Nedeľa, 19. november, 2017 | Meniny má Alžbeta

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

KHL - premárnená príležitosť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Pochybný ruský kšeft

mne tu rusáci vôbec chýbať nebudú... O SZĽH na čele so smeráckym udavačom Širokým nemám dobrú mienku, ale v tomto prípade sa zachovali zodpovedne. Zaostalí rusáci sa správali chaoticky, arogantne a bez akejkoľvek kultúry. Slovensko predsa nie je ich žiadna poddaná gubernia, v ktorej si môžu robiť čo chcú, bez rešpektovania pravidiel. Z rovnakých príčin vyhodili rusákov Švédi, Fíni i Česi a som rád, že ten amatérsko-trápny pokus im dopadol rovnako aj na Slovensku. A ten komplex autora článku i primátora Danka z Bratislavy je smiešny :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

x2

presne ... nebudem to písať aj ja znova, plne sa s tvojim nazorom stotožnujem
... škoda že nejde dať -K článku
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zial,

my hokejovo mame ovela blizsie,resp.nasmerovane k Lotyssku ako k tebou zmienenym hokejovym krajinam. Ved uvidis, resp.kukaj.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja sa ťa spýtam takto:

keby sa jednalo o Slovan, resp. o KHL v Bratislave - čo myslíš ako by to dopadlo? Podľa mňa - a tým som si istý - by bolo všetko do hodiny schválené a ani by nemusel investor dávať prohokeju resp. klubom a iným "osobám" žiadne peniaze. Tvoj názor je absolútne mimo. SZLH to stoplo, pretože zrazu zistili, že by im z toho nič nekvaplo. Mňa osobne mimoriadne sklamal Filc, ktorý proste morálne úplne zlyhal. Veď si to len sumárne pozri takto: SZLH to chcelo stopnúť, ale formou "nech to urobí niekto iný". Tak to hodili na prohokej. No prekvapenie prišlo, že za 50 000 eur pre každý klub sa dohodnú. Tak to hodili na IIHF - no ďalšie prekvapenie - Fasel povedal - nebudem sa vám do toho miešať. Prúser čo teraz? Tak si vymysleli úplne nezmyselnú podmienku, aby sa HC LEV stal členom ruskej hokejovej federácie - číry nezmysel - pretože zámer bol, taký, aby HC LEV bol členom SZLH a dostal povolenie od SZLH, KHL a IIHF hrať KHL na Slovensku. Je zaujímavé, že kým od KHL a IIHF to povolenie dostal SZLH mu rovno odkázalo, že ho nedostane a dalo mu nesplniteľnú podmienku.

Autor článku komplex z Bratislavy nemá - on len poukazuje na šialený centraizmus, ktorý v tejto prehnitej krajine vládne - Bratislavský centralizmus - veď asi by to tam u vás naozaj nikto neprežil, keby sa v Poprade KHL hrala. Už ti na záver napíšem len jednú vec - podľa toho čo som počul prebiehajú rokovania medzi tými čechmi a Popradom o tom, že by tu zostali a o rok do toho išli znova s tým, že 12 mesiacov je dostačujúci čas na splnenie všetkých podmienok a aj na ukázanie pravdy verejnosti o praktikách SZLH a vyriešenie tohto problému aj keď 90 percent slovákov vie, kde ten problém je....To že si na to neprišiel ty, resp. že to nechceš vidieť svedčí o tvojej nízkej schopnosti pozorovať a vyvodiť relevantné a nezaujaté závery....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

zaujímalo by ma ešte

ako si dospel k tomu, že je to ruský kapitál. Ja som z Popradu a z toho čo viem tak je to takto:
1/4 - český
1/2 - fínsky
a iba 1/4 - ruský kapitál

čiže tie demagógie, ktoré prezentuje SZLH a bulvár by si mohol prehodnotiť, celkovo sa mi zdá, že tvoja mienka sa zakladá na dosť pochybných informáciach typu: Nový čas, Plus jeden deň, Markíza, Joj a iné bulvárne paškvili....... žiaľ nemôžem ti to zazlievať, kedysi bola objektívna TA3, ale už ani to neplatí, tak snáď STV,ale ani to nie úplne. Proste treba googliť na internete a ak vieš trochu čítať azbuku, tak by si sa mohol prekopať k naozajstným info, tiež máš aj anglicky písané info a našiel som aj po francúzsky.....
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME