Nedeľa, 21. január, 2018 | Meniny má Vincent

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ľud ťa nesmie znenávidieť, ani tebou opovrhovať (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Ako v rozprávke

Možno aj dnes ešte rodičia rozprávajú deťom rozprávky. Spomínam si na jednu mala názov "Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas." Pri rôznych príležitostiach sa hrdina pýta svojho hovoriaceho koníka. Mám zdvihnúť zlaté pero čo je na ceste? Odpoveď :"Ak zodvihneš bude zle, ale ak nezodvihneš bolo by horšie."
A tak to bolo aj v prípade návštevy Čínskeho prezidenta. Polícia zakročila proti demonštrantom, ktorí si mysleli že svojimi pokrikmi urobili dojem na Čínskeho predsstaviteľa. Ten si možno myslel že ho vítajú a hovoril si prečo ich je tak málo? Nuž a je zle, lebo svojim postupom minimálne zabránila demokratickému postupu v Číne. Keby ale nebola polícia zakročila tak by bolo znovu pohoršenie ako to, že nevedia urobiť poriadok, a za čo vlastne berú peniaze. Presne ako v tej rozprávke "zodvihneš bude zle, nezodvihneš bude horšie." A teraz baba raď.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Keď komunistické gorily mlátia slovenské

dievča na slovenskom námestí, ona kričí o pomoc a o pár metrov vedľa stojaci slovenskí policajti sa na ňu vybodnú, to nie je babo raď. To je zrada a predposratosť našej verchušky a Kaliňík by mal vypadnúť. Hneď za Harabinom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Sú to komunistické maniere, o ktorých sme si niektorí pred 20 rokmi naivne mysleli, že sa ich zbavíme. Problém je, že sa mnohým ľuďom stále páčia, a nedbali by návrat do starých čias. Týmto pozdravujem všetkých voličov nášho súdruha vrchného gašpara hlavy štátu, okolo ktorého sídla sa počas prijímania návštev jeho kamošov zvyknú podobné veci diať.

komunisti smrdia
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kopa hnoja!

Čo by sa dalo urobiť? Som veriaci človek a teda rozbíjanie okien a vôbec poškodzovanie cudzieho majetku je pre mňa neprípustné. No ale pravda je aj to, že závažnosť hriechu sa odvíja aj od úmyslu a predmetu. Tak si myslím, že vykydať pred Kaliňákovu reštiku kopu hnoja, by v kontexte toho nebol až taký vážny hriech.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho