Utorok, 16. január, 2018 | Meniny má Kristína

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Gorilie porno (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

re: autor

Mlčanie vlastnej strany Vás nenasiera?
Lebo SaS vedela o tom materiáli dávno a pokiaľ ho považuje teraz za pravý, dôveryhodný a hodný zreteľa, čo robila tie roky?
Tvrdenie o tom, že Sulík sa dozvedel o Gorile až niekedy pred voľbami vynechajte, manžel Nicholsonovej z SaS sa tomu venuje dlhšie a pochybujem, že to doma tajil.

Pri Gorile sa jednoznačne preukázalo doteraz jediné na 100%, a to že zásadovosť a principiálnosť SaS je falošný mýtus.
Kde potom ostáva otázka, prečo vlastne SaS zvrhla vládu vyhovárajúc sa na tú zásadovosť a principiálnosť a k čomu to bolo dobré?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tvoja "stopa" je falošná

neriešiš podstatu Gorily.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: Turinko

Podstatou celého je existencia materiálu, o ktorom nikto nie je schopný povedať, že ide o autenticky neupravovaný materiál, kde tento materiál, z tých čo mu bezhranične veria, nikomu nevadil, nikoho nezaujímal, a to až do doby predčasných volieb, kde zase za celým tým cirkusom je stále to isté, "nevoľte staré strany, ale len tie nové", a kde preto zjavne ide o účelový materiál.

Všetky argumenty, že časť môže byť pravdivá, a to môže byť, sú o ničom, pretože ak niečo napíšem o Vás, o Vašej rodine, o Vašich známych, kde bude 99% pravdy a pripojím niečo, čo Vás bude dehonestovať, tak to stále pravdou nebude. V tom je problém tohoto materiálu, kde pochopiteľne orgány činné v trestnom konaní by mali postupovať, ale kde pokiaľ to niekto využíva na politickú propagandu, je za tým vidieť a cítiť čosi iné ako hľadanie pravdy.

Ak by ste oznámili polícii, že viete o tom, že Váš sused s ktorými ste doteraz hrávali mariáš, ale už nehráte, lebo ste sa pohádali, pred piatimi rokmi zabil svoju manželku, a viete o tom už dva - tri roky, aká by asi bola Vaša dôveryhodnosť a dôveryhodnosť všetkého čo tvrdíte?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: yannyk

Ako môžu byť ľudia tak zadubení a slepí, že sa zapájajú do diskusie a sú neschopní diskutovať k napísanému, a preto potrebujú vypisovať k osobe?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kašlite naňho,

klamm je obyčajný provokatér (či už platený alebo nie, to je vlastne jedno). najlepšie je jeho príspevky ignorovať a nečudovať sa tomu čo píše.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

dobry postreh k téme

Všetko sa to začalo ešte pred parlamentnými voľbami v roku 2010. Kedy sa v SAS rozhodli, že pôjdu do volieb sami. Vtedy videli niekoľko prekážok pre úzku spoluprácu s SDKÚ už od samého začiatku a tento krok vyhodnotili ako nie príliš IN. "Jasná väčšina rozhodla, aby sme išli sami. Pri rozhodovaní o tom, či pôjdeme v koalícii s SDKÚ, najviac zavážili otvorené otázky o financovaní tejto strany," vyhlásil predseda SaS Richard Sulík. Či len financovanie strany bol ten jediný dôvod, to posúdiť neviem. Ale už samotné vyhlásenie vzbudzovalo určité rozpaky.


Čas plynul a prichádzajúce voľby dopadli ako dopadli. Riško držal modrý balónik a podarilo sa. „Kto dnes odtiaľto odíde pred štvrtou a triezvy, bude mať so mnou problém," vyhlásil Sulík tesne po polnoci. SAS zaznamenalo super výsledok, to sa musí uznať, 120 nápadov, voličov zrejme dostalo "do kolien" po prvý krát :D. Rozdiely a problémy však na seba nenechali dlho čakať. Prehlbujúce sa problémy v eurozóne sa môžu niekomu javiť ako príležitosť. Ratingové agentúry ožili a s nimi i určité skupiny politikov. Slovenskí politici sa rozdelili na dva tábory. Nie však na pravicu a ľavicu, to už je tu dlho :D. Išlo o navýšenie záruk v eurovalu a tým posilnenie eurozóny ako i samotnej meny. Nuž prišla kosa na kameň, poslanci nevyslovili dôveru vláde Ivety Radičovej a zároveň nepodporili navýšenie eurovalu.

Slovensko si "užívalo" mediálny priestor a pozornosť takmer celého sveta. Nie však v pozitívnom slova zmysle. Čo niektorí politici ešte dodnes nechápu. Iveta Radičová bola odvolaná a osobne si myslím, že už vtedy začala predvolebná show. Kto môže za pád vlády? SAS alebo SDKÚ ? „Náš koaličný partner SaS bohužiaľ povýšil svoje stranícke záujmy nad životný záujem Slovenska" alebo „Možno počítal s tým, že práve ním vyvolaný chaos mu pomôže. Ale veľmi sa prerátal. Odteraz už navždy zostane nedôveryhodným partnerom pre kohokoľvek," informovali lídri SDKÚ. Ivan Mikloš povedal, že „ pokiaľ SaS v zásadnej otázke dočasného aj trvalého eurovalu zotrváva na stanovisku, ktoré rozbilo vládu, jej koaličný potenciál je blízky nule." Dokonca, Radičovej hovorca Rado Baťo na facebookovom profile zhodnotil situáciu, že „o Slovensku by nemal rozhodovať kokaín. Sh*t happens." No či už tak alebo onak i SAS neostala ticho. Sulík vyhlásil, že "modrí s červenými sa už nevedia dočkať, kedy budú spolu vládnuť. Vznikne teda fialový formát. Každý hrá nejakú hru, kto je na jej vrchole, každý vie..."

Osobne si nemyslím, že SDKÚ má záujem zafarbiť sa do fialova. Čo nedávno potvrdil i M. Dzurinda. Teraz je najnovšie na scéne kauza Gorila, o ktorej že vraj Sulík vedel už pomaly 2 roky. Čo potom do teraz robil? Ešte, že sú predčasné voľby na začiatku roka :D. Odvolaná už stihla byť i Bubeníková, ktorá bola nominantkou SDKÚ. Nechcem tu ani nejak rozoberať a hovoriť o iných kauzách, o sitkách, o daňovom, o odpočúvaniach, veď koniec koncov už to každý pozná. Hlavným problémom, čo však je a zostáva a na čo by som chcel hlavne poukázať je, čo chcú expartneri strany SAS a SDKÚ robiť po voľbách? Hádam len nechcú ísť opäť spolu vládnuť ... V tom prípade by to už bolo skutočné divadlo a hostia by boli voliči, ktorí si zaplatili krásne vstupné. Chuť zostať pri "koryte" by dostala skutočne nový rozmer, bez ohľadu na rozdiely na ktoré sami poukazujú :D.

http://jancihorvath.blog.sme.s...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: klamm

choď už do pr....Našiel si si blog, kde sa opäť môžeš strefovať do SAS? Nič iné nevieš. Sedíš za klávesnicou od rana do noci a odbavuješ sa na SAS. Všetkým diskutujúcim si tu už jasný ako facka! Veľmi by ma zujímalo, kde robíš, akého máš zamestnávateľa, keď môžeš celé dni a noci zasielať tie svoje trápne príspevky, tváriac sa, že si nad vecou a rozumieš všetkému viac ako iní, nezabúdajúc vždy opľuť SAS.Vychádza mi z toho, že si platený diskutér, alebo nezamestnaný, t.j. platený z naších daní! Preto ti SAS tak vadí, lebo cítiš, že by si mohol prísť o tieto svoje vymoženosti a musel by si ísť makať tak, ako ostatní normálni ľudia. A na margo tohoto blogu: to máme podľa teba ísť voliť " staré " strany so starými ksichtami a nedať šancu novým tváram, ktoré nie sú ešte zašpinené korupciou? To máme byť ticho, ohľadne gorily? Pri Ggorile sa jednoznačne preukázalo doteraz jediné na 100% a to, že Gorila nám mohla narásť do takých obludných rozmerov aj vďaka takým pätolízačom a zmrdom, akých zastupuješ.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: adibba

Mali by ste diskutovať k napísanému a nie k osobe.
Ale to by vyžadovalo argumenty a tie v tej Vašej ohováračskej kampani akosi nemáte. Napríklad ako je s tou údajnou zásadovosťou a principiálnosťou SaS, keď Gorila dokazuje, že nič také ani neexistuje. Ako je to s ich poctivosťou, keď Gorila ukazuje, že im nevadí podávať trestné oznámenie po rokoch a to len preto, že sa blížia voľby.

SaS mi vadí, ako mi vadí každý hlupák, čo zničí čosi užitočné v presvedčení, že teraz to bude inak a lepšie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Re: Klamm

Teda chlape , to je hrozne , aky maju všetci na teba skresleny nazor. Nikto nechape , že ty nie si plateny diskuter SDKU , ale maš len hobby vysvetlovať druhym , ake maju blbe nazory , a že uplne zhodou okolnosti všetko čo robi SDKU je len dobre ,a všetko čo robi SaS je len zle , a tiež je faktom , že všetci naokolo , čo s tebou nesuhlasia su bud uderka SaS alebo trepu ficoviny / teda možno to ani nie je pravda , ale z tvojho pohladu , diktovaneho uzkym stranickym manualom to tak vyzera :-)/.
K diskutovanehmu sa nebudem vyjadrovat , lebo nech sa ti predložia akekolvek dokazy / vid pripad platinovych sitiek / , tvoj manula ma na akykol vek konkretny dokaz jedinu odpoved - trepete ficoviny.

Ale napišem ti jednu myšlienku ako reakciu na tvoj pozoruhodny vyrok : SaS mi vadí, ako mi vadí každý hlupák, čo zničí čosi užitočné v presvedčení, že teraz to bude inak a lepšie. Presne rovnako mohli argumentovat napriklad cirkevnici pri protestoch rozmyšlajucich ludi proti upalovaniu takzvanych čarodejnic. To , že niekto zniči niečo , čo ty považuješ za užitočne / t.j. vlada SDKU so svojimi škandalmi / , ešte neznači , že hlupak je ten , čo to zničil , myslim a dufam , že v nadchadzajucich volbach sa ukaže , kto je tym hlupakom :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: jano1958

Mali by ste diskutovať k napísanému a nie k osobe.
Ale to by vyžadovalo argumenty a tie v tej Vašej ohováračskej kampani akosi nemáte.

A pri tých sitkách pripomeniem, že ste dávali tvrdenia, ktoré stále ste neschopný dokázať.

Nemusíme čakať na voľby, to čo napáchala SaS svojim hlúpym a nezodpovedným konaním je predsa už tu.

Ozaj neviete prečo SaS zvrhla vládu? Pretože výhovorka na zásadovosť a principiálnosť pri ich postoji pri Gorile už neobstojí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nevieme, preco SaS zvrhla vladu, ale vieme, preco SDKU zvrhla vladu a v tom je podstata.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: ankhax

Vládu zhodila SaS hlasovaním o dôvere vláde, keď vláde dôveru nedali.
Toť vsjo.

Teraz dávajú len výhovorky a trieskajú nezmysly.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Klamm

Netáraj. Pád odchádzajúcej vlády je následkom nezodpovednosti všetkých tých, ktorí sa do poslednej chvíle touto možnosťou pokúšali SaS sprosto vydierať (presadenie spojení dvoch absolútne nesúvisiacich hlasovaní, t.j. prinútenie poslancov hlasovať za dve veci stlačením jedného tlačidla). Preto sa poďakuj sa najmä svojim chlebodarcom, dokonale zohratému "gorilatandemu" Dzurinda & Mikloš.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: balonick

Výhovorky, výhovorky, výhovorky.

Vydieračom bol Sulík.
Pretože vydieranie je snaha dosiahnuť svoj cieľ pomocou hrozby násilia, alebo nepríjemností.

Kým pri Sulíkovom hlasovaní za navýšenie eurovalu a dôveru vláde o nič nešlo, aké nepríjemnosti by mala SaS, kde jej voliči si ich hlasovania pri eurovale ani nevšimli, tak pri Sulíkovom nehlasovaní za euroval, bez toho spojenie čo teraz používate ako tú hlúpu výhovorku, by boli predčasné voľby, nakoľko to bola podmienka Smer-u a kde najviac by preto mali nepríjemnosti jeho súčasní koaliční partneri.

A skúste niečo, čo zatiaľ žiaden Sulíkov sympatizant nezvládol.
Čo by sa stalo ďalej, keď by žiadne spojenie otázok nebolo, kde Sulík vedel, že väčšina koaličných kolegov chce hlasovať za, kde k tomu potrebujú podporu Smer-u, a kde tá podpora je podmienená predčasnými voľbami.
Nič, boli by sme tam kde teraz, akurát Sulík by mal lepšiu propagandistickú pozíciu "to nie my, to tí druhí sú zodpovední".
No a tá jeho hra mu spojením hlasovania nevyšla, a preto tá Sulíková nenávisť voči SDKÚ-DS, preto tá jeho frustrácia z toho, že sa ukázal ako totálny hlupák neschopný domyslieť dôsledky vlastných rozhodnutí.
Lebo čo teraz dosiahol?
Pád vlády.
A čo by dosiahol bez toho spojenia hlasovania?
Pád vlády.
O čo mu, čo chcel dosiahnuť?
Pád vlády.

Tak k čomu tie výhovorky?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: Klamm,

veď ty si už ani sám sebe nerozumieš. Už ti to " diskutovanie " lezie na mozgy. To už je diagnoza, choď sa liečiť. Aj tak sa neviem zbaviť pocitu, že za zn.klamm je viacero týpkov. Svedčia o tom urovne jednotlivých príspevkov. Ich stavba vety, slov a pod. V každom prípade si už trápny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

1. volebné preferencie.
2. pokiaľ vláda za veľa nestála, tvrdíte, že Vám nie je ľúto. dokonca niektorí tvrdia, že pád vlády je prínosom, tak prečo potom silou mocou sa snažia o tie výhovorky. Predsa za úspech sa netreba ospravedlňovať.
3. Hlasovanie podľa svedomia je falošný mýtus, hlasovali za euroval, a tam im svedomie nevadilo, veria v Gorilu a do vlády boli ochotní ísť.
4. Nuž pokiaľ nevidíte rozdiel medzi Dzurindom a Ficom, tak nie je o čom diskutovať.
5. Najprv je potrebné dokázať kto kradol, a až potom čosi vypisovať. Pripomeniem, že SaS nás predčasnými voľbami, lebo oni sú primárne zodpovední, či si to priznávajú alebo nie, okradla o pekné milióny eur. Predpokladám, že zbytočne vyhodené peniaze za krádež nepovažujete.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

klamm

:O) - dobre - tak nech je po tvojom...:O))
...Sulik chcel a dosiahol pad vlady....fajn...
...len - aky z toho mal Sulik vlastne prospech...:?) - na Slovensku je pre politicku stranu uplne najlepsie, ak dosiahne pad vlady, ktorej je clenom:?)
...dobre - nech je po tvojom - mozno to tak na Slovensku naozaj je...

...nuz - ako sa ale ukazuje - tak ta vlada, ze ktorou tolko smutis - za vela nestala....:O)
...tak sa zda, ze hlavny problem zo Suklikom - je ten, ze neumoznil vlade uzavriet este par peknych miliardovych kseftikov...;O)

...SaS vedela, ze nevyslovenim dovery vlade - strati vladne kresala - ale uprednostnila AJ TAK - hlasovanie podla svedomia....
...nuz - asi nemala rozpracovane, zadne miliardove ksefty....:O)...

...no dobre...smut za vladou, ktorej clenovia ti vytahli z vrecka peknych par eur...
...smut za vladou, ktora predstierala, ze je volacim cim nikdy nebola...

...iste...volby pravdepodobne vyhra Fico...
...len - aky v tom vidis rozdiel, ci kradnu ti z lava - alebo ti sprava:?)

....co sa mna tyka - mne za skorumpovanou vladou nie je luto...nech uz je akejjkolvek farby - a nech sa vydava za lavu, pravu, strednu....zlodej je zlodej - bez ohladu na nalepku...

...ja len dufam, ze RAZ ludi prestanu zaujimat modre ci cervene nalepky - a jednoducho si budu volit podla zdraveho rozumu - LUDI CO NEKRADNU....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kto zhodil vládu ?

Aj keď som iba robotník, dovoľte mi vyjadriť svoj názor na pád vlády.
Ak pochopíte logický sled udalosti predchádzajúcich pád vlády porozumiete aj tomu prečo nebola vláde vyslovená dôvera.
Poslanci za stranu SAS od začiatku tvrdili, že nesúhlasia s eurovalom a budú hlasovať proti jeho schváleniu. Keďže predsedníčka vlády p. Radičová spojila hlasovanie o eurovale s vyslovením dôvery vláde mali poslanci za SAS dve možnosti: 1. hlasovať proti navýšeniu eurovalu a týmto zároveň nevysloviť dôveru vláde alebo 2. hlasovať za euroval a tak porušiť sľub daný svojim voličom. Obe možnosti boli pre SAS neprijateľné a preto sa rozhodli hlasovania nezúčastniť.
Na hlasovaní sa zúčastnilo 124 poslancov čo bol dostatočný počet na schválenie navýšenia eurovalu. Výsledok hlasovania: 55 za , 9 proti, 60 poslancov za SMER-SD nehlasovalo napriek tomu, ako sa neskôr ukázalo, že všetci súhlasili s navýšenim eurovalu.
Treba zodpovedať 3 logické otázky: 1. prečo poslanci za SMER-SD nehlasovali?
2. ak nechceli hlasovať prečo sa hlasovania zúčastnili?
3. kto skutočne zapríčinil pád vlády a PREČO ?
A moja odpoveď- na 2. otázku: ak by sa poslanci za SMER.SD nezúčastnili hlasovania
parlament by nebol uznášania schopný /prítomných menej ako 50% poslancov/.
- na 1. otázku: ak by hlasovali /za euroval/ vláde by bola vyslovená dôvera a to nebolo v záujme vedenia strany SMER-SD
Odpovede na 2. a 1. otázku dávajú logickú odpoveď
- na 3. otázku: pád vlády zapríčinili poslanci za stranu SMER -SD tým, že sa zúčastnili hlasovania ale NEHLASOVALI !!!
PREČO ? Aj na to je logická odpoveď. Predseda strany SMER-SD p. Robert Fico potreboval pre svoje mocenské záujmy aby boli čím skôr vyhlásené predčasné voľby a neváhal na to zneužiť svojich poslancov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: klamm kto zhodil vládu?

Aj keď som iba robotník, dovoľte mi vyjadriť svoj názor na pád vlády.
Ak pochopíte logický sled udalosti predchádzajúcich pád vlády porozumiete aj tomu prečo nebola vláde vyslovená dôvera.
Poslanci za stranu SAS od začiatku tvrdili, že nesúhlasia s eurovalom a budú hlasovať proti jeho schváleniu. Keďže predsedníčka vlády p. Radičová spojila hlasovanie o eurovale s vyslovením dôvery vláde mali poslanci za SAS dve možnosti: 1. hlasovať proti navýšeniu eurovalu a týmto zároveň nevysloviť dôveru vláde alebo 2. hlasovať za euroval a tak porušiť sľub daný svojim voličom. Obe možnosti boli pre SAS neprijateľné a preto sa rozhodli hlasovania nezúčastniť.
Na hlasovaní sa zúčastnilo 124 poslancov čo bol dostatočný počet na schválenie navýšenia eurovalu. Výsledok hlasovania: 55 za , 9 proti, 60 poslancov za SMER-SD nehlasovalo napriek tomu, ako sa neskôr ukázalo, že všetci súhlasili s navýšenim eurovalu.
Treba zodpovedať 3 logické otázky: 1. prečo poslanci za SMER-SD nehlasovali?
2. ak nechceli hlasovať prečo sa hlasovania zúčastnili?
3. kto skutočne zapríčinil pád vlády a PREČO ?
A moja odpoveď- na 2. otázku: ak by sa poslanci za SMER.SD nezúčastnili hlasovania
parlament by nebol uznášania schopný /prítomných menej ako 50% poslancov/.
- na 1. otázku: ak by hlasovali /za euroval/ vláde by bola vyslovená dôvera a to nebolo v záujme vedenia strany SMER-SD
Odpovede na 2. a 1. otázku dávajú logickú odpoveď
- na 3. otázku: pád vlády zapríčinili poslanci za stranu SMER -SD tým, že sa zúčastnili hlasovania ale NEHLASOVALI !!!
PREČO ? Aj na to je logická odpoveď. Predseda strany SMER-SD p. Robert Fico potreboval pre svoje mocenské záujmy aby boli čím skôr vyhlásené predčasné voľby a neváhal na to zneužiť svojich poslancov.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME