Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vďaka G.Husákovi Dúbravka debatuje o hlasovacom zariadení (+ video) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Špina k špine sadá

Komunistickú špinu môže oslavovať iba komunistická špina.
Howgh.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Komunista

Dobry den!
Doporucujem Vam vsimat si starostov prejav. Ked vravia mladi poslanci a chcu ukazat pravdu a nieco vysvetluju, tak sa sprava arogantne. kaze im sadnut si, resp. pousmieva sa nad ich nazormi... Je to typicky prejav vojaka z povolania a myslenie starej struktury.
K hlasovaciemu zariadeniu :Starosta tvrdi, kolko by stalo hlasovacie zariadanie a ze je to vela, ale on si napriklad nechal za minuly rok schvalit odmeny za takmer 500.000,- Sk (cca.16597€). To je v poriadku????
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Všimnite si

ako sa ten tučný, arogantný bolševik schováva za demokraciu. On, vraj demokrat, urobí ako poslanci rozhodnú. Nie je problém, štyri hmoždinky a zajtra je tam, rozumej tabuľa. No toto je ale osobnosť. Česť práci, Dúbravka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hanba!

Ak tejto boľševickej normalizečnej kryse osadia pamätnú tabuľu, tak to bude hanba pre celé Slovensko! Ako môže niekto oslavovať človeka, ktorý absolútne nemal charakter, pričinil sa o prenasledovanie a zatváranie NEVINNÝCH ľudí a prispieval k morálnemu úpadku našej spločnosti, čoho dôsledky cítime dodnes.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

... ma tak teraz napallo:
Podobne ako sa dávajú doplnkové tabuľky k niektorým dopravným značkám, možno by sa patrilo pridať takú aj k tejto pamätnej tabuli. 1.mája ju s veľkou slávou osadia, no a povedzme od 21.augusta by k nej pribudla ešte dodatková tabuľka, napríklad v znení "Pozooor, zvýšený výskyt boľševizmu!".
· Eeej-veru, sa mi to čím-ďál-vácej začína páčiť, toto naše chodenie s kamerou na takéto zasadania - je s tým síce aj kopa ďalšej roboty, ale vidím, že to naozaj má význam a že dobre činíme ;-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ucast poslancov je na webe

Ospravedlnujem sa, ucast poslancov je na webe dubravky.
Konkretne tu: http://www.dubravka.sk/sk/Samo...
Necakal som to v tejto kategorii.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Racionalizačné opatrenie

Kvôli ochrane priečelia, príp. inej vonkajšej steny budovy a ušetrení nákladov na vŕtanie dier a osadenia tabule, túto zakopať do zeme, tým i ušetriť naše nervové sústavy nad vyčíňaním tohto smutne slávneho občana Dúbravky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Toto video je výborná práca

Naozaj som sa čudoval, prečo zástupcovia dúbravských obyvateľov schválili vrchnému normalizátorovi pamätnú tabuľu s textom zamlčujúcim jeho ......... Po zhliadnutí tohoto videa sa

mi rozjasnilo. Vyzerajú (väčšina) ako komunisti, hlavne starosta vyzerá (a jedná) ako vypasený papaláš zo sedemdesiatych rokov, ale aj tá pani sediaca starostovi po ľavici... ako by som sa díval na normalizačnú súdružku, brrr...

Ozaj som dosť šokovaný, čo si to dovoľuje ten vypasený starosta k niektorým riadne zvoleným členom zastupiteľstva, ten štýl, akým ich umlčuje, ako ich poučuje o tom, ako sa chovať k starším a skúsenejším súdruhom. Skutttočne odporné!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

normalizacna sudruska

Normalizacna sudruska :) sice som nezazil toto obdobie, ale myslim, ze si to pekne povedal. A to co mi povedala ona cez prestavku (som clovek co stal za kemrou) ma dost prekvapilo. Uz som zazil vela reakcii na nasu kameru, ale taky negativny postoj ako mala ona este nie. Keby mohla tak by ma odtial najradsej vykopla. Ked videla, ze sa nedam odisla a pocul som, ako niekde na chodbe zhana kohosi kto by ma vyhodil. Nakoniec to asi rozdychala...
Zas na druhej strane cez prestavku roznasala aj zakusky :):):) Mne samozrejme nedala :D:D:D ale kto nosi zakusky nemoze byt az taky zly, no nie? :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

dobre vedieť :-/

Tie zákusky sú predražené, aj keby ich napiekla sama
http://www.webnoviny.sk/sloven...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

mal si z nich odložiť aj pre mňa :P

A to, že ťa tam pozvali aj na obed, si prečo zatajil, há? Beťáru jeden :o)
Ále treba povedať aj to, že po skončení celej akcie sa pri nás pristavili najmenej dve veľmi milé panie (spomedzi účastníkov rokovania) a celkom fajn s nami pokonverzovali.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Presne si to vistihol.

Všetci traja za predsedníckym stolom aj skutočne boli.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kto tvrdí, že demokracia je lacný špás?

Zrejme najlacnejší spôsob riadenia vcí verejných je diktatúra (osobná, proletariátu a pod.) Žiadna demokracia nie je lacný špás a hlasovaci zariadenie, ktoré sa štyri roky skúšalo (rôzne) TIEž LACNé NEBUDE, ALE NA NEZAPLATENIE BUDE, žE konečne sa vyjasní, kto, kedy, za čo, ako hlasoval. Ak to Súdruhom z mimoriadne bohatého rozpočtu (v porovnaní s predcházajúcimi rokmi) nevychádza, treba vypísať zbierku medzi občanmi. Možno aj "veľký tučný demokrat" na ňu prispeje zo svojich odmien. Ak nie, kúpte ho s daní za psov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

skusanie hlasovacieho zariadenia

Ostatny pokus o nasadenie hlasovacieho zariadenia bol slabo pripraveny. Hlasovacie zariadenie sa skusalo priamo na ostro na zastupitelstve, problemy ktore vyvstali sa nedali okamzite riesit, aby priebeh zastupitelstva nebol zmatocny a zablokovany. Zdalo sa mi dokonca, ze to bol zamer, ako ukazat, ze hlasovacie zariadenie viac nepomaha ako pomaha.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Story o VTD (Veľký tučný demokrat)

kEĎ VTD preberal žezlo po predchádzajúcom starostovi, zvolal sedenie všetkých úradníkov. Povedzme, že sa hýbeme v januári 2007, čo nie je až tak ďaleko. Prihovoril sa poddaným vetou: Uvedomte, si, milí, drahí, že Práca oslobodzuje (pämätníci to poznajú ako Arbeit macht Frei) a vy tu žiadne odbory nemáte, ale pre mňa si založte hoci aj NSDAP (pamätníci vedia, kto to boli, tí chlapci) a pokračoval v monológu zupáckeho typu naozaj hodného lampasákov "ľUDOVEJ" armády, až nakoniec zo seba vysypal, že "rákosníkom Dúbravku nedáme". Na zistenie z pléna, že existuje priama súvislosť medzi používateľom fašistického a rasistického slovníka a esesáckym habitom, dotyčný delostrelec odpovedať nevedel, lebo neporozumel povedanému. Po dvoch rokoch mu odkazujem. Janko, to, čo kráča ako kačica, to čo kváka ako kačica, to, čo má inteligencie kačice, to bude kačica, hovorí anglické príslovie. nA SPOMíNANOM ZASADNUTí SEDELO 80 ľudí, z toho 20 je vyhodených (to tiež nebola ľahká vec, vlastne podstata doterajšej činnosti MÚ v Dúbravke), 30 proti tebe nepôjde z pochopiteľných dôvodov, ale desať nestratilo chrbticu ani guráž. Vieš, že sa to nahrávalo? A že tých 10 je ochotných npotvrdiť autenticitu nahrávky. A vieš, že je to žalovateľné? Ty ideš chrániť erb Dúbravky. Proti komu? Dúbravka by sa mala začať chrániť proti takým, ako si ty.
Stráži česť!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Husákova plaketa otvorila nezahojený problém medzi "starou" pôvodnou Dúbravkou a medzi sídliskovou Dúbravkou. Trocha som sa zaoberal dejinami Dúbravky a rozumiem tej časti starodúbravčanov, ktorí chcú vidieť svojho rodáka, právnika, významného slovenského politika na stene niektorej budovy. Rozumiem aj tretine iných starodúbračanov, ktorých komunistický režim vyhnal z domovov, kde žili 300 rokov. Tým sa "husákovci - komunisti" (ale nie Husák), vyrovnali Turkom. Husák, Turci a komunistickí plánovači, to je predsa podstata Dúbravky. KEBY nebolo Turkv, nebola by Dúbravka - stará, Keby nebolo Husáka, ktorého dáta sme ako školáci museli vedieť naspamäť, tak by nebolo ani Dúbravky - novej a starej. Žiadne objektívne hodnotenie v súčasnosti nie je možné podať. To vie Čarnogurský, Sandtner aj Smerácky poslanci, ktorí sú za, len sa boja či im to nezlomí krk. Nezlomí, lebo 35 tisíc sídlišťanov, ktorí sú Dúbravčanmi len 30, 20 alebo 5 rokov, na to s prepáčením oné. Ale keby sa ich opýtali, povedzne televiza, rozsiahlejšie ako Dúbravský spravodaj (ale ten to aspoň urobil), možno by sa niečo dozvedeli.
Husák má zásluhu, že (jeho) súdruhovia "starú" Dúbravku zlikvidovali, ale Husák má zásluhu aj na tom, že ju celkom nenechal zlikvidovať. Viete, že jeho syn, architekt ju detilne zmapova, že stala chránenou zónou a že kedykoľvek by sa "do mrte" dala postaiť znova? Postavte sochu mladému Husákovi a máte to vyriešené. Len to by ste o tom niečo museli vedieť a nielen hlasovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kto si, Pálfy?

V každom prípade je mimoriadne osožné, že niekto nezávislý dokáže natočiť celé zastupiteľstvo (dúbravská Televiza s rozpočtom 3,5 MELÓNA to nedokáže). Príde totiž čas, že sa Dúbravčania začnú zaujímať o to, kam ich peniaze idú a čo za ne dostávajú. Dúbravka vždy patrila Pálffyovcom, nesprenever sa svojmu menu. Ty len kontroluješ, čo sa na tvojich majetkoch deje?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

zatial som sa ku grofskemu rodu vo svojom rodokmeni nedopatral.
Bol by som rad, aby sa tolko obyvatelov zaujimalo o veci verejne, ze nejake prechmaty nebudu mozne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ach joj,

keby si tak dlho nespával, tak by si reagoval včas. Dnes tomu rozumiem už len sám. Ale vidím, že aj Pavol to sleduje. Tak sme len traja a my sami ten prápor neunesieme. Treba rýchlo spustiť stránku, lebo aj Sme sa vyhráža, že zruší anonymitu svojej.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. INEKO: Blížia sa komunálne voľby, mestá nafúkli svoje bežné výdavky o vyše 6 % 3 487
 2. Jaroslav Polaček: Rašiho vietnamská spojka 3 245
 3. Andrea Rúfusová: Pivo, čokoládu, alebo radšej pstruha? 2 019
 4. Jana Žilková: 42 mesiacov po... 1 754
 5. Maroš Chmúrny: Uplakaná SNS zase preukazuje svoje pomýlené vnímanie kurzu Slovenska 1 696
 6. Júlia Piraňa Mikolášiková: Šéf komanda Lexovej SIS sa tak skoro pred súd nepostaví 1 621
 7. Stanislav Martinčko: Páni, pôjdete všetci promptne tak ako Kaliňák, aj na páratkový detektor? 1 558
 8. Miroslav Pollák: Mosty z chudoby 1 368
 9. Juraj Halička: Raz môžeme mať všetci oči ako superhrdinovia 1 357
 10. Ondrej Putra: SIS – Sprostosťou Infikovaní „sedláci“? 1 220

Rebríčky článkov


 1. Vladimír Krátky: Vážené nemecké orgány !
 2. Ján Raclavský: Mestská utópia 21. storočia
 3. Martin Beňo: Kedy si zopakujeme 17. november?
 4. Lucia Švecová: Prečo študujem predmet, ktorý ma pravdepodobne neuživí?
 5. Roland Ondrus: Dopravný podnik v Bratislave plánuje nákup 40 až 50 autobusov...opäť vyhrá SOR!
 6. Lórant Kulík: Fotogaléria k článku: Fascinujúce kruhy energie
 7. Ľubomír Belák: Správa o stave chaosu v spoločnosti
 8. Július Kovács: Prečo ľudia volia Fica?
 9. Milan Lahučký: Aká je v skutočnosti plavba po Mekongu?
 10. Jana Skýpalová: Bez Lásky

 1. Operoval Dančiaka. Nepomerili sme sa, vraví lekár Izák
 2. Neprispôsobiví návštevníci kúpaliska znechutili tých slušných
 3. Harabin má dosť podpisov, tvrdia z jeho tímu. Niekoľko tisíc chýba Mistríkovi aj Čaputovej
 4. Zakuklení komunisti v Smere sú nebezpečnejší
 5. Blaha o socializme: Mnohí ľudia trpeli, ale o negatívach sa hovorí veľa
 6. Američania trestajú Rusov. Ohrozený je vesmírny program aj iPhony
 7. Trnava šetrila opory pre zápas roka, ale jeden hráč je výnimočný
 8. Pád na Tour môže Sagana trápiť dlhšie. Stále ho obmedzuje
 9. Schrameková: Povedali mi, že cenu OTO mám za rozvracanie republiky
 10. Turisti sa tešia, miestni nadávajú. Turecká líra stráca hodnotu

 1. VIDEO: Únos priamo z letiska. Šialený muž spáchal samovraždu! Následne sa lietadlo zrútilo!
 2. Sulík: Fico stojí na čele sprisahania proti demokracii a zákonnosti
 3. Škandál! Chmelár v boji o prezidentské kreslo využíva služby ŠTB!!!!
 4. SaS: R. Čulák by mal prehovoriť vo svojom vlastnom záujme
 5. Český pesničkár Tomáš Klus: Chcel by som prezidenta ako je Kiska
 6. Kauza únos: Kam zmizol bývalý expremiérov poradca Quang?
 7. Zabila se holandská politička proto, že ji hromadně znásilnili muslimové?
 8. Neverím Vám, pán Bugár
 9. Nie je najväčší problém, že sme o únose údajne nevedeli, horšie je že oni sa „leteckú časť“ rozhodli
 10. Zvláštna chôdza ministra Gála: Jeden krok vpred a dva vzad

Už ste čítali?