Streda, 17. január, 2018 | Meniny má Nataša

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na známosť sa dáva (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

Vieš čo mládenček

radšej to nerieš.Nato sú tam svatuškári z KDH ktorí idú podporit kamionistov .Pán Figel a pán Ďurkovský a ešte jedna sliepka.Tak už vieš odkial fúka vietor.Ten gulaš navarili kamionisti pre nich a nie pre Fica.Inak policia im v ničom nebráni.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Enja,

aspoň konečne vidíš, kto si tu aspoň trochu váži poctivo pracujúcich a celý svoj majetok dávajúcich v šanc nekompetentnosti vládnúcich vrstiev ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

napriklad

http://bratislava.sme.sk/c/518...
a samozrejme treba ukazat nepriatela - uz ludia mozno prestavaju zrat to, ze za vsetko zle moze Dzurinda a ze aj Fico neplni sluby...
inak pamatate si este ako sa fico zastaval protestujucich lekarov?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Jasné, že zastával,

pretože neprotestovali proti nemu!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Americký spisovateľ

Isaac Asimov charakterizoval vo svojej knihe "nadácia" (Foundation) použitie násilia v štáte veľmi stručne a výstižne: "Násilie je posledné útočisko nekompetentného riešenia".
Vzhľadom k tomu, že riešenia diletantskej vlády, smerujúcej plnoou parou s uviazaným kormidlom späť ku komunizmu, sú všetky nekompetentné, je použitie násilia čoraz častejšie, zjavné a z ich pohľadu nutné. Prečo by sa ináč príslušné rezorty nazývali "silové" a prečo by ich ovládnutie bolo tak prioritné pre každú práve vládnucu späť ku totalite smerujúcu štátostranu ?
Štb nie je možné v súčasnosti zakladať, pretože by potrebovalo aspoň časť inteligentne pracujúcich mozgov a tie sa nateraz vo fešiho rezorte nenachádzajú. A tak postačí hrubá sila kukláčov - nikto ich nespozná, okrem vlastných - ani vlastná mater - a tak môžu absolútne beztrestne udrieť, kopnúť atď.
Preto je aj po celosvetovej ostude našej polície hlava a stolička fešiministra bezpečnejšia a pevnejšia než naše zlaté rezervy v Národnej banke!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prekrásne slová

Keď sa nabudúce budú krvaviť ultras Slovana a Trnavy tak ťa dozaista pozvú, aby si ich takouto veľkolepou rečou upokojila.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dhal,

pôvodne som na reakciu mum chcel napísať zlomenú chrbticu absolútne nezainteresovaného diváka v DS ...

A takisto som chcel upozorniť, že keď v tej istej DS maďarská tajná služba dala info o príchode nemalej skupiny vasas "ultras", tak sa nič nedialo a boli bez problémov vpustení ...

Ale kamionisti boli atomizovaní ako najhorší grázli ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Špekulatívna otázka: koľko zlomených chrbtíc by bolo v DS bez zásahu polície?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

prečo neboli tí extrémisti zastavení na hranici ??? A keď už sa tak nerátalo s tými prejavmi, ako to, že tam bola špeciálna jednotka z ba ??? Tak sa s tým rátalo alebo nerátalo ???

Prečo sa toto dialo ale s kamionistami ??? Vari kamionisti sú nebezpečnejší ako ožratí extrémisti ???

Daj odpoveď na to, prečo nie sú vypracované zásady, ktoré prejdú prípadne minimálne verejnou diskusiou, ako sa správať proti extrémnym prejavom ... Prípadne prejavom neprimeranej reakcie na chybné kroky vládnúcich a štátnych štruktúr ... (ja nie som presvedčený o primeranosti reakcie kamionistov, ale o chybe vlády a skytollu som presvedčený)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A z akého dôvodu mali byť tí fešáci zastavení na hranici?
Aby mali maďari možnosť vykrikovať o policajnom terore?
(upozorňujem ťa, že správy tajnej polície sú len indície. Ak by na základe nich konali podľa tvojich predstáv, tak si na nich okrem novín, maďarov, opozície, cudných zástupcov EU v pohode zgustne aj prokurátor)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

dhal,

nedočítal si ...

Písal som o verejne diskutovaných zásadách ... Inak, na vstupe na štadión mali právomoc minimálne nevpustiť ožratých, s nožmi, reťazami ... Neučinili ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ako tradične - mýliš si menštruáciu s demonštráciou.
Tebou uvedené činnosti sa netýkajú polície, ale usporiadateľov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

v čom ???
V tom, že na zhromaždisko osôb nepatria ozbrojení a ožratí ??? Čo si v päťdesiatych rokoch, kedy ešte neboli skúsenosti ???


yslím, že sa dostávame inde, ako by sme mali byť ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ty si myslíš, že na každom futbalovom zápase ťa policajti podrobia osobnej prehliadke?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

pozri na tvoju prvú odveci reakciu na mum poznámku ...

Ona nič nepísala o slovan ultras ... Ona písala o zlovôli kukláčov a absencii rozumu v silových zložkách ...

Pokiaľ viem, písala to aj na adresu pohybovania sa kukláčov včera alebo predvčerom na rožňavskej ...
Takže o spojení ultras a slušnými pracujúcimi, ktorí sú zúfalí si sa postaral ty ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

omyl, táto

reakcia mala patriť tam dolu, kde si sa ohradil, že si s tým nezačal ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

áno, za istých okolností áno ...

alebo potom treba zrušiť akúkoľvek podporu futbalu z našich daní, zakázať akékoľvek sponzorské firiem aj zo zdanených peňazí, zakázať umiestňovanie akejkoľvek reklamy a akékoľvek prenosy ...
Zároveň všetky futbalové zápasy smerovať len na ihriská, ktoré boli postavené z tržieb za lístky ravbírov ... Taktiež odporučiť rodinám a slušným ľuďom, že štát nezabezpečuje akúkoľvek kontrolu zákonnosti na takýchto zápasoch ...

Lebo si myslím, že usporiadateľ a štát je povinný zabezpečiť poriadok a bezpečnosť na akomkoľvek verejnom zhromaždisku ... Ak to nie je schopný, tak potom tak ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ad eugen1959

Je zbytočné špekulovať o sponzoroch a reklamách - za futbalový zápas zodpovedá ORGANIZÁTOR. Iba v takom prípade, keď sa mu veci vymknú z rúk si volá políciu.
Druhá vec je tá, že existujú rizikové zápasy, pri ktorých (prekvapujúco) ORGANIZÁTOR upozorňuje políciu a tá podniká preventívne opatrenia.
.
Reakcia na mum bola smerovaná k jej gándíovskému prístupu. Ultras som spomenul z jediného dôvodu - bol to prvý (všeobecný) príklad pre použitie ohoho gándizmu, ktorý ma napadol. Keby som tušil, že začneš rozvíjať konkrétnu tému udalostí v DS, tak by som možno spomenul bitku dvoch rodín v cigánskej osade a mohli sme diskusiu presmerovať do Letanoviec alebo do Smižian či Jarovnice.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

dhal,

myslím, že sme sa dohodli, že som nezačal ...

Čo sa týka ds ... Tam kukláči boli alebo ťažkoodenci, zrejme aj dosť potrundžení, otázka, kto viac ... Čimaďari alebo títo ... (vieš, bol som na vojne pri prvom veľkom zdražovaní piva v 1984 v holešove pri zlíne a videl som, ako sa posilňovali "v prípade potreby" "zaúčajúci sa lampasáci" na bitie baníkov okolo ostravy ... Každý si pripravoval aspoň pollitrovú placku okrem toho, že sa každý deň do noci ožierali ...

No a tak to aj končí ... Proste, nože nepoberú, delobuchy a prskavky taktiež nie, slopanicu nie podobne a keď je problém, miesto, aby šli mlátiť (predtým hádam najprv rozdeliť a nie promenádovať sa pred nezainteresovanými, ako to bolo natočené na mobile) hulvátov, pustia sa do nezúčastnených. Presne podľa hesla :
- potrestanie nevinných
- odmena nezúčastnených ...

Cigánske osady a letanovce asi si myslel kotlebu ... Myslím si, že problematika dtto ...

Nemyslím si, že mum je gándhíistka ... Myslím si, že mum žiada, aby sa polícia začala správať tak, ako by sa mala. Mal by jej aspoň sčasti vládnuť rozum, nielen hrubá a sprostá sila ... Osobne si myslím, že je utopistka, ale sama priznala, že za danej situácie to je nemožné ...

No a ak polícia a súdníctvo pácha takmer všetku trestnú činnosť, tak je mi ľúto ...
A aby sa to zmenilo, ďakujem za takých odborníkov, ako ten už dva krát vyhodený ***** čo prikazuje dávať ľuďom do ruksaku semtex, či čo ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nemyslel som Dunajskú Stredu.
Nemyslel som na nikoho potrundženého.
Nemyslel som na bitie baníkov okolo Ostravy.
Nemyslel som na zdražovanie alkoholu.
Nemyslel som na vojnu kdekoľvek v bývalej ČSSR..
Nemyslel som na Kotlebu.
Nemyslel som na kopu ďalších vecí, ktoré mi prisudzuješ a ktoré sa mi nechce opakovať.
To, čo na som myslel, som napísal a všetky odhady psychológov-amatérov ohľadne toho, čo som myslel, sú skrzevá tento dôvod bezpredmetné.
 

1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME