Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Štb-ák v tričku liberála | Robert Kaliňák (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

mafián a bulhar, parádna kombinácia
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nazdavam sa ze galkom tym potopil celu sas...tym ze sa vydaval za bojovnika proti korupcii a siel proti nej nelegalne...myslim ze je to sklamanie pre velke monozstvo ich volicov...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

obavam sa ze volicov SAS tato kauza vooobec neodradila od ich podpori! Slepo veria najlepsiemu a najspravodlivejsiemu galkovi. Aj ked je proti nemu cela opozicia, vsetci ich byvali koalicny partneri, media, politologovia,,,,,pre SAS je to stale malo..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Lebo dospeli do vazneho stupna sebaklamu, ze iba oni su vesmir. Iba oni dokazu povedat, ako to bolo. Iba oni dokazu najivne si mysliet, ze zakony netreba dodrziavat, lebo ich pocit, ze robia dobru vec je viac ako zakon.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Je to nepochybne tak. Ani proti obvinenemu sa nemozu pouzit dokazy, ktore boli ziskane nezakonnym sposobom. Takze pan Galko by mohol troska postudovat.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Suhlasim je jednoznacne ze sposob akym Galko ziskal "dokazy" bol protizakonny vzhladom nato ze skutocnosti ktore zistoval alebo ku ktorym sa dopatral vobec nesuviseli a ani nenaplnali podmienky uvadzane v zakone o VOS.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

už som to sem napisal nie raz

Galko špicloval a odpočuval svojich politickych superov a preto nasadil odpočuvanie aj na novinarov! Novinári dostávali informácie o tom, čo sa v rezorte obrany deje, a to možno vedeniu ministerstva prekážalo. Nedá sa vylúčiť, že aj ministrovi obrany Ľubomírovi Galkovi (SaS) mohlo vadiť, že hoci sa tvári ako najčistejší zo všetkých čistých, novinári predsa len občas vytiahli zopár drobných káuz. A tak chcel zistiť, kto je zdrojom pre novinárov. Zákonný dôvod na odpočúvanie môže byť, keby sa operatívnymi prostriedkami zistilo, že novinári sa zúčastňujú na rozkladaní ústavného zriadenia štátu alebo ohrozujú jeho vnútornú bezpečnosť. Pán minister Galko sám nepriamo potvrdil, že mu prekáža, keď novinári dostávajú odniekiaľ informácie a píšu o nákupoch sanitiek, vojenských áut. To bol podľa neho dôvod, že boli nasadené spravodajské a informačno- technické prostriedky na novinárov. Legálne asi len v tom zmysle, že bolo so súhlasom sudcu. Ale bolo v rozpore s inými zákonmi. Pokiaľ zisťovali zdroje novinárov, tak to je nezákonné. Novinári majú svoje zdroje chránené aj tlačovým zákonom Ak ministerstvo zaznamenáva, že z jeho prostredia sú vynášané informácie, ktoré podliehajú režimu utajenia, tak kontrarozviedka má začať konať vo svojom prostredí. Ale vždy je jednoduchšie nasadiť informačno-technické prostriedky na novinárov a len čakať, kto sa kedy objaví ako informátor. To už sa potom dostávame na pôdu mimo demokratického rámca. Ako si Galko vôbec predstavuje, že by hodnotil a vstupoval do toho, či novinári môžu s niekým komunikovať, alebo nie. Pokiaľ išlo o informácie, že sa idú nakupovať nejaké sanitky alebo autá, nechápem, čo je na tom také rizikové a nebezpečné, aby Vojenské obranné spravodajstvo nasadilo odpočúvanie na novinárov. Myslím si, že ešte nepochopil princípy demokracie, nepochopil, že je správcom ministerstva, a nie jeho majiteľom. Povedal, že nikto tu nie je nad zákonom. Lenže ani on nie je nad zákonom
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

K plus-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

fuuuu...

tak toto si pozrite...clovek len zira...
http://www.protiprudu.info/str...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

http://www.youtube.com/watch?v... nieco pre odreagovanie ;) :DD take it easy ;) :DDD
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

zase sa bavíš sám so sebou,

leonardo7?
Teda pardon, darejik..... ach bože, kto si má tie tvoje mená furt pamätať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vyčkaj na voľby,

ešte zopár Galkov vám tam prihráme a zlodejina zo štátneho sa stane ťažké remeslo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

a bude dokovošrotované ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Jasné, veď po prevalení škandálu sa zaplnilo Sme radom Saskarov, ktorí podporovali Galka za jeho zlyhanie. Pochybil, odstúpil a Saskari sú stále nespokojní. Môžu byť radi, že poslanci majú imunitu a na ktorej zbavení musia poslanci súhlasiť inak by mu hrozil pekný trest. Možno by sa to Galkovi zapáčilo vo väzení na toľko, žeby aj zmenil orientáciu :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Samozrejme, že nás - voličov SAS, táto vykonštruovaná kauza len utvrdila v tom, že sme sa rozhodli správne...a je nás stále viac...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nech sa ti teda dari dalej sa rozhodovat

Priložená úvaha o pozadí strany SaS môže byť pravdivá, ale môže to byť aj inak. Jedno je však isté, existujúce „pravicové“ strany, so svojimi sprofanovanými tvárami, mali pred tohoročnými parlamentnými voľbami nulový potenciál na zostavenie vlády. Toho si museli byť vedomí aj „pravicoví“ lídri, preto raketový vznik novej liberálnej strany museli brať všetkými desiatimi. To, čo si nemohli v kampani dovoliť sami, aby to oslovilo mladých, prvovoličov a všeobecne nespokojných, to prenechali superliberálne sa tváriacej SaS. Tá to potom po voľbách priklincovala vyjadrením: „voľby skončili, zabudnite!“. Keďže v politike ide vždy o peniaze, moc a lukratívne posty „až na prvom mieste“, popisovaný boj „skupiniek“ môže mať celkom racionálne jadro.

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) sa na slovenskom politickom spektre objavila ako blesk z jasného neba. Takmer tri roky po nástupe Ficovej vlády sa tri parlamentné politické strany SDKÚ-DS, KDH a SMK-MKP zmietali vo vnútorných konfliktoch a opozičnej bezzubosti. Nech sa nová vláda dopustila akéhokoľvek škandálu, dôverou ľudí to nikdy radikálne neotriaslo. Nie preto, že by voličov koalície tvorilo tupé negramotné stádo, ako sa nás snažia presvedčiť anonymní internetoví "diskutéri", ale práve preto, že na druhej strane stáli staré známe tváre, na ktorých počínanie si v politike ešte občania nezabudli. V tejto všeobecnej atmosfére nedôvery voči pôvodným pravicovým stranám sa zrazu objavil nový element - mladá, moderná, liberálne strana. Sľubovala dekriminalizáciu marihuany, registrované partnerstvá či odluku cirkví od štátu - všetko populárne témy medzi veľkou časťou mladých voličov. Na naše mestá zaútočila masívnou billboardovou kampaňou s jednoduchými, miestami až primitívnymi heslami ako "Chceme odborníkov, nie Jánošíkov" či "Ďakujte boľševikovi!". Predseda strany Richard Sulík sa blysol vyhláseniami, že SaS je jedinou stranou bez bývalých komunistov a "eštébákov" (čo napokon nebola pravda - agent ŠtB sa ocitol aj na kandidátke SaS do NR SR), či arogantným a bohovorným vyhlásením, že nemá záujem o voličov Smeru, iba o nerozhodnutých voličov.

SaS sa vďaka 12,14 % hlasov najmä mladých voličov (ktorým okrem marihuany sľubovala napríklad aj spoplatnenie školstva) dostala do parlamentu na prekvapujúcom treťom mieste. Prvé týždne pôsobenia SaS vo vláde a v parlamente však priniesli mnoho nepríjemných prekvapení. Počínajúc nomináciami - predavač kopíriek Sulík ako predseda NR SR, reklamný agent Miškov ako minister hospodárstva, manažér odbytu Kauflandu Galko ako minister obrany, internetový bloger Mihál ako minister práce a televízny moderátor Krajcer ako minister kultúry. Navyše možno spomenúť niektorých štátnych tajomníkov - Lucia Nicholsonová bez vysokej školy, či Martin Chren, ktorý sa netají obdivom k Pinochetovej vláde v Chile. Kauzy ako Sulíkovo správanie sa na verejnosti, spoločnosť Liberálny dom, s.r.o., či Mihálove vyhlásenia sa valili jedna a druhou.
Vynára sa otázka - kto sú títo ľudia? Je SaS naozaj stranou amatérov, babrákov a hochštaplerov, ktorí sa vďaka vynikajúcemu marketingu dostali k moci? Alebo je za touto stranou niekto, resp. niečo úplne iné?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

KrasnaKOMUNISTICKA propaganda

Pises a reagujes sam na seba
o tom ci je odposluch legalny rozhoduje nezavisly sudca
rovnako ako ci skoncis v base
napis radsej ake to je zit v pretvarke ,nemat priatelov,chodit po kanaloch a opytaj sa okolia ake to je vidat cloveka ktory rozkradol republiku
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Na tomto mieste dávame do pozornosti dva články z už zaniknutého týždenníka Žurnál:

http://www.izurnal.sk/index.ph...
Tento článok pojednáva o katastrofálnej situácii v slovenskej Vojenskej spravodajskej službe, ktorá je v rozklade minimálne od konca 90. rokov. Jej príslušníci sa namiesto zahraničnej rozviedky, ktorú majú v náplni práce, venujú "špicľovaniu" doma na Slovensku, a hlavne kšeftom so zbraňami a iným vojenským materiálom. Po prevalení sa posledných káuz na Ministerstve obrany si aj bežný občan vie predstaviť, aké peniaze sa krútia v tejto oblasti, odkiaľ vďaka vysokému stupňu utajenia neprenikajú na verejnosť takmer žiadne informácie. Zároveň nie je ťažké domyslieť si, že príslušníci vojenskej rozviedky patria k tým najinformovanejším ľuďom v brandži. Posuňme sa o niekoľko rokov - prichádza na rad ďalší článok:

http://www.izurnal.sk/index.ph...
Je rok 2009 a skupina 15 príslušníkov vojenskej rozviedky opustila armádu. Skutočným dôvodom na tento krok boli kroky ministrov za Smer, ktorí túto skupinku oberali o kšefty v prospech vlastných spriaznených podnikateľov. Zo zbrojárskej skupiny okolo otca a syna Weisovcov s kontaktmi vo Vojenskom obrannom spravodajstve (VOS - vojenská kontrarozviedka) vznikla nová strana SDĽ, čo sa pred voľbami stalo všeobecne známym verejným tajomstvom. Čo sa však stalo so spomínanou skupinkou 15 ľudí z druhej tajnej služby - Vojenskej spravodajskej služby (VSS - vojenská rozviedka)? Všimnite si dátum posledného článku - 14. október 2009. Podľa článku spomínaní dôstojníci odišli z armády "v posledných mesiacoch". Zaujímavý je dátum registrácie strany SaS - 28. marec 2009.

Strana SaS neuvádza okrem svojich členov žiadnych sponzorov. Na prvý pohľad transparentne financovaná nevídaná reklamná kampaň má však niekoľko slabých miest. Sulík ani Minál nie sú marketingoví géniovia - za samotným výberom ľudí do strany, výberom cieľovej skupiny voličov, tvorbou straníckeho programu podľa nálad cieľovej skupiny, a napokon za tvor-bou samotných hesiel, billboardov a facebookového prívalu propagandy stoja marketingoví mágovia, ktorých služby nie sú vôbec lacné. A práve odídení príslušníci VSS nepatria vďaka kšeftom so zbraňami medzi najchudobnejších...

Presuňme sa o niekoľko mesiacov dopredu - parlamentné voľby 2010. Strana SaS sa pred voľbami zameriavala na ekonomické a spoločenské témy - dane, odvody, úloha štátu v hospodárstve, marihuana, registrované partnerstvá a podobne. O armáde ani slovo. O to prekvapujúcejšie pôsobí, že SaS od samého začiatku koaličných rokovaní trvala na obsadení ministerstva obrany, proti čomu nikto s koaličných partnerov nijako zvlášť nenamietal. SaS napokon šokovala nomináciou diletanta Ľubomíra Galka do tejto funkcie - nový minister obrany nikdy nepracoval v bezpečnostnom sektore, posledné roky pôsobil v hypermarketoch, dokonca ani neovláda angličtinu. Inak povedané - ideálny kandidát pre skupinku, ktorá chce mať v rezorte obrany voľné ruky bez toho, aby ju bol minister schopný a vôbec ochotný kontrolovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Prvé rozhodnutie ministra Galka bolo vymenovanie nového riaditeľa Vojenskej spravodajskej služby - stal sa ním Milan Hudec. Čitateľa tohto článku už neprekvapí, že práve tento Milan Hudec bol jedným z pätnástich odídencov z VSS, a že spolu s ním sa do vojenskej rozviedky vrátila celá skupinka. Veľký návrat k moci a korytám dočasne pozastavil škandál s falošnou bezpečnostnou previerkou nového šéfa VSS, strana SaS však už splnila svoj hlavný účel. Mladí študenti, ktorí ju volili pre lákavý liberálny program, sa nestačia čudovať. A zvyšok Slovenska sa má na čo tešiť.

Viac na: http://www.protiprudu.info/str...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ak by som aj pripustil, že táto kauza je vykonštruovaná, tak iba v tom, že si ju vykonštruoval sám Galko, keď sa snažil odpočúvať všetkých okolo seba. Naozaj ti to nepríde ako za bývalého režimu? Praktiky štbácke. A že mu to aj tak žeriete, je na nepochopenie. Čo také Galko a Sas pre vás urobili, že za nimi idete ako stádo bez ohľadu na to, čo robia? Dúfam, že sa nedostanú do parlamentu, ale do basy.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME