Utorok, 21. november, 2017 | Meniny má Elvíra

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fico nebude hlasovať v súlade so svojim svedomím? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Fico hlasuje vždy len so svojim prospechom a nie so svojim svedomím
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

doplním: súdruh preceda hlasuje

aj v súlade s tou peňaženkou, z ktorej boli majiteľovi hlasu podobného Ficovmu vyplatené milióny zohnané vlastnou hlavou.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Fico sa iba hra na silneho. Pritom uz davno vie, ze PES (strana europskych socialistov) by ho vykopla ako psa, keby nezahlasoval za euroval...

V konecnom dosledku je to ale uz jedno, pretoze Euroval neprejde v Nemecku, ktoreho danovi poplatnici uz tiez maju dost zachranovania neschopnych a porusovania Lisabonskej zmluvy...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Smer sa hlasovania nezúčastní?

Fizzo má v nohaviciach, bojí sa, že poniektorí poslanci zo Smeru by mohli hlasovať "podľa svojhio svedomia" a tak radšej Smer nepríde vôbec na hlasovanie
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Svedomie? Odkiaľ by ho zobral?

Odkedy má súdruh svedomie? A odkiaľ by ho tak zrazu zobral?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nevidím žiadny rozdiel medzi

politickým hrami,postojmi,cielmi politických strán pri hlasovaní o Lisabonskej zmluve ateraz pri Eurovale.Ak bloger vidí rozdiel zmienka o svedomí je smiešná.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

dobre, súhlas.
a teraz napíš všetky invektívy, čo si písal vtedy na sdkú na tvojho robka !
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Neschopných? Ktorí z vás sú schopní? Všetci len žijeme a ideme ďalej. Počujeme o schvaľovaní rozpočtu o tom, že všetko vyrieši trh ale za chvíľu nám nebude mať kto ani zub vytrhnúť. O akom svedomí tu hovoríte? O svedomí ľudí,ktorí vyštudovali za peniaze iných a teraz sú schopní iba papagájovať po iných, nehľadiac na to kde dovedú spoločnosť a civilizáciu ako takú? Sprotivili sme sa sami sebe. Trpíme syndrómom seba záhuby. Nenávisť a pokrytectvo zahlušili v nás svedomie, tadiaľto cesta nevedie. Politika a svedomie? Čo sme všetci práve vyšli z jaskýň? Pán autor ešte môžte hrať na city čitateľom ale dlho to už nebude lebo tento moloch zožerie aj city ľuďom a potom už nebude nič ani slávna vami nenávidená sociálna demokracia. Alternatíva - totálna záhuba spoločnosti a civilizácie z logcikých a ekonomických dôvodov lebo človek už zabudne, že bol aj človekom.
Prajem všetkým príjemný deň a svetlé zajtrajšky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Keby Fico aspoň trochu vydieral

(ako SDKÚ tlačovým zákonom), hneď by sa vo Vašich očiach zmenil na svedomitého.
Zbytočne sa trápite aj jeho vzťahom k eurosocialistom. PES mu svojho času zožral Slotu a pokojne strávi
aj euroval.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ten posledný:

odstavec nemá chybu! Veď presne tak to vláda teraz robí.Sľúbi viac a keď príde k lámaniu chleba,tak ti zoberie.To fakt chceš ,aby politika takto vyzerala? Sľúbiť niečo a vykonať opak,a radovať sa z toho ,ako som zo súperom vytr--al? Toto ti stačí? Mne nie!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

dobre a zle

ten predposledny stlpcek si trafil. ale ten posledny s tzv "sach mat" je hlupost. SAS nechce aby sa prijal euroval, a teda namotavanie fica ze zahlasuju ZA a pritom zahlasuju PROTI nema logiku. (Iba ak by Smer nezahlasoval ZA ani po avizovani SAS ze budu ZA. A ja osobne by som si netipol co by spravil Smer.)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Podla mna SaS nechce a ani nemôže zahlasovať za Euroval, ale bude im vyhovovať, že prejde, lebo tým pádom nebude slovensko v EU čiernou ovcou. A keby sa toho zúčastnil aj SMER, tak by to bolo úplne dokonalé.

S tým, čo chce SMER je to ale ťažké - oni asi ani sami nevedia čo chcú, resp. oni by chceli všetko naraz - aj schváliť a pomôcť, aj neschváliť a nebyť zlí... preto takto strečkujú.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ale prosím Vás. Smeru ide predsa o dobro

Smeru. A čo je dobré pre Smer, je dobré pre Slovensko. Nie?!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

TRAFIL AUTOR .......PO HLAVIČKE

Nie klinec ale po vlastnej. Poslanci hlasujú podľa straníckeho princípu a nie podľa svedomia (a občas podľa "šušťavých dôkazov" (v podobe peňazí). Ak existuje nejaká vláda (koaličná - teda akákoľvek koaličná) tak poslanci hlasujú podľa koaličnej zmluvy a nie podľa svedomia. V mnohých prípadoch doteraz museli "svoje svedomie krotiť" a podporiť návrhy vlády. Teraz to funguje ako "výhrada vo svedomí"? (prípad SAS,OKS)?
Poslanec môže aj nehlasovať (je to prejav svedomia?) Celá skupina poslancov sa ani hlasovania zúčastniť nemusí (obštrukcia, svedomie?). Doteraz tomu podobní "autorčekovia" hovorili KOMPROMIS. Vláda je na to, aby tu vládla. Ak navarí POLIEVKU, ktorú jej poslanci nechcú chlípať, nemožno čakať, že má opozičných poslancov tlačiť svedomie a budú hlasovať (chlípať polievku tejto vlády) tak ako to chcú "autorčekovia".
Pani Radičová sa kedysi blysla formuláciou: Svedomie je vecou spoločenskej dohody. Včera to zaklincovala tým, že tá kauza je pre ňu skončená.... a hodnotila súčasne aj vyhlásenia strany SMER (vo vláde a v koalícii to upratať nevie ale hodnotí opozíciu). Akosi zabudla na to, ako ona zmenila svoje "svedomie" a "spoločensky dohodnutú morálku" (výroky pred voľbami, výroky počas kauzy daňové riaditeľstvo...). Je pekné sedieť vo vláde ako SAS a dosadzovať svojich nominantov na fleky.... a je pekné robiť si už tri roky pred voľbami volebnú kampaň tým, že za niečo nezahlasujú. Politika je umením možného. A Šulík robí len to, čo mu Radičová umožňuje.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Lenže Ficovo svedomie drží v hrsti

Široký, Brheľ, Fľašík ....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vlada tu nie je na to aby vladla, je tu na to aby sluzila obcanom tohto statu, presadzovala a hajila ich zaujmy.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"nemožno čakať, že má opozičných poslancov tlačiť svedomie a budú hlasovať (chlípať polievku tejto vlády) tak ako to chcú "autorčekovia"."

Ja očakávam, že tých poslancov svedomie tlačí denne a nehlasujú len ako ovce. Lebo presne tak to prezentuje Fico - dve stáda politikov - koalícia/opozícia a všetci musia hlasvoať rovnako, inak tomu akosi nerozumie.
Je pre neho nepredstaviteľné, že opozícii môže mať aj niekto iný názor.
Najlepšie je, že keď im to vyhovuje - oháňajú sa svedomím a keď nie, tak koaličnou zmluvou.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Fico vydiera!

A robí to neuveriteľne zákerne! On vydiera tým, že žiada, aby koaly hlasovali jednotne a aby sa držali vládneho uznesenia a aby dodržiavali vládny program. Skrátka nechutné.
Videl už svet takúto bezcharakternosť?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Fico v prvom rade nemá čo žiadať, ten má v prvom rade robiť to čo považuje pre SLovensko v tomto prípade za najlepšie. Ale on chce urobiť presný opak.
Ktorá časť vládneho programu, alebo koaličnej zmluvy hovorí o záväzku všetkých koaličných strán vrátane SaS, podporiž zadlžovanie Slovenska kvôli podpore inej EU krajiny, ktorá nakoniec nepostihla nijaká prírodná katastrofa, ale ju len dobehli dôsledky jej vlastnej nezdovpoednosti? Žiadna.
Len to chce trochu viac než len si myslieť, že všetky koaličné strany musia hlasovať ako ovce všetky rovnako, lebo inak je to zlepenec, chaos, neporiadok a podobne.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME