Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Letecký úrad - nezákonnosti so súhlasom nadriadených? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Ryba smrdí od hlavy.

Domôcť sa spravodlivosti na Slovensku je beh na super dlhé trate, alebo ľudovo povedané boj o život.A to aj v prípadoch keď naozaj ide len o málo.Zvyčajne domáhajúcemu sa práva dôjde dych skôr ako sa jeho prípadom vážne začnú zaoberať kompetentné orgány a tento boj vzdá. Okolie si z toho zoberie ponaučenie a radšej sa do podobných súbojov nepúšťa,čím dáva iba príležitosť autoritám dopúšťať sa ďalších zverstiev.Domáhajúceho sa práva označia za čudáka, ktorý to má už navždy spočítané,lebo nepochopil o čom to je a dovoliľ si dotknuť sa nedotknuteľnosti autority.Konečným výsledkom celého procesu je podpora protiprávneho konania a arogancie moci autorít s celospoločenským dopadom.V článku je popísaný jeden učebnicový prípad ľudskej a odbornej zvrátenosti autorít, ktorý by v normálne fungujúcej spoločnosti mal trestno-právnu dohru.Nechcem a ani nebudem tu nikoho priesviedčať o prestížnosti projektu SHARK a o jeho možnom prínose pre rozvoj všeobecného letectva na Slovensku na ktorý by normálne fungujúca spoločnosť bola hrdá a ak nie tak asoň by mu nekládla nezmyselné prekážky.Chcel by som len veriť, že konečne kompetentné orgány začnú konať a z prípadu vyvedú osobnú zodpovednosť zo všetkými dôsledkami.Veď nie je žiadným verejným tajomstvom, že pán minister Figeľ by na jar 2013 chcel kandidovať za prezidenta SR a pán št.tajomník Hudacký by chcel byť ministrom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Organizovaný zločin.

Neviem kedy, komu a čím pán Šustek ublížil, že musí znášať takéto nezmyselné príkoria. Možno len tým, že svojim umom a poctivou prácou dokázal vyrobiť niečo jedinečné čo by kdekto mohol závidieť a samozrejme ,že niekedy by to aj chcel predať. Toto je základný princíp ekonomickej slobody a trhovej ekonomiky, ktorý definuje človeka ako slobodnú bytosť s právom rozhodovať o sebe a konať v rozsahu vymedzenom zákonom. V kontexte uvedeného článku je zrejme, že pán Šustek zákon procesne neporušil.Je teda úplne jasné,že za všetkým je len iba hlúpa závisť a snaha niekoho konať v zmysle starého Slovenského príslovia ,,Keď mi zdochne koza,susedovi musia zdochnúť dve".Inú logiku to nemá.Pokiaľ by za týmto proti p.Šustekovi stála iba jedna osoba bol to len obyčajný protiprávny čin.Pokiaľ by osoby boli dve bol by to protiprávny čín spolupáchateľstvom.No pokiaľ je tych osôb 3 a viac tak je to už organizovaný zločin, navyše v tomto prípade sú páchateľmi osoby reprezentujúce štátnu moc,ktoré sú pod kuratelou politickej strany hlasiacej sa ku kresťanským tradíciam.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pán Šustek neurobil nič,

čo by mohlo uraziť kohohoľvek normálneho. Lenže, vo funkciách LÚ sa vyskytuje priveľa deb-lov, ktorých uráža už len fakt, že na tomto svete sú ľudia, ktorí sa od nich tak zásadne odlišujú - šikovní, vzdelaní, morálni a tvoriví. Pán Šustek sa takým javí, a to do nepríčetnosti vytáča EGO primitívov vo funkciách v LÚ. Je to ON, na koho strane sú obdivuhodné vlastnosti, ALE sú to ONI, kto rozhoduje o tom, či bude môcť svoje užitočné nápady realizovať... Hlupáka nič nepoteší viac, ako keď môže z pozície moci "dokazovať" vzdelanému človeku, že nie je až taký kvalitný, ako naozaj je. Preto tí deb.li v LÚ robia p. Šustekovi to, čo robia. V Leteckom úrade po mojom predchádzajúcom príspevku nastolil pätotruhlík policajný režim - kontrolujú nám všetku poštu (e-poštu aj klasickú), obmedzili a kontrolujú nám internet. ***** svoju moc udržiava vždy za použitia totalitných praktík. Ale neudrží ju :-) Napokon padne a ja verím, vo svojom srdci chovám presvedčenie, že čas, kedy slušní ľudia odhodia svoju porazeneckú morálku a vydrbú debilov nielen zo štátnych úradov, ale aj z povrchu Zeme, sa bláži. Koledujú si o to. A dostanú to. Pre nás, všetkých ostatných, bude lepšie, keď to bude čo najskôr. Pozdravujem pán Milián :-))) Naďalej Vám budeme zasielať informácie. Začnite už ale konečne podávať trestné oznámenia. Dôvodov sme Vám zaslali viac ako dosť. Ďakujem za všetkých.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

"nedotknuteľní z LÚ SR" sú známi

aj za zahranicami... Zvesť o výnimočných odborníkoch LÚ SR na civilné letectvo doletela bez ich súhlasu a povolenia za hranice tejto krajinky neobmedzených možností (pre politických nominantov). Medzinárodné spoločenstvo novinárov - EURÓPSKY MEDIA CENTER - prevzalo celý tento článok a zverejnilo ho na svojom informačnom serveri :-) Pozrite si http://www.mediacentr.info/sk/...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ešte raz tá linka:

Hodnoť:   mínus indicator plus

Nedotknuteľní babráci

Celý blog nasvedčuje o zlyhaní štátnych orgánov. Práve tí kompetentní si to za žiadnu cenu nechcú pripustiť. Vybrali sme sa cestou Grécka a to klamstva, neochoty, zavádzania, skresľovania výsledkov, absencie odbornosti a uplatňovania arogancie moci. Ale celý svet pochopil, že zmena je nevyhnutná. Neschopnosť a nečinnosť dokumentuje príspevok v STV http://www.stv.sk/online/archi...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Reportéri

Ak by STV urobila príspevok na základe tohoto článku, výsledok by bol identický. Pani Vlíčková by hovorila o emóciách, opäť by poprela, že nemá žiadne informácie nasvedčujúce ... (alebo žiadne informácie nepotrebuje) a vôbec jej nestálo za povšimnutie, že na vážne problémy upozorňoval už jej predchodca riaditeľ sekcie civilného letectva a vodnej dopravy p. Breja. On mal politický príkaz nekonať, pani riaditeľka dala prednosť intrigám a neodbornosti. Pán Nemeček by opäť tvrdil, že Letecký úrad koná. Verejnosť sa presvedčila o opaku. Politici majú iné starosti, ako je bezpečnosť a zahraničie sa môžečudovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hochštapléri.

Minister Figeľ - bývalý to Eurokomisár pre vzdelanie vedu a výskum. On má iba politickú zodpovednosť a politická zodpovednosť neznamená nič iné ako legitímnu možnosť zbaviť sa skutočnej zodpovednosti za rezort.On je univerzálny človek, ktorý by snáď mohol byť ministrom hocičoho aj toho, čomu nerozumie.A nato má Hudackého,ktorý by mal byť odborne zodpovedný za rezort,ale ten tiež ničomu nerozumie, no tvári sa že rozumie.Figeľ sa už sústredí na prezidentské voľby 2013 takže nemá čas.A Hudacký dochádza do Blavy až kdesi od Vranova, takže v utorok odchádza do Blavy a v štvrtok odchádza z Blavy domov.Takže tiež nemá čas.Myslím,že toto je jasné vysvetlenie.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME