čím MY nesúhlasíme, musí byť zakázané zákonom VŠETKÝM obyvateľom tohto štátu. Náš názor je JEDINE správny a JEDINE akceptovateľný. Je to vlastne aj podstata a starostlivo zakrývaný základ vytrvale presadzovanej zmluvy o výhrade vo svedomí.
To, že x deťom v detských domovoch sa upiera právo na život v rodine s láskou a starostlivosťou, je úplne ľahostajné. Vychádza sa z vedecky neudržateľného presvedčenia, že homosexualita je choroba, ktorou sa dá zrejme aj nakaziť a týmto "chorým" ľuďom, ktorí sa odmietajú liečiť, sa ešte umožní adoptovať si deti!
 

Dovolil by som si...

trošku "poopraviť" obraz a zapochybovať o homosexuálnej "rodine s láskou a starostlivosťou", ktorý nám tu usilovne (a ako vidím aj z tohto príspevku, tak úspešne!) maľujú aktivisti inakosti. Že všetci homosexuáli a lesbičky sú podľa nich láskaví, tolerantní, starostliví ... atc., ktorí len trošku nemajú radi inak sexuálne orientovaných, ale aj napriek tomu ich chápu lebo sú ovpvlyvnení zlou RKC. Alebo chceš tvrdiť, že žiadny homosexuál alebo lesbička nepije, nefetuje alebo sa nespráva v "rodine" agresívne, skrátka, že sa vymyká z bežného priemeru heterosexuálnej populácie?
 

 

"Alebo chceš tvrdiť, že žiadny homosexuál alebo lesbička nepije, nefetuje alebo sa nespráva v "rodine" agresívne, skrátka, že sa vymyká z bežného priemeru heterosexuálnej populácie?"
chceš azda tvrdiť, že žiadny heterosexuál alebo heterosexuálka nepije, nefetuje alebo sa nespráva v "rodine" agresívne, skrátka, že sa vymyká z bežného priemeru populácie?
 

 

Ak chceš žiadať o adopciu dieťaťa, musíš prejsť cez sito tvrdých, neraz právom kritizovaných kritériií.Takže tam by neprešli zďaleka všetci homo, tak ako neprejdú zdaleka všetci hetero.No a v rámci predosvojiteľskej starostlivosti je ešte 9 mesačná lehota, kedy je dieťa v rodine, ale nie je ešte právoplatne adoptované, akási skúšobná doba, kedy aj rodina, aj úrady majú právo zasiahnuť a to dieťa vrátiť späť.
.
 

Nie, to som v žiadnom prípade

nechcela povedať! Sú po genetickej stránke troška odlišní nemôžu za to. Stavať sa do pozície: si homosexuál, tak sa stiahni do ústrania, nikomu nezacláňaj a snaž sa, aby o tebe nikto nevedel - ináč!!! To je predsa len o jeden - dva stupne lepší postoj, než v Iráne, kde homosexuálov popravujú (myslím ukameňovaním). Čo si mám potom myslieť o vyhlásení pani Záborskej z KDH, ktorá v čase, keď bola poslankyňou v NR požadovala, aby homosexuáli nesmeli učiť na školách. Pritom homosexuána orientácia cca 30% katolíckych kňazov jej pri vyučovaní náboženstva nevadila? To by mal potom povinne každého učiteľa vyšetrovať sexuológ? V tom prípade by som požadovala, aby do tohto sexuologického vyšetrenia boli zahrnutí aj učitelia náboženstva.
Ináč - vôbec si nemYslím, že homosexuálne orientovaní ľudia sú imúnni voči bežným nerestiam, ako je alkohol, alebo drogy. Naopak- frustrácia, vyplývajúca zo sociálnej deprivácie môže určité sklony posilniť. Ale výchova detí len jedným rodičom, aj keď je to homosexuál, by sa vôbec nevymykala z bežného priemeru - koľko rodín u nás a vo svete je nekompletných?
 

máš možno nie celkom správne informácie

1. Genetická odlišnosť (porucha) u homosexuálov nebola zatiaľ dokázaná, a ak by aj bola, je to len predispozícia (ako keď má niekto genetickú predispozíciu na alkoholizmus). Experimenty s jednovaječnými dvojčatami dokázali zhodu sexuálnej orientácie u 50% - čo je dosť, ale ak by išlo o genetickú príčinu, malo by to byť blízke 100%.
2. Prezident Ahmadínedžád minule v USA povedal, že v Iráne homosexuáli nie sú, takže ťažko ich môžu popravovať na štadiónoch.
3. Rovnako, ako na mne nevidno, že som heterosexuál, tak predpokladám, že na gayovi nie je vidno, že je homosexuál. (Dobre, som ženatý a mám deti, alekeby som bol slobodný a žil v prenajatom byte s mojimi kamošmi, tak by som bol nerozoznateľný od homosexuála. Prečo by ich teda mal niekto utláčať za niečo, čo nie je verejne vidieť (ako pleľ u černocha či cigána)?
4. Pokiaľ viem, Záborská povedala, že by si nepriala, aby jej deti učil homosexuál, nie, že by homosexuáli nemali učiť na školách. A samozrejme je významový rozdiel medzi človekom s homosexuálnou orientáciou a človekom, ktorý žije v homosexuálnom vzťahu (podobne, ako pri človeku s pedofíliou a človeku, ktorý koná pedofilné činy).
 

 

No, homosexualne pary mozu mat akurat take iste problemy ako heterosexualne pary.
Myslim ze pripady, kedy by potencialni rodicia mali fetovat alebo byt agresivny, budu z adopcnej listiny vyradene, a to bez ohladu na orientaciu.
 

homosexualita ako choroba?

toto je zoznam chorôb sexuálnej preferencie podľa WHO (Svetovej zdravotníckej organizácie):
(F65.) Disorders of sexual preference
(F65.0) Fetishism
(F65.1) Fetishistic transvestism
(F65.2) Exhibitionism
(F65.3) Voyeurism
(F65.4) Paedophilia
(F65.5) Sadomasochism
(F65.6) Multiple disorders of sexual preference
(F65.8) Other disorders of sexual preference: Frotteurism; Necrophilia

Aký je vedecký a medicínsky rozdiel medzi homosexualitou a týmito chorobami? Prečo tieto choroby v zozname sú a homosexualita nie? Rád by som čítal nejaký vedecký argument. Lebo zatiaľ mám dojem, že vyradenie homosexuality je výsledok činnosti lobistických skupín.
 

Odpoved

http://www.tradicnirodina.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=75
 

fajn

a teraz odpoveď z druhej strany...
 

hmm

druha strana nema odpoved.
 

oma, kde sa v uvedenom blogu spomína

postoj RKC? .
.
nir e tam skôr analyzovanie gohovoru o ľudských právach ?
.
Je zrejmé, že:

* Európsky dohovor o ľudských právach sa o práve homosexuálov žiadať o adopciu nikde nezmieňuje;
* Demokraticky legitimované orgány európskych štátov, ktoré dohovor ratifikovali, nemali zámer takéto právo homosexuálom priznať;
* Vo veľkej väčšine členských štátov Rady Európy by takéto ustanovenie nemalo šancu uspieť v demokratickom legislatívnom procese;
* Sám ESĽP ešte v r. 2002 v rozsudku Fretté proti Francúzsku priznal členským štátom právo zamietnuť žiadosť o adopciu pre homosexuálny životný štýl žiadateľa.
 
Hodnoť

Móje nérvy!

Už sa vyjadrili všetci inteleguáni a naslovovzatí odborníci k otázke adopcií?
Ja neviem, či ich netreba odkazovať na pána Žinčicu. Asi sa to ťažko chápe, ale celé roky je na území nášho štátu povolené osvojenie dieťaťa jednotlivcom.
Detí, ktoré postrádajú rodinné prostredie je okolo 6000. A vrámci zvolenej logiky by mali z ústavov vychádzať tiež zásadne homosexuálne orientované dievčatá, pretože sa na ich výchove podieľajú väčšinou iba ženy. Ony však prekázateľne homosexuálne nie sú, pretože mnohé opúšťajú už základnú školu v požehnanom stave a plne pripravené budovať základnú bunku spoločnosti - rodinu!
 
Hodnoť

W.O.W.!

Pre pana... -__-;
Uslo mi odkedy homosexuali nie su ludia???? Lebo ak ma jednotlivec pravo na adopciu, tak je jedno ako je orientovany, najma ak to nie je v Dohovore. Mimochodom, ak ste si nevsimli, to, co pisete, je do neba volajuca diskriminacia :/

A homosexuali adoptuju homosexualne orientovane siroty lebo niektore heterosexualne pary (ocividne) by im nedali sancu, dokonca by sa ich mozno snazili "vyliecit"
Homosexualita nie je choroba! Ani patologicka odchylka alebo ako ste to nazvali -____-;

Citila by som sa urazene, keby mi vas nazor nebol... jedno :/ Len ma znepokojuje, ze ludia ako vy maju co kecat do nasho SLOBODNEHO statu
 

< 1 2

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Július Kovács: Trnka obchodoval s nahrávkami gorily čiže je pravá, takže Haščák patrí do basy. 1 861
 2. Marián Viskupič: Kotlebovci rastú. Zastaviť ich môže jedine toto 1 725
 3. Milan Brejcha: Máme vážny problém - neznalosť a chuť voliť zároveň 1 653
 4. Ivan Švajlen: Pevná pracovná doba je nepochopením učiteľského povolania – iný pohľad 1 346
 5. Jozef Šátek: Mýtny zločin. 1 151
 6. Milan Brejcha: Otvorený list tebe - voličovi 2020 1 051
 7. Martin Borguľa: 13. dôchodok – namiesto samozrejmosti len almužna a predvianočná kampaň 970
 8. Gabriel Kuba: Trnky, trnky, všade trnky! 903
 9. Martin Droppa: Podvodné e-maily akože z banky 814
 10. Filip Pastorek: Sme Ficoland alebo právny štát? 726

Rebríčky článkov


 1. Zdeněk Kedroutek: Pokračování nových členských průkazů a digitální správy na úrovni ÚzO.
 2. Štefan Vidlár: Padňi komu padňi
 3. Július Kovács: Nedajme sa pomýliť Kotleba a Mazurek sú nacisti nie fašisti a to je horšie.
 4. Robert Štepaník: diel 36 - rubrika: čerstvejšie než treska - október 2019
 5. Milan Kulkovský: Nemusím byť historik, aby som nebol hlupák
 6. Marián Tkáč: Možno je Dobroš naozaj dobrý
 7. Michal Páleník: Gastrolístky vás stoja tri obedy mesačne. Ak máte šťastie tak "iba" jeden.
 8. Olívia Lacenová: Situácia na Blízkom východe sa upokojuje. Trhy veria v pozitívny vývoj a ropa klesá
 9. Ľubomír Belák: Televízna 3:ka a čas
 10. Milan Lacúch: Nepoznané tajomstvo pravej podstaty Stvoriteľa

 1. NAKA zadržala Dobroslava Trnku. Ako zareagoval Počiatek?
 2. Prieskum: Extrémisti z ĽSNS stúpajú, Slosiarik nevylučuje ich víťazstvo
 3. Tótha vypočúvali osem hodín. Kočner tvrdí, že klame (minúta po minúte)
 4. Pendluje medzi Cannes a Bratislavou. Počiatek svoje reči na nahrávke s Trnkom zľahčuje
 5. Trnku pustili, prokurátor stíhanie spochybnil
 6. Vlhová vyhrala obrovský slalom v Sestriere, s Brignoneovou dosiahla rovnaký čas
 7. Vlhová je po prvom kole obrovského slalomu v Sestriere na druhom mieste, Shiffrinová je štvrtá
 8. Fico kritizoval prezidentku za jej reakciu na prepustenie Trnku
 9. Auto utopil v podjazde, prelomil sa pod ním ľad
 10. Ples v opere tento rok nemal kráľovnú. Mal dvoch kráľov

 1. Opoziční politici žiadajú odchod Mamojku z Ústavného súdu
 2. Kiska: Trnka bol mafiánskym chápadlom Fica. Hlava mafie sídli v centrále Smeru
 3. Matovič k zadržaniu Trnku: Prečo ešte nie je vo väzbe Počiatek, Jankovská, či Bödör
 4. NAKA zadržala Trnku. Prečo nezadržala aj Počiatka?
 5. Zadržanie Trnku. Varí sa predvolebný guláš?
 6. Gorila - Haščák financoval Beňovú a tá sexovala...
 7. Trnka nemal byť prepustený: Kočnerovci ešte neprehrali. Slušnosť ešte nezvíťazila
 8. Spravodlivosť po slovensky
 9. Dočká sa, ak niekto zomrie...
 10. V roku 2017 prišiel Dušan Kováčik do banky a vložil si na účet hotovosť 204-tisíc eur

Už ste čítali?