Sobota, 20. január, 2018 | Meniny má Dalibor

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bajan ušetril Bratislavčanom milióny eur (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

heh dobrý postreh.. :) a z vlastných skúseností viem že tam sa peniaze rozhadzujú tak naširoko, že mi až nebolo po vôli ked ich priklepli aj mne
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pekne si to napísal

Bohužial nie je jediný. Takých primátorov čo merajú ako Jánošík od buka do buka je viac. Veď to nie je z ich vrecák.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Skvelý príspevok

Klasický postup starého, všetkými masťami mazaného politicky "nezávislého" župana. Odkedy je vo funkcii župana poslušne plní príkazy svojich mecenášov a úspešne tuneluje kedysi prosperujúci Bratislavský kraj. Spolu s Beňovou a partiou okolo Zahradníka sa drží hesla "Smer proti kríze " s dovetkom "ale len na vlastných účtoch".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

.. je to čarodejník a novátor

Nenašiel síce nič na stole a nevysvetlil, že on nevie odkiaľ sa to tam odrazu objavilo,

ale toľké šťastie : a " zvolebnieva sa " .. no nechváľte ho...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

kto su to "Blavaci", ktorych spominas?
http://sk.wikipedia.org/wiki/B...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Som rada, že kandiduje práve p. Bajan

Denne sledujem televízne správy, čítam dennú tlač, ale neviem prečo sa tu nedozviem o tom, čo pozitívne pre občana so zdravotným postihnutím urobil BSK .V zariadeniach sociálnych služieb pracuje veľa čestných a príjemných ľudí, ktorí si to zaslúžia, aby sa vedelo o ich práci a profesionálnej sociálnej pomoci. Média sa obávajú, že by zviditeľnili aj prácu p. Bajana? Je to manažér, ktorý vie, čo človek v núdzi potrebuje a preukazuje to svojim prístupom k tejto oblasti. Tí, ktorí pracujú v zariadeniach sociálnych služieb, poskytujú poradenstvo a vykonávajú prevenciu, vedia o čom píšem. Vedeli by písať o tom, aké finančné príspevky dostávali a ako skutočne nemohli sociálne služby poskytobvať pred jeho nástupom do funkcie. Dnes, ten kto si plní povinnosti, poskytuje sociálne služby tak, ako to požaduje zákon a k spokojnosti občana, ten príspevok na svoju činnosř aj dostáva. Som rada, že kandidujete a odborníci v sociálnych zariadeniach sú na Vašej strane.
Pozdravuje Vás Norkis
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

V zariadeniach BSK sa hospodári šetrne

Keď čítam predchádzajúce príspevky tých, ktorým je asi ľahšie vzniesť všeobecnú kritiku než pracovať s tými najslabšími v našej spoločnosti, hovorím si, že p. Bajana asi nepoznajú. Ako ho pracovne poznám, nerozhoduje sa mu ľahko. Veľký rozpočet možno prirovnať k rodinnému rozpočtu – keď sa priemerná rodina rozhodne ísť na zaujímavejšiu dovolenku, nemôže si zároveň v daný rok kúpiť nové auto, ani rekonštruovať z úspor byt, pretože už žiadne nazvyš nemá. Viem, že v Bratislavskom samosprávnom kraji (BSK) a v zariadeniach, ktoré má v zriaďovateľskej pôsobnosti je zdôvodňovaný každý cent, preto s tvrdením „od buka do buka“ nemôžem súhlasiť, nakoľko sa v každodennej praxi v zariadení BSK na vlastnej koži stretávam s pravým opakom. Pracujeme tak, aby sa ktorýkoľvek občan mohol spýtať na dôvody nášho postupu a my sme mu kedykoľvek ochotní ukázať doklady i dobrú prax. Rodičia klientov so zdravotným postihnutím nám často vyjadrujú obdiv i poďakovanie za to, že ich dieťa dostane za vynaložené peniaze nielen to, čo dostať má, ale mnohokrát oveľa viac, lebo dbáme na to, aby bolo nielen oblečené a sýte, ale aby zmysluplne využívalo svoj čas, zažilo úspech a malo zo života radosť.
Lucid
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME