Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Autonómia Slušné Slovensko: Minister Slušňák. Komu a prečo udeliť.. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

.. :-)

...mám rozpaky: buď žiadneho takého nepoznáte, alebo ho Slovensko ešte nemalo, alebo tu nie je nikto, kto chce dať tip ako prvý...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Keď my si veľmi nepamätáme

kto všetko tu ministroval.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

.. :-)

zatial zoznam vlad, ostatne momentlane nestiham, mozno niekto vlozi za mna :-)
Vláda Slovenskej republiky od 24. júna 1992 do 15. marca 1994 (predseda vlády Vladimír Mečiar)
Vláda Slovenskej republiky od 15. marca 1994 do 13. decembra 1994 (predseda vlády Jozef Moravčík)
Vláda Slovenskej republiky od 13. decembra 1994 do 30. októbra 1998 (predseda vlády Vladimír Mečiar)
Vláda Slovenskej republiky od 30. októbra 1998 do 15. októbra 2002 (predseda vlády Mikuláš Dzurinda)
Vláda Slovenskej republiky od 16. októbra 2002 do 4. júla 2006 (predseda vlády Mikuláš Dzurinda)
Vláda Slovenskej republiky od 4. júla 2006 (predseda vlády Robert Fico)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

.. :-)

.. dufam, ze je to kompletne, tak sa mozete vrhnut na spomienky :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No neviem...

že by ten... ako sa vola...Stefanov?.. ci tak podobne... pockajte... Stefanik?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nepotrebujeme ministra slušňáka

slušnosť ako charakterová vlastnosť ministra mňa osobne vôbec nezaujíma. Dnes sme (nielen na Slovensku), keď potrebujeme ministra (ideálne vládu) s nejakou víziou. Ako riešiť problémy. Ale naši súdruhovia sa tvária, akoby na Slovensku žiadne problémy neboli. Financminister sa ešte stále tvári, že sa nič nedeje. Ak by sa podobne laxne ku dramaticky sa zhoršujúcej situácii postavil bežný občan, už by mal na krku exekútora. Štátu žiaľ toto nehrozí. Štát sa môže správať aj úplne nezodpovedne ... preto by som uvítal ministra, ktorý sa bude správať zodpovedne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ked zodpovedne, tak potom:

Ivan Miklos.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Veru tak

Miklos
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Každý...

...podvedený udával, že podvodník vyzeral veľmi dôveryhodne ;-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

.. Ministri zahraničných vecí

# Milan Kňažko (HZDS) - od 24. júna 1992 do 19. marca 1993
# Jozef Moravčík (HZDS) - od 19. marca 1993 do 15. marca 1994
# Eduard Kukan (DEÚS) - od 15. marca 1994 do 13. decembra 1994
# Juraj Schenk (HZDS) - od 13. decembra 1994
# Pavol Hamžík (HZDS) - do 11. júna 1997
# Zdenka Kramplová (HZDS) - od 11. júna 1997 do 6. októbra 1998
# Jozef Kalman (ad interim) (ZRS) - od 6. októbra 1998 do 30. októbra 1998
# Eduard Kukan (SDK) - od 30. októbra 1998 do 15. októbra 2002
# Eduard Kukan (SDKÚ) - od 15. októbra 2002 do 4. júla 2006
# Ján Kubiš (SMER) - od 4. júla 2006 do 26. januára 2009
# Miroslav Lajčák (SMER) - od 26. januára 2009
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

.. Ministri hospodárstva

# Ľudovít Černák (SNS) - od 24. júna 1992 do 18. marca 1993
# Jaroslav Kubečka (HZDS) - od 19. marca 1993 do 9. novembra 1993
# Ján Ducký (HZDS) - od 10. novembra 1993 do 14. marca 1994
# Peter Magvaši (SDĽ) - od 15. marca 1994 do 13. decembra 1994
# Ján Ducký (HZDS) - od 14. decembra 1994 do 26. augusta 1996
# Karol Česnek - od 27. augusta 1996 do 26. februára 1998
# Milan Cagala (HZDS) - od 27. februára 1998 do 29. októbra 1998
# Ľudovít Černák (SDK) - od 30. októbra 1998 do 19. októbra 1999
# Ľubomír Harach (SDKÚ) - od 20. októbra 1999 do 15. októbra 2002
# Robert Nemcsics (ANO) - od 16. októbra 2002 do 9. septembra 2003
# Pavol Prokopovič (SDKÚ) - dočasne poverený vedením ministerstva od 10. septembra 2003 do 23. septembra 2003
# Pavol Rusko (ANO) - od 23. septembra 2003 - do 24. augusta 2005
# Ivan Mikloš (SDKÚ) - od 24. augusta do 4. októbra 2005 dočasne poverený vedením ministerstva
# Jirko Malchárek - od 4. októbra 2005 do 4. júla 2006
# Ľubomír Jahnátek (SMER) - od 4. júla 2006
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

.. Mimistri financií

# Jozef Dančo (VPN) - od 14. júna 1991 do 24. júna 1992
# Július Tóth (HZDS) - od 24. júna 1992 do 15. marca 1994
# Rudolf Filkus (DÚ) - od 15. marca 1994 do 13. decembra 1994
# Sergej Kozlík (HZDS) - od 13. decembra 1994 do 14. januára 1998
# Miroslav Maxon (HZDS) - od 14. januára 1998 do 30. októbra 1998
# Brigita Schmögnerová (SDĽ) - od 30. októbra 1998 do 29. januára 2002
# František Hajnovič (SDĽ) - od 29. januára 2002 do 15. októbra 2002
# Ivan Mikloš (SDKÚ) - od 16. októbra 2002 do 4. júla 2006
# Ján Počiatek (SMER) - od 4. júla 2006
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

.. Ministri spravodlivosti

# Katarína Tóthová (HZDS) - od 24. júna 1992 do 15. marca 1994
# Milan Hanzel (SDĽ) - od 15. marca 1994 do 13. decembra 1994
# Jozef Liščák (ZRS) - od 13. decembra 1994 do 30. októbra 1998
# Ján Čarnogurský (KDH) - od 30. októbra 1998 do 15. októbra 2002
# Daniel Lipšic (KDH) - od 16. októbra 2002 do 8. februára 2006
# Lucia Žitňanská (SDKÚ - DS) - od 8. februára 2006 do 4. júla 2006
# Štefan Harabin (ĽS - HZDS) - od 4. júla 2006
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

.. Ministri pôdohospodárstva

# Peter Baco (HZDS)- od 24. júna 1992 do 15. marca 1994 (ministerstvo poľnohospodárstva a výživy)
# Pavel Koncoš (SDĽ) - od 15. marca 1994 do 13. decembra 1994
# Peter Baco (HZDS)- od 13. decembra 1994 do 30. októbra 1998
# Pavel Koncoš (SDĽ) - od 30. októbra 1998 do 15. októbra 2002
# Zsolt Simon (SMK) - od 16. októbra 2002 do 4. júla 2006
# Miroslav Jureňa (ĽS - HZDS) - od 4. júla 2006 do 27. novembra 2007
# Zdenka Kramplová (ĽS - HZDS) - od 27. novembra 2007 do 18. augusta 2008
# Stanislav Becík (ĽS - HZDS) - 18. augusta 2008
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

.. Ministri dopravy, pôšt a telekomunik.

# Roman Hofbauer (HZDS)- od 24. júna 1992 do 15. marca 1994 (ministerstvo dopravy a spojov)
# Mikuláš Dzurinda (KDH)- od 15. marca 1994 do 13. decembra 1994 (ministerstvo dopravy, spojov a verejných prác)
# Alexander Rezeš (HZDS)- od 13. decembra 1994 do 16. apríla 1997
# Ján Jasovský (HZDS)- od 16. apríla 1997 do 30. októbra 1998
# Gabriel Palacka (KDH) - od 30. októbra 1998 do 11. augusta 1999
# Jozef Macejko (SDKÚ) - od 11. augusta 1999 do 22. júna 2002
# Ivan Mikloš (SDKÚ) - od 22. júna 2002 do 15. októbra 2002
# Pavol Prokopovič (SDKÚ) - od 16. októbra 2002 do 4. júla 2006
# Ľubomír Vážny (SMER) - od 4. júla 2006
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

.. Ministri výstavby a region. rozvoja

* Ján Mráz (ZRS) - od 13. decembra 1994 do 30. októbra 1998 (ministerstvo výstavby a verejných prác)
* István Harna (SMK) - od 30. októbra 1998 do 15. októbra 2002
* László Gyurovszky (SMK) - od 16. októbra 2002 do 4. júla 2006
* Marian Janušek (SNS) - od 4. júla 2006 do 15. apríla 2009
* Igor Štefanov (SNS) - od 15. apríla 2009
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

.. Ministri obrany

# Ivan Šimko (SDKÚ) - od 16. októbra 2002 do 24. septembra 2003
# Eduard Kukan (SDKÚ) - od 24. septembra 2003 do 10. októbra 2003 (zastupujúci)
# Juraj Liška (SDKÚ) - od 10. októbra 2003 do 1. februára 2006
# Martin Fedor (SDKÚ) - od 1. februára 2006 do 4. júla 2006
# František Kašický (SMER) - od 4. júla 2006 do 30. januára 2008
# Jaroslav Baška (SMER) - od 30. januára 2008
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

.. Ministri vnútra

# Jozef Tuchyňa (HZDS)- od 24. júna 1992 do 15. marca 1994
# Ladislav Pittner (KDH) - od 15. marca 1994 do 13. decembra 1994
# Ľudovít Hudek (HZDS)- od 13. decembra 1994 do 27. augusta 1996
# Gustáv Krajči (HZDS)- od 27. augusta 1996 do 30. októbra 1998
# Ladislav Pittner (SDK) - od 30. októbra 1998 do 14. mája 2001
# Ivan Šimko (SDKÚ) - od 14. mája 2001 do 15. októbra 2002
# Vladimír Palko (KDH) - od 16. októbra 2002 od 8. februára 2006
# Martin Pado (SDKÚ - DS) - od 8. februára 2006 do 4. júla 2006
# Robert Kaliňák (SMER) - od 4. júla 2006
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

.. Ministri práce, soc. vecí a rodiny

# Oľga Keltošová (Hnutie za demokratické Slovensko) - od 24. júna 1992 do 15. marca 1994
# Július Brocka (Kresťanskodemokratické hnutie) - od 15. marca 1994 do 13. decembra 1994
# Oľga Keltošová (HZDS) – od 13. decembra 1994 do 27. februára 1998
# Vojtech Tkáč (HZDS) - od 27. februára 1998 do 30. októbra 1998
# Peter Magvaši (Strana demokratickej ľavice) - od 30. októbra 1998 do 15. októbra 2002
# Ľudovít Kaník (Slovenská demokratická a kresťanská únia) - od 16. októbra 2002 do [17. október|17. októbra]] 2005
# Iveta Radičová (SDKÚ) – od 17. októbra 2005 – do 4. júla 2006
# Viera Tomanová (SMER) - od 4. júla 2006
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

.. Ministri životného prostredia

# Jozef Zlocha (HZDS) - od 24. júna 1992 do 14. marca 1994
# Juraj Hraško (SDĽ) - od 15. marca 1994 do 12. decembra 1994
# Jozef Zlocha (HZDS) - od 13. decembra 1994 do 29. októbra 1998
# László Miklós (SMK) - od 30. októbra 1998 do 15. októbra 2002
# László Miklós (SMK) - od 15. októbra 2002 do 3. júla 2006
# Jaroslav Izák (SNS) - od 4. júla 2006 do 18. augusta 2008
# Ján Chrbet (SNS) - od 18. augusta 2008
 

1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME