Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Trnka rokmi vo funkcii strácal pri krajnej pravici dych (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

Nezavadzajte

Pan Danilov, rozumiete rozdielu medzi "banalna kauza" a "skutkovo banalna kauza"? Lebo Trnka nikdy nepovedal, ze Malinovej kauza je banalna kauza.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

povedal,

minulý týždeň, bolo to vo všetkých TV, aj tu na SME. A použil práve výraz "banálna kauza".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

tak si pozrite to video cele, mam vam to hladat? http://www.sme.sk/c/5602572/ma... pozrite si druhe video (este Trnka jasne opravil Dostala, ze povedal "skutkovo banalna")... Novinari pekne dokazu zmanipulovat ludi vsak?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

no a ČO?

šak sa to njekomu dobre očúva a basta!! Toť v nedeľu sa prezentoval jeden ŠaŠkár..... že minulá vláda-polícia-ministerstvo-minister prenasledovali KAPUCÍNOV. A chudák diskutér si zamieňal capucino s ..... (asi mala polícia zamietnuť podnet na vyšetrovanie pedofílie pod koberec...).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

cumil, ale exemplárne

nezamietla ...

Dokonca tak nezamietla, že to bolo viac ako zvláštne a poctivo sa snažila dorobiť dôkazy proti tým capucino kávam ... :(((

Poctivo a navyše potom, ako vôbec nevypočula riadne "podnetárov" chlapčiskov, ktorí sa len chceli stať "slávnymi" ...
Až to celé evokovalo začiatok pogromu na "darmožráčov" mníchov ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pekná konšpirácia z vašej strany....

nestojí za reč. Koľkí sa dnes chcú stať slávnymi: "obálka s mastným chlebom a cibuľou na švédskom veľvyslanectve", "žartovná ponuka na 20 mil".... Polícia sa v takomto chaose nemôže správať, že sa nič nestalo.... Aká by bola verejná mienka, keby polícia túto vec nechala tak a zamietla podnet? Dnes každú chvíľku niekto nejaký podnet podá.... niektoré sa "rozvíjajú" v médiách, iné nie.... (ktoré sa hodia a ktoré sa nehodia). Prípadne médiá zverejnia iba časť výroku.... a pridajú vlastný komentár. Presne to ste teraz urobili smerom k tým "kapucínom" a policajtom - rovnako ako "skúsený" politik v TV diskusii. Politici postupujú skoro rovnako, keď používajú vyhlásenia: "ak sa potvrdí, že...... tak ste v base!!!". Ani jeden novinár nezareaguje otázkou: a ak sa nepotvrdí?..... tak čo s vami? Obviňovať neadresne (polícia-vláda a kapucíni) alebo adresne (konkrétne na nejakú osobu) je dnes veľmi jednoduché... A na takýchto obvineniach je veľmi ľahké rozvíjať teórie...relativity.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

cumil, ale tí fagani potom,

ako boli tí mnísi (myslím, že to boli poliaci, či nie ???) riadne šikanovaní, poponižovaní, pred "policajtkami" vyzlečení donaha a robili si tam z nich tieto "dámy" posmech, sa títo fagani priznali, že chceli byť len "slávni" ...

A podobne sa začalo ukazovať, že policajti produkovali "dôkazy" ...

Keď už o tom, tak boli aj iné packom "vygenerované" "aktuálne" prípady :

1) malinová, kde sa dokázalo, že telefóny jej učiteľov boli odpočúvané niekoľko dní pred tým "incidentom"

2) kotleba s nehodou pod šturcom, kde nejako záhadne boli skoro okamžite nejakí vysokí krajskí šéfovia aj zo žiliny aj z bb ... Proste nebolo to možné "zmáknuť" akokoľvek by to chceli, ak by vyrážali ihneď po nahlásení nehody ..

3) podobne kotleba a slávny protiprávny zásah packom vedených kukláčov pri oslavách snp v bb pred pár rokmi ...

zrejme by sme mohli nájsť mnoho ďalších protiprávnych packových zásahov, kde sa snažil "modelovať" reálne situácie, keďže reálne situácie nenastávali ako on chcel ...

Je mi ľúto, ale takto sa ani proti pedofílii, ani proti slovenskému, ani proti maďarskému extrémizmu nebojuje ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ešte drobnosť cumil ...

dodnes nevyprchali vedomosti o tom, že lexa ml. dal uniesť synčeka kováča st.

Dodnes nevyprchali vedomosti o tom, že bol zavraždený za prítomnosti mnohých členov sis bývalý člen sis, ktorý sa rozhodol svedčiť o pravde únosu ... Je mi jedno, že tento človek konal predtým protizákonne ... Mal vypovedať pred súdom a nie vyletieť do možno pekla ... Podobne mal vypovedať mladý kováč a povedať pravdu aj o technopole, aj o mnohých ďalších kauzách, v ktorých bol namočený ... Dodnes mi nie je jasné, že prečo sis konala ako konala, keď mala obrovskú možnosť a veľkú mocenskú silu mladého kováča v inkriminovaných prípadoch vypočuť tu ...

Podobne dodnes rezonuje prípad, a myslím, že len nedávno chytili toho vraha, čo vyhodil jedného z najbohatších maďarov do vzduchu, zdá sa že ako súčasť súdružskej výpomoci sis hornovi, a potom sa nejako pozapletal do vyhadzovania nejakého nepohodlného svedka v žiline, kde zároveň umreli dvaja úplne nevinní okoloidúci manželia - riaditeľ nejakej školy a učiteľka ... Myslíte si, že o tmoto nemáme právo vedieť len preto, lebo polícia, sis a podobná zberba majú nesmierne množstvo technických prostriedkov, ako manipulovať dôkazy ???

cumil, keby som Vám písal story, čo porobili mne, asi by ste týždeň nevstali zo stoličky od hrôzy !!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Este by som dodal, ze na Slovensku robia vysetrovatelov ludia absolutne bez zmyslu pre spravodlivost, snahy nieco vysetrit, ktori sa chvalia tym, ako nejaku kauzu zahraju do autu alebo ako dlho uz nekonaju. A este tvrdia, ze je im to jedno. Proste slovenska policia je absolutny bordel.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pán Danilov,

nerozumiem celkom slovnému spojeniu "krajná pravica". V štáte, kde je totálna absencia akejkoľvek ľavice, alebo pravice, je to na "pováženou". Ale toto platí pre celú Európsku Úniu. Takéto strany by som radšej nazýval extrémistickými, bez určovania strán pravá/ľavá.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

krajne pravicova

je to len terminus technicus. nie vsetko co je "far right" je hned extremisticke aj ked mate urcite pravdu ze sa to prelina.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ak už takto nazývať, tak

sily, propagujúce postavenie silného režimu - ľavicové až krajne ľavicové sily. Oni sami vykladajú, že oni sa o ľudí postarajú ...

sily, propagujúce priam extrémne silne váhu jednotlivca - pravica, až krajná pravica, tj anarchia ...

Že sa tá krajná ľavica, tj diktatúry a krajná pravica, tj anarchistické režimy dosť prelínajú, je faktom ... Nakoľko anarchia nemože dlhodobo existovať a diktatúra za istých okolností áno, anarchisti pomerne húfne prechádzajú do tábora krajnej ľavice a doslova podporujú krajne ľavicové režimy v konečnom dôsledku ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

fúha,

a toto videnie je odkial? prepáčte , ale v živote som o takejto deľbe nepočul, vaša teoria?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nuž k tomu treba snívať...

a mať ruku v chére-belle. Práve nedávno ukazovali historické zábery, keď Hitler vyhlásil, že jeho cieľom je okamžite zlikvidovať marxizmus, komunistov a socialistov..... a v dlhšom horizonte zlikvidovať všetky strany v Nemecku (typický ľavičiar.... - ako ho mnohí titulujú na základe pojmu "nacionálny socializmus").
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nuž,

komunisti po februári 1948 síce nepovedali, že chcú zlikvidovať všetky "pravicové" strany, jednoducho ich buď zlikvidovali, alebo niektoré "včlenili" do národného frontu. Typická pravica, n'est pas?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

v tomto zmysle...

je konštatovanie dokonalé a správne. Rovnako ako konštatovanie niektorých diskutujúcich o tzv. kritériách pre ľavicovosť a pravicovosť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

preco extremna pravica...

Krajna pravica ci pravicovi extremisti ... Temy ako antiglobalizacia, antikapitalizmus, ekoradikalizmus - To je iba jedna dimenzia , ktoru maju dajme tomu spolocnu s krajnymi laviciarmi - jeden politolog mi vsak povedal, ze je to len ekonomicka dimenzia - (silny stat, "socialna" retorika, paternalizmus). Ale v pripade (neo)nacizmu / extrem. pravice su dolezite aj ine rozmery, najma rozmer kulturno-politicky - radikalny nacionalizmus, rasizmus, socialne ochranarstvo, izolacionizmus, reakcnost - toto nie su lavicove hodnoty. Takze rozhodne by nackov za krajnu lavicu neoznacoval, to by vnieslo do diskusie iba zmatok.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

samozrejme, aj

to je len "vseobecne vzato", samozrejme, v praxi to neraz vyzera inak , najma ak lavica nie je skutocna lavica.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Blogings,

logika je jednoduchjá a jasná :
1) ak sa pozrieme na vec tak, že ľavicový je ten, čo chce každému človeku dopriať to, čo ten potrebuje, tak na toto musí mať ten dobrodinec prostriedky a možnosti. Taktiež musí mať prostriedky a možnosti "dopriaťô, inými slovami donútiť toho, čo si zaslúži dobrodenie, aby to dobrodenie dostal. No a na to je jediný prostriedok, a to je neobmedzená politická, bezpečnostná a vojenská moc v čo najväčšej oblasti ... Zväčša to býva rodina, obec, kraj, štát ... Ak je to štát, hovoríme o diktatúre. Nakoľko ale dotyčný je dobrodinec, tak je ľavicový. tj diktatúra je logicky ľavicová, lebo chce dobre všetkým, o ktorých sa stará.

2) na opačnej strane vyskakujú zasa nejakí, čo vykrikujú, že každý človek je povinný sa postarať sám o seba a svojimi problémami nemá zaťažovať druhých. O týchto sa zvykne hovoriť, že sú pravičiari a podporujú svojvoľné správanie sa solných alfa opičích samcov ... Preto tvrdia, že žiadne mocenské aparáty nie sú potrebné, a akúkoľvek štátnu politickú, bezpečnostnú moc v spoločných rukách treba zrušiť a všetko si majú zabezpečovať zo svojich prostriedkov jednotlivci ... Tomu sa inak vraví anarchia ...

Prosím, prijmi to alebo neprijmi ... Ale tvrdenie, že nacionálni extrémisti sú ultrapravica je nezmysel ... Prečo ???
Preto, lebo nijaký ľavicový súdruh nie je schopný doniesť blahobyt všetkým. Každý potrebuje skôr-neskôr na naplnenie túžob ním chránených nájsť nejakú dojnú kravu ...

Voľakedy boli dojnou kravou spravidla okolité štáty, na ktoré zaútočili, a snažili sa ich buď porobiť alebo olúpiť o ich bohatstvo ... Neskôr sa zistilo, že je možné pod rôznymi zámienkami vyčleniť celé skupiny obyvateľstva z úprerozdeľovacieho procesu, a tým "zabiť" dve muchy jednou ranou - znížiť počet hladných krkov, a dočasne vytvoriť ilúziu dostatku, ale zároveň týchto vyčlenených zapojiť do nesmierne otrockej práce, ktorou budú napĺňať stôl hojnosti pre tých vyvolených ...

Jednoduchá a neustále sa opakujúca schéma diktatúr a diktátorov ... Zámienky sú rôzne, ciele rovnaké ... Môžeš to menovať akokoľvek, furt a furt je to o tom istom !!!!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

som zvedavy, kedy konecne

rozpustia LPR ako krajne laviciarsku organizaciu.......
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Monika Kozelová: Spojená škola v Sečovciach – škandál, ale koho? 8 181
 2. Stanislav Martinčko: Máme najdrahšie potraviny i naftu, všetko nekvalitné!! Prečo ?? 4 721
 3. Marta Balážová: Len tak na okraj …a verejná mienka v Zlatých Moravciach ... 4 506
 4. Katarina Antenozio: Čiernobiely svet Cristiana Ronalda 4 206
 5. Vladimír Bednár: Koľko F-16 naozaj potrebujeme 4 170
 6. Nikola Jakubská: Práca v zahraničí a ja 3 753
 7. Juraj Halička: Tupozrakosť už dokážeme liečiť v každom veku – Počítačovými hrami 3 001
 8. Júlia Piraňa Mikolášiková: Takáčovci plánovali vraždu policajta. On ich vyšetruje 2 650
 9. Miro Jurkovič: Neviňte plasty. Problémom sú ľudia 2 607
 10. Peter Remeselník: V Žiline narazilo auto do ľudí, vodič z miesta ušiel. Polícia ho nepotrestala ! 2 248

Rebríčky článkov


 1. Monika Sedláková: Európska migračná kríza
 2. Martin Orálek: Jak jsem těžil zlato v Ghaně 39
 3. Ondrej Michalička: Airbus Beluga XL - veľryba v oblakoch
 4. Jakub Zibura: Posledná kvapka
 5. Naďa Mitanová: Dieťa ulice. Výprava do Domu na pol ceste (1.časť)
 6. Ľubomír Belák: Havranove fake news a realita ľudského života
 7. Ivan Janček: Townhill - Tabáň - úspech občianskeho aktivizmu
 8. Alžbeta Fialová: Klub anonymných filozofov
 9. Jana Slobodová: XIII. časť- Yarka, Ashram ba Mitbar, projekt Sulcha, Vitali má narodky /V KRAJINE PREDKOV/
 10. Denis Jacko: Veľká množina nekonečna

 1. Techniku zo základne v Dolnej Krupej žiada ministerstvo vrátiť
 2. Vyhral pred štyrmi rokmi. Nibali má zlomený stavec a na Tour skončil
 3. Pozrite si rozvodnený Dunajec v prielome cez Pieniny
 4. Porušili Noční vlci nejaký zákon, pýta sa Kaliňák
 5. Nie všetci v porne vzdychajú dobrovoľne, mení sa však k lepšiemu
 6. Menila sex za politický vplyv. V mladej Ruske vidia agentku
 7. Neďaleko Yellowstonu sa objavujú praskliny v zemi. Čo to znamená?
 8. Sagan: Ťažší deň na Tour som nezažil
 9. Tatranský vodopád pripomína Niagaru. Turisti riskujú pre fotku
 10. Google môže prísť o veľké peniaze. Ľudia v mobiloch dostanú na výber

 1. Sladký život opatrovateľky - veľmi odporúčané čítanie pre budúce Pflegerinnen
 2. Fica vypískali na oslavách zvrchovanosti v dlhoročnej bašte Smeru na Kysuciach
 3. Kedy začnú stíhať pašeráka Kaliňáka? Vietnamec sa priznal k podielu na únose
 4. Skutok sa nestal: Smerák Jánoš podľa súdu netýral manželku
 5. Milióny našim ľuďom
 6. Snímky z dronu nad klubom Nočných vlkov? Vidieť tanky aj obrnené vozidlá
 7. Nikto presne nevie, aký je jeho majetok, no indície naznačujú, že Vladimír Putin je najbohatším člov
 8. Jižní Korea čelí přílivu uprchlíků z Jemenu, lidé proti nim protestují
 9. Súdna moc v kazajke Smeru: Jánoš nespáchal zločin v kauze týrania ženy a dcéry
 10. Pamätník Kuciaka a jeho priateľky z centra Košíc záhadne zmizol

Už ste čítali?