Pondelok, 22. január, 2018 | Meniny má Zora

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kauza Gorila: Prehovorí Karol Mitrík ako svedok? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

mitrík bude svedčť...

... presne tak, ako mu prikákážus
2, s jeho svedectvom už má skúsenosť jeden poslanec
3,zahmlievať, vyhniť, pretrtkošiť...
4.podakto vie, prečo sa stal šefom sis
5,podakto vie, aký je to vlezdo...
6,teraz sa to musí nejako zamiesť pod koberec...
ten, kto ho pozná, vie ako bude spolupracovať a vypovedať na polícií...a koho bude kryť...:_)
Však si to menovanie musí nejako zaslúžiť
Navyše pravdivou výpoveďou si môže privolať trestné stíhanie alebo niečo horšie?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: capex

Načo by vôbec mal vypovedať, keď nejaký fanatik už predsa vie čo je pravdou.
Citujem "Navyše pravdivou výpoveďou si môže privolať trestné stíhanie alebo niečo horšie?"
A kde pravdou je len to, v čo ten fanatik chce veriť, a kde preto aj verí v akúkoľvek somarinu, ktorá zodpovedá jeho predstavám.
Alebo inak, ak sa nedokáže to v čo veríte, tak budete tvrdiť, že sa jedná o podvod, korupciu, zahmlievanie, atď., atď.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No jasné...

... To Ste Vy, čo tvrdil, že M.DZ.o gorile nevedel...:-) s Vami sa diskutovať neoplatí
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Klamm

neklam
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: crazy

Kde klamem a v čom?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: capex

Kde som to kedy tvrdil?
Klamete súdruh ficovolič.

A diskusné vlákno je k niečomu inému, k tomu, že Vám nezáleží na pravde, pretože to čo nebude v súlade s Vašimi želaniami už teraz naznačujete, že to podľa Vás pravdou nebude.
Ste predsa niečo ako Mojžíš po tom čo dostal kamenné dosky s "Desatoro", lebo ste nositeľom jedinej, zhora zjavenej pravdy a pokiaľ vyšetrovanie ukáže čosi iné, tak to bude len ďalší dôkaz správnosti tej Vašej viery, toho Vášho presvedčenia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vaša argumentácia je ...

...zavádzajúca.
a, preštudujte si spis o úplatkoch v Košiciach na Furči a nadobudnete dojem o "spoľahlivosti"výpovede pána Mitríka...:-)
b, Každý , kto nesúhlasí s M.DZ. je ficovolič?...:_)
c, argumenty Mikiho čisté ruky sú také , ako Pilatové v kauze Ježiša...:-)Podobnosti asi čisto náhodné...:-)Pilátus mal a sledoval len svoj osobný záujem, tak isto Miki...:-)
d,vyťahovanie prepisov sms tzv Sasanka, kto to vyťahuje a prečo? Odpovedám si , asi ten komu tečie do lode...:_) a ten istý má nominantov v SIS(aká náhoda)
e,stotožňovať ma ku ficovoličom je taká istá diskreditácia, ako používal jeden maličký fúzatý v Nemecku voči židom, aby získal v čase svetovej krízy odpútavací manéver od domácich problémov a presvedčil masy zúfalých ľudí a našiel spoločného nepriateľa....:-)Podobnosť čiste náhodná?!
f? preštudujte si svoje príspevky, takú demagogiu používajú len rozumní ľudia na zlé ciele(netvrdím, že nie Ste rozumný človek, ale to , že obhajujete dobrými argumentami podlé ciele)Tieto reakcia svedčia len o jednom, ide Vám o vlastný flek a nebojíte sa používať na rozličné spôsoby(prispôsobenie sa)argumentov na obhajovanie niečoho, čo Ste (Vaša strana)už dávno prehrali...:_)
g, Vaša strana bojuje nečestnými spôsobmi, hraničiacich s trestným právom , ale už dávno za hranicou morálky!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: capex

1. Argumenty sa vyvracajú. Mohli ste sa o to aspoň pokúsiť.
2. Ale nie, len každý kto robí všetko pre čo najlepšie volebné výsledky pre Fica je pre mňa ficovolič.
A ak nesúhlasíte s Dzurindom, tak v čom?
3. Dali ste tvrdenie, ale žiadne dôkazy. Dohodneme sa, že ste len špinavo ohovárali. Ale stále môžte predložiť nejaké dôkazy.
4. Sasanka je pre mňa asi tak dôveryhodná ako Gorila. Alebo SaS.
5. Omyl. Každý koho dôsledkom jeho konanie je snaha o čo najvyššie percento strany Smer je pre mňa ficovolič. Nie na základe toho čo o sebe tvrdí, ale na základe toho čo svojimi tvrdeniami, zvyčajne bez argumentov, dosahuje. A musím pochváliť, darí sa Vám.
6. demagógia je používanie poloprávd a neprávd s cieľom ovplyvniť iných. Neskúsite napísať, kde som sa toho dopustil. Ako pomôcku ako vyzerá demagógia odporúčam Váš vlastný príspevok v úvode toho diskusného vlákna.
7. Nejaké detaily nedáte?
... tuším nedáte.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

rozdiely

výpovede Mitríka v kauze byty Furča Trvám na Vašom názore!!!
Ficovolič je ten, kto nevolí SDKU ...:-)pretože len Mikuláš nás spasí?...:-)Nesúhlas s Mikulášom je vec princípu,zákulisný hráč a používateľ tajnej služby na politické vybavovanie účtov?...:-)Jednoznačne vedel o gorile a nekonal v prospech vyšetrenia kauzy, nominoval a podporil Bubeníkovú napriek tomu, že existujú informácie o jej vine respektíve podozrení, ktoré presvedčili aj Most a KDH(a to ich nepodozrievam z loajality voči Sulíkovi).Je to pomstichtivý človek, ktorý sa na pomstu nevyberá prostriedky a to, že je trpaslík(nielen vzrastom)ho odhaľuje v plnej kráse.Nedokáže odpovedať na neprijemné otázky a táto čínska diplomacia z neho robí nedôverihodného človeka, ktorý musí vždy niečo skrývať a nedokáže odpovedať pravdu, pretože vie, že sa táto môže použiť na vyjasnenie naschval zahmlievanej skutočnosti.Bol veľký probllém, keby hned pri prvej príložitosti povedal:" ano, čítal som ten spis, ktorý som dostal v čase svojej premierskej funkcie a považoval som ho za nepravdivý".Ovšem jeho vyjadrenie bolo typické pre človeka, ktorý sa nedokáže včas a pravdivo vyjadriť bez vytáčok.Aký je to rozdiel reakcií pána Miškova a Sulíka...:-)Nie je to reakcia dieťaťa, ked ho prichytia pri ukradnutí hračky na pieskovisku
Sasanka sa ani nedá porovnať s Gorilou,,,:-)dokonca ani v pravdivosti, navyše ešte stále je tam otázka, komu to žerie nervy,že už nebude lídrom pravice...:-)
Mikuláš v minulých volbách odstúpil z kandidátky , aby nedával vietor Smeru.Napriek tomu nebolo dodnes vyjasnené financovanie SDKU. Ok nejakým zázrakom sa stal ministrom zahraničia a nepustil Radičovú k žiadnej moci.Nepodržal ju (okrem slovnej podpory)pri kauzám DU,platina,generálny prokurátor a gorila.Dokonca ju držal za gule až kým nestratila nervy a ohlásila odchod.Paradoxne až ten jej odchod jej rozviazal ruky a aj jazyk.Myslím, že ficovolič je každý, kto zakrúžkuje Mikulša Dzurindu v nasledujúcich volbách.U mňa nie je vôbec rozdiel medzi Ficom a Dzurindom, obaja viažu na seba pochybné osoby a korupciu.Obaja majú špinavé paprče a plnú hubu nesplniteľných sľubov a otočiek oproti predvolebným sľubom o 180%.M.DZ. považujem za osonu, ktorú nemožno normálnym spôsobom poraziť(pretože sa vždy včas zbavil "nepasujúcich" okolo seba a neuvedomuje si svoju vyhorenosť a nedôveryhodnosť.Som za odchod toho človeka z politiky, pretože už nemôže urobiť nič dobré.Celá jeho kariera je o zradení (odchod z KDH,zloženie dúhovej koalície SDK , zlikvidovaní DU)a teraz on zradí aj SDKU a jej princípy, len aby sa zachránil...:-)
Gorila mu prerazí väzy...:-) pretože on je v nej zamotaný viac, ako dnes vieme(podaktorí)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: capex

Ficovolič je ten, kto sa snaží o čo najlepši výsledok pre Fica. To je asi každý sympatizant SaS tu v diskusii vystupujúci.

Mitrík je teraz pre mňa nezaujímavý.Načo ho spomínate? Mali ste vyvrátiť argumenty, nie kádrovať.

http://vybrali.sme.sk/c/M-Lesk...
Pozrite si koľko hlupákov sa našlo aby hlásalo čosi podobné čo Vy a potom sa pozrite na diskusiu na môj príspevok a skúste pouvažovať prečo nikto nebol schopný k tomu argumentovať

Sasanka je dôveryhodná ako gorila alebo SaS. Nič čo by stálo za povšimnutie

Financovanie SDKÚ-DS nie je žiadným problém. Ak áno, tak v čom? Požičali a vrátili. Aj s úrokom.

Tvrdenie o špinavých paprčiach má jednu chybičku, načim by to bol niečím podložiť.
A to podľa všetkého nie ste schopný urobiť.

Odvolávať sa na Gorilu je skoro tak dobré ako na Astara Šerana a vesmírnych ľudí, minimálne dovtedy kým to vyšetrovatelia neuzavrú.

Ozaj, v čom konkrétne nesúhlasíte s Dzurindom. Písali ste to predsa.

A zabudli ste napísať kde som sa dopustil demagógie a kde SDKÚ-DS "bojuje nečestnými spôsobmi, hraničiacich s trestným právom", a zabudli ste tiež dať nejaké dôkazy k vlastným tvrdeniam.
Slušne napísané, nie?
Menej slušne, nič nemáte a len ohovárate.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Bloger a diskutujúci,

priateľská rada: nereagujte na diskutera ( diskutérov ) schovávajúcich sa pod zn.Klamm. Sú to platení štváči, ktorí majú iba jednu úlohu a to: kdekoľvek a akokoľvek kydať na SAS a jej priaznivcov a do bezvedomia obhajovať SDKU. Stačí si kliknúť na príspevky Klamm a urobíte si vlastný názor.Oni sa aj tak budú vtierať do diskusií i tam, kde sa to vôbec nehodí. Pomaly ale isto sa už znemožňujú o čom svedčia aj horeuvedené príspevky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

diskutera s alias Klamm

som uz odhalil pri mojich predchadzajucich blogoch.... takze nereagujem :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: mila23

Z Ezopových bájok:
Líška nedosiahnuc na hrozno, povedala: "Aj tak je kyslé!".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: adibba

1. Nikto ma to neplatí. Je to len moje rozhodnutie byť proti ľudskej hlúposti.
2. Nie je mojou vinou, že mi argumentačne nestačíte.
3. Názor je súbore myšlienok podopretý argumentami. Takže radšej o názore nič nepíšte, príhodnejšie by bolo u Vás písať o viere, veď tam kde chýbajú argumenty to chvíľu pomáha. Ale len chvíľu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

jasné...

...hlavne že Vy "vyargumentujete " aj nemožné...:-)Taký menší Mikuláš, naozaj dá sa byť ešte menší?...:-)http://www.youtube.com/watch?f... ako vyargumentuješ toto?Zrejme ako ficov podobný hlas.A Vy ešte tvrdíte, že neexistuje podobnosť medzi Ficom a Dzurindom a to som ešte nesmelý, pretože ešte dve videa sú k dispozícií...:-)Menej slušne povedané: Klamete pán Klamm a mať Vaše "silné" presvedčenie, že vraj"2. Nie je mojou vinou, že mi argumentačne nestačíte" To je výkrik blázna,ktorý verí, že je Napoleon Bonaparte...:-)Ste už na smiech(cez slzy),ale ako doktor hovorí, smiech je najlepší lekár...:-)Z Vás hovorí strach (o vlastný flek) a aj Mikuláš v prvej reakcií povedal:"čo sa ten Lipšic zbláznil?"" Zrejme mal na rozume (c zásuvke)material, ktorým drží KDH za gule...:-)taká politika už končí , pretože Slovači došlo, kto ich tu klamal,zapredával,korumpoval a zadlžoval.Samozrejme nielen Mikuláš, ale aj jeho hlavný protivník predtým Mečiar a potom Robertko. Možno neviete, ale je paradox, že si navzájom všetci traja v súkromí tykajú. aká náhoda...:-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: capex

Mám dojem, že to bolo vysvetlené. Nájdite si aj to vysvetlenie.

Inak pokiaľ Dzurinda povedal, že sa Lipšic zbláznil, tak by ste mohli prezradiť čo také mal predseda vlády pri nejakom vyšetrovaní robiť, keď zákon zakazuje mu do vyšetrovania zasahovať. Odporúčam pozrieť http://vybrali.sme.sk/c/M-Lesk...
kde sa môžete koľkým sa to páči, verím, že sa bude páčiť aj Vám a koľko argumentov na môj príspevok tam bolo. Môžte sa pridať a kliknúť si na to ako sa Vám páči tá hlúposť.

Ak nevidíte rozdiel medzi SDKÚ-DS a Smer-om, lebo toto je podstata, nie predsedovia tých strán, tak môžem vysloviť akurát svoje poľutovanie, svoju sústrasť.

A snažte sa ďalej, možno dostanete nejakú SMS-ku s poďakovaním od nejakého mafiána.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

podla Klamma su najvacsi ficovolici

clenovia SDKU, lebo ich znizovanim preferencii rastu preferencie SMERu.....
a bud sa v praci nudi, alebo si na svoje prispevky berie dovolenku, lebo je tu najcastejsim diskutujucim.... a este k tomu najvacsim bojovnikom proti SaS.....
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho