Nedeľa, 21. január, 2018 | Meniny má Vincent

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

LÚ SR, zhnité ovocie textilnej revolúcie `89 (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

V réžii farizejov z KDH.

Na tomto blogu už bolo popísaných množstvo konkrétnych prípadov za ktoré by v normálnej spoločnosti už dávno bola vyvodená osobná zodpovednosť v trestnoprávnej rovine a niekto by sa pozeral na svet spoza mreží.V normálne fungujúcej spoločnosti existuje jedno pravidlo ,, Čím vyššia funkcia,tým vyššia miera osobnej zodpovednosti´´.U nás je to presne naopak.Štátny tajomník ministerstva dopravy Hudacký,ktorý funkčne stojí nad Leteckým úradom SR aj napriek upozorneniam sa podieľa na krytí sérii prešľapov svojích podriadených,ktoré v nejednom prípade hraničia z trestnými činmi.A pritom za túto svoju nečinnosť poberá veľmi slušný plat na ktorý sa mu skladáme my všetci.Neexistuje žiadna sila,ktorá by ho prinútila konať,dokonca nepovažuje za potrebné sa k tomu vyjadriť ako normálny a slušný človek.Lobbista Machovčák,ktorý na tomto blogu priznal svoj osobný vplyv a zodpovednosť za personálne nominácie na LÚ sa nám drzo a verejne smeje do oči.Kreatúry ako je Pedro alias Puňto a jeho nochsledi si vôbec neuvedomujú,že na úrade raz skončia a potom na niektorom letisku im to niekto za hangárom môže ich svinstvá tvrdo spočítať.Verím,že aj na to príde.Žiadný vinník nemôže újsť svojmu trestu.Normálny civilizovaný človek vždy najprv myslí a koná až po zvážení možných dôsledkov a dopadov svojho konania.U týchto inkvizitorov nominanovaných KDH to tak proste nefunguje a ani nebude fungovať pokiaľ to tvrdo nepocítia na vlastnej koži.Oni vidia iba seba ako Svätých a lásku k blížnemu chápu iba ako povinnosť stáda slúžiť Svätým.Nechcem tu na tomto blogu robiť politickú anitikampaň KDH,ale musím.O politikoch mám svoju mienku a až na výnimky ich nepokladám za slušných ľudí.Taktiež väčšinu politických strán pokladám iba za akési zločinecké skupiny chránené zákonom. Fungovanie leteckého úradu sa bohužiaľ dotýka nás všetkých, ktorí sa v civilnom letectve nejakou mierou angažujeme.Patrím medzi tých ktorí si už niečo pamätajú,aj predchadzajúce politické nominácie.Ale takýto marazmus a chliev s prepáčením tu ešte nikdy nebol!!!Kto je za to zodpovedný???No predsa KDH a ešte raz KDH a jeho špinavá personálna politika!!! To KDH,ktoré s kresťanstvom nič nemá a ani nikdy nemalo nič spoločné. To KDH,ktoré iba zneužíva kresťanské cítenie a tradície slaboduchého Slovenského národa v prospech niekoľkých málo, nenažratých a stupídnych jedincov. Ale tak ako sa Mečiarovi postupne pominuli babky- demokratky,tak aj KDH-kom sa raz pominú kostolné tety.Toto čo je tu teraz nech je pre nás mementom a preto už nikdy KDH!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

správne piper - všetkého dočasu

Civilizovaná spoločnosť je civilizovanou dovtedy, kým dokáže udržať na uzde zločinecké charaktery. Uplatňovaním jednoduchej tézy: "Kto nedokáže byť slušný z vlastnej vôle, toho treba donútiť", je spoločnosť udržiavaná v stave civilizovanosti. Je nepochybné, že my nežijeme v civilizovanej spoločnosti, preto aj odplata ožobračovaných smerom k "mocným" bude mať charakter necivilizovaný, ale vysoko účinný - pästné právo. Nie preto, že ja si to želám, ale preto, že nám inú možnosť zločinecká banda realizujúca sa prostredníctvom politiky nedáva.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Činnosť MDVRR SR

Pozrite si aké dôležité a naliehavé problémy rieši ministerstvo dopravy. http://www.telecom.gov.sk/inde...[od]=1&date[om]=1&date[or]=2005&dat e[dd]=29&date[dm]=11&date[dr]=2011 O početnosti ožiarení laserom na území Slovenska by mohli aktívni piloti poskytnúť objektívne informácie. Asi sa tak nestalo. Netvrdím, že to nie je nebezpečné a v mnohom záleží v akej fáze priblíženia sa lietadlo nachádza. Ale to, že boli ožiarení riadiaci letovej prevádzky považujem za vtip zo strany Leteckého úradu, alebo človeka, ktorý nikdy nenavštívil riadiacu vežu. Svedčí to o erudovanosti "odborníkov" a o prioritách. Banalitami sa ministerstvo zaoberá, no s vážnymi problémami už nie. Tak nám stúpa počet udalosti a všetko je v najlepšom poriadku. V roku 2000 okolo 40 v roku 2011 zatiaľ okolo 350 http://www.telecom.gov.sk/inde... LMU 2000-2011. Zodpovední to zdôvodnili naivne "stúpa prevádzka" a systémové chyby zostali nevyriešené. Paní Valíčková sa verejne vyjadrila, že nemá informácie a zbytok zodpovedných súhlasne prikývol. Nie je to pravda. To je Slovensko v súčasnosti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Výlet do USA

Neviete niekto, či sa už pani Valíčková vyjadrila aj k svojmu korupčnému výletu do USA a či bola posádka lietadla Travelu pokefovaná za to, že prepašovala krížom cez všetky letiskové "saféty" turistku Valíčkovú bez leteky na palubu "svojho" firemného 737, ktorý nevykonával žiadny dopravný let, zato však s radostnou punťovitou prítomnosťou na palube ?

Keby mňa môj podriadený vpasoval do basového prúseru ako to spravil Pätoprstý svojej šéfke, .... mu vytrhnem ! A ona nič. Alebo že by predsa len ? Neviete niekto o tom niečo ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Máte pravdu.

Bohužiaľ aj keď to bolo medializované, KDH ústami hovorcu MDVaRR p.Krajčoviča sa vyjadrilo,že je všetko v poriadku a nič sa nestalo.Podľa zákona o štátnej službe je to prinajmenšom klasifikované ako prijatie nenáležiteho daru od od právnickej osoby čo v zmysle trestného poriadku môže byť preklasifikované ako úplatok.Lenže kde nie je žalobca tam nie je ani sudca.Zaujímavé by bolo podať trestné oznámenie na GP.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ide o organizovaný zločin

bez akýchkoľvek pochybností... Porušenia platných právnych noriem sú nespochybniteľné a mali nasledovať tresty pre všetkých, ktorí sa ich dopustili. Pokojne sledujme, koľko hajzlíkov vo verejných funkciách sa zúčastnilo na zablokovaní "priechodu" práva. Všetci títo porušili platné právne normy a ak je ich viac ako dvaja (tri a viac), ide o zablokovanie priechodnosti práva z titulu zneužitia moci. Keď sa dostaneme k moci my, obyčajní ľudia, budeme ich všetkých súdiť podľa zásad norimberského práva - ONI vedeli alebo mali vedieť o porušovaní zákonov z titulu pozícií, ktoré zastávali. Trestu neujdú. Všetkého dočasu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

OZNAM.

Príspevkom na nástenku facebooku pána štátneho tajomníka Hudackého som ho upozornill,aby sa ako zodpovedný predstaviteľ štátnej moci konečne začal zaoberať rozvratnou činnosťou politických nominantov KDH v civilnom letectve.Jeho reakcia bola na politika KDH typická.Príspevok vymazal a zrušil priateľstvo.To sa má síce osobne nijak nedotklo iba chcem týmto poukázať na charakter človeka,ktorý sa bude v marcových voľbách uchádzať o hlasy občanov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Beriem

Rozdiel medzi KDH a Smerom nie je žiaden Potvrdil to aj predseda strany. Farizejstvo a túžba po moci sú jediné atribúty predstaviteľov. Ako volič budem ovplyvňovať celé okolie, že podobní reprezentati nemajú čo v politike hľadať. Tento blog ma presvedčil o praktikách oboch strán, že chorobná túžba po moci je väčšia, ako konkrétne kroky v súlade so zákonmi pre dobro občana a verejný záujem. Nezáujem o prešetrenie a ignorovanie odbornej komunikácie , spôsobujú problémy vo všetkých rezortoch, čoho dôkazom je aj súčasná situácia na Slovensku.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Personálne čachre na ministerstve

Št. tajomník Hudacký sa dostal na ministerský "flek" tak, že sa ním zaplátala diera, ktorá zostala v štátnych tajomníctvach SR po abdikácii povolebne dosadeného št. tajomníka Švejnu. Toho z ministerstva vydurili novinári po tom, keď vyňuchali a vytrúbili do sveta, že má aj busínese v Hayekovej nadácii. Čo v nej povyvádzal sa nepopísalo, ale zaratoval sa celkom šikovne. Z ministerstva zmizol a teraz podriemkáma v tapacírovaných foteliach parlamentu ako poslanec a surfuje si na pridelenom štátmom laptope. Perfiš, nie ? Šikovný chalan ! Na ministerstve by bol určite dosiahol veľa. Možno by ho prsťoch prikorumpol aj na svoj korupčný výlet do USA. Mohol byť teraz spolu s nim v novinách. To sa hodí pred voľbami.

Jandžu Fígeľ (Čo fígeľ to groš - Pavol Dobšinský, Slovenské rozprávky) si po tejto nepríjemnosti na ministerstve pomyslel na svojho kamaráta. Tiež Jandžua, dokonca zo svojho východniarskeho rodného kraja a tiež straníckeho pusipajtáša. Že by nebolo zlé, mať si v robote možnosť s niekym spriazneným občas pokecať. Tak sa stal jadžu hudacký št. tajomníkom. V partii je ešte do tretice rezortný kádrovák Mach. Tiež stranícky súkmeňovec oboch ministerských vrchnostárov. Ani jeden z týchto machrov nerozumie práci, ktorú majú robiť. Vyklikajte si ich osobnostné profily, ktoré si sami vytvorili na webovej stránke ministerstva a KDH. A čo sú zač je jasné.

Valíčková nemá s týmito tromi nič spoločné. Bola to pár rokov obyčajná bezvýznamná úradníčka ministertsva, ktorá rovnako ako ostatné ženské na ministerstve, popíjala kávičku, telefónovala po kamarátkach a klebetila. Nič proti tomu, aspoň nič nepokazila a každý sa nejako živiť musí. Lenže aj na ministertsve sa robia personálne čachre, veď niečo robiť musia aj tam. Začalo to povolebným vyhodením kvasnicu, dosadeneím mihalusa (ktorého tiež vyhodili, neviete niekto, komu šliapol na otlak ?), vyhodením breju a jeho výnosným uprataním k nám na úrad a zrazu nebolo koho strčiť za direktora sekcie. Nahovorili valíčkovú. Prachy sú prachy, ambície tiež, prečo by "to" nevzala. Lenže nerátala s tým, že aj korupciu treba vedieť robiť. Vynoril sa prsťoch, ktorý ju začal korumpovať a ona mu to celé zožrala. Teraz sa o nej spolu s prsťochom píše po novinách a traja kamaráti, 2x Jandžu a 1x Peter ju musia (?) a aj prsťocha ratovať. Jandžu minister ju dokonca koncom leta zobral so sebou na výlet do Prievidze do firmy Aerospool na "také letecké mecheche". Zrejme aby verejne deklaroval: "Radmila je moja, na tú mi nesiahajte, vy všiváci !". Tento ich spoločný (Radmila & Jandžu) výlet sa stal chvíľu po tom, ako 23. číslo Plus 7 dní napísalo o korupčnom výlete Radmily a ďalšieho Petra, tentoraz päťprstového do USA. Ministerkí úradníci o tom vedia a dobre im tento verejný korupčný škadál zamotáva hlavu. Bude to pekná ozdoba na fígeľovej predvolebnej kampani. Keby ju bol a aj prsťocha niekam potichu dosť zavčasu upratal (napríklad k machovčákovi do machovčákovho žilinského hangára, ten je dosť veľký), mohol mať po probléme...

Zatiaľ z leteckých, bohužiaľ nie klebiet, ale faktov všetko. Na víkend som zvolil radšej veselšie písanie i čítanie. O ďalších fígľoch - to grošoch nabudúce.

Mr. Kódex, buď bdelý !!! Triedny nepriateľ nespí .....

Pekný víkend priatelia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

iba malá oprava

ONI nie sú triedni nepriatelia - ONI SÚ VEREJNÍ NEPRIATELIA.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Kódex sa cez víkendy chodí pomodliť aby ho neodhalili.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Osliatka

Ak deti politikov bez žiadnych skúsenosti v letectve dokážu takto hodnotiť ľudi podľa jedného príspevku je to žalostné. Arogancia nechýba no ešte ste v živote sotva niečo dokázala. na úseku letectva určite nič. Trochu sebareflexie by nezaškodilo, takto reagovať dokáže každý hlupák a takých sa vyskytuje na Slovensku šoraz viac. Preto ten marazmus a morálna bieda národa. Ak už niekoho zaujíma môj názor Hudacký mi neublížil, ale obklopil sa nesprávnymi ľuďmi a neodborníkmi, to mu môno škodí, alebo ho títo ľudia dokonca odpíšu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zlatíčko,

prečítaj si príspevok o 5 riadkov nižšie ...áno je to príznačné... a zistíš, že zlé informácie plodia zlé rozhodnutia. Ale to záleží na ľuďoch akými sa obklopíš. Na tomto blogu je množstvo nevyvratitelných dôkazov a porušení pravidiel a zákonov, len je potrebné naštudovať a potom rozhodovať. Preto tá nečinnosť a v právnom štáte by nasledovali sankcie. Ale pred voľbami a na Slovensku? To sa u nás nerobí. V štáte plnom korupcie Gorily odvedú vždy svoju prácu dokonale.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...áno, je to príznačné ...

Poznám človeka, ktorého kvarteto Pätoprstý, Fígeľ, Hudacký a Mach neuveriteľne poškodili. Celú kauzu poznám dokonale aj so všetkými súvislosťami. Neverili by ste, akých manipulácií sa všetci vedome a úmyselne (+ ďalší darebáci z úradu a ministerstva) dopustili - teraz v demokracii. Spravili mu ťahy, aké sa robili v 50. rokoch. Keby som nevidel písomné doklady, ktoré sami popísali, neveril by som. Škoda, že tento človek odmietol (zatiaľ) túto kauzu uverejniť. Slečne Mgr. Zuzane by isto vybehol rumenček na tváričku - sotva od hrdosti na svojho tatinka a jeho kamarátov - keby si prečítala, čo všetci štyria spískali (v tomto prípade, tých je však viac). Pritom tento človek, ktorého kvarteto poškodilo žiadal ministra viackrát o stretnutie s pracovníkmi ministerstva. Samozrejme, že ministeriáci a Pätoprstý sú na osobné diskutovanie zoči-voči o svinstvách, ktoré popáchali zbabelí. Všetky machle mu spravili za chrbtom s jednoznačným úmyslom poškodiť ho.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

???

viem ze je to mimo temu ale je zaujimave ako bol Shark postaveny pre nekomercne ucely iba pre overenie letovych vlastnosti jeho stavitelom. Bez ucelu tvorenia zisku... http://www.planecheck.com/?ent...
Trocha zmena retoriky, nie???
 

1 2 3 4 5 6 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME