Streda, 23. august, 2017 | Meniny má Filip

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fenomén s menom Igor Matovič (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Voľby zrušiť!!!

Nie každá parlamentná strana má a musí mať rozpracovaný národohospodársky program. Vidíme to u nás. Ekonomiku a sociálny program majú rozpracované významnejšie strany, hlavne SMER, SDKÚ a SaS, menej KDH a MOST a vôbec SNS. Nie každá strana, ktorá sa dostane do parlamentu, má do hospodárstva štátu čo hovoriť, maximálne hlasovať. Strany, ktoré budú mať pod 8%, nebudú mať možnosť do ekonomiky čo hovoriť.

Matovič je na politickej scéne pozitívny činiteľ. Dvadsať rokov sa nenašiel jeden poslanec, ktorý by vystúpil s kritikou vlastnej strany tak, ako Matovič. SaS by bola bez Matoviča kompaktná a uzavretá strana a vďaka Matovičovi boli zverejnené politické nominácie pravice po voľbách. Rozpad vlády, nejednotnosť a terajšie trenice strán maú veliký pozitívny význam. Na svetlo sa dostávajú veci, ktoré sú pravou príčinou stavu a biedy života na Slovensku. Občanov by politici naďalej oblbovali, že príčinou zdražovania cien prenájmov, energií, potravín a ťažšieho a ťažšieho života je svetová kríza.

Keď sa politici hádajú, nevznikajú škody žiadne. Oni samozrejme budú tvrdiť, že ich to vyrušuje od ťažkej a obetavej práce a preto nemôžu občanom a pre spoločnosť odovzdať srdce. Politici znesú v parlamente blba, ale nie toho, kto sa im pozerá na prsty.

Úlohou Igora Matoviča bude robiť čmuchajúceho psa, svedomie a policajta. Na to nepotrebuje parlamentnú väčšinu, ani byť vo vláde. Ak ho nekúpia a neopijú a túto úlohu bude plniť s presvedčivo s výsledkami ako doteraz, potom bude hodnejší ako ktorýkoľvek iný poslanec.

Ak sa má obrodzovací proces a deratizácia politikov vykonať, potom je nutné voľby zrušiť a do jesene preložiť!!! Toto musí byť základná podmienka spoločnosti!!! Aj za cenu vynútenú štrajkami!!! Vyzývam všetkých vlastencov postaviť sa na tvrdý odpor zločineckej moci!!! Ak súhlasíte s týmto názorom, rozmnožujte a rozširujte ho do každej dediny a do každej rodiny!!!

MOR-HO!!!

Štefan Martoš
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

volby nie je mozne prelozit. odporuje to logike ustavy.

po b, co by vyriesilo tych par mesiacov?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

MALÉ POZASTAVENIesteban 11

,,Úlohou Igora Matoviča bude robiť čmuchajúceho psa, svedomie a policajta. Na to nepotrebuje parlamentnú väčšinu, ani byť vo vláde. Ak ho nekúpia a neopijú a túto úlohu bude plniť s presvedčivo s výsledkami ako doteraz, potom bude hodnejší ako ktorýkoľvek iný poslanec."...Presne toto už začal robiť-porozdával poslancom banány.Nieže by to nebolo vtipné,ale ukázal ako to s tou politikou myslí-PAUŠÁLNE.Iné prípady to isté.Takže nevidím žiaden pozitívny prínos.Naopak si myslím že sa snaží vyburcovať svojich voličov k ,,paušálnemu" názoru.Proste revolucionár.,,Na svetlo sa dostávajú veci, ktoré sú pravou príčinou stavu a biedy života na Slovensku." a k tomuto len tolko : príčinou sú voliči a ich nezodpovedný prístup k volebný urnám.Keď si dnes prečítate názory na politikov v týchto diskusiách,tak zistíte že sú všetci ,,gorily"-paušálne.Dokonca aj tí ,čo sa nenechali zmanipulovať blbím nápadom s detektorom.Kontrolná otázka?...čo myslíte,kde je chyba?...(barlička- Matovič je mimo)....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ďalší poskok urazených, tentoraz zajacov

Už sa v jednej diskusii vyjadrili o takých podobných poskokoch ako vy.

"Tak ste tým urazeným odídencom chcel pomôcť až ste sa zhovädil. Zbytočne ste si urobil hanbu. Veľmi málo o Matovičovi a jeho ideách viete a idete ho špiniť. Skúste sa vžiť do jeho situácie. Zakladá stranu s určitým programom a zmýšľaním. Chce do parlamentu pritiahnuť čistých ľudí, chce si ich overiť (http://www.sme.sk/c/6040533/ka...) pretože za nich preberá zodpovednosť a potom im dať voľnosť slobodne hlasovať. Zrazu príde nečakané vyhlásenie predčasných volieb a z časovej tiesne nieje možné tieto testy uskutočniť a tak v dobrej viere prijme kandidátov ktorí mu podpíšu súhlas s jeho parlamentným zmýšľaním . Žiaľ medzi časom príde gorila a iné pochybnosti o vašich kandidátov (vygoooglite si o tých dvoch čosi) za ktorých budete niesť zodpovednosť v parlamente. Ako by ste to spravil vy aby ste mal istotu že vaši kandidáti sú čistí a neurobia vám v parlamente hanbu. Vyhodil by ste ich, alebo by ste išiel s nimi na detektor. Ale nezabudnite, že vy ste akože Matovič a je to akože vaša ťažko vybudovaná strana skôr než odpoviete."
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

myslím si, že to je jedno či budú volby v marci, alebo by sa presunuly na september. Moja rodina, známy a priatelia máme problém koho voliť ????.Pokial sa niečo zásadne nestane vo volebnom systéme, tieto, či budúce volby budú o ničom / len zase hromada eur vypustená do vzduchu/.To sa ešte nestalo, že by na to neboli peniaze. Na nič nie sú, ale na predčasné volby sa nájdu. Znovu vo vláde budú tý istý zlodeji, hlupáci a chorý politici, ktorý sú závislí na peniazoch a moci. Nás potrebujú len teraz, pred volbami a potom,,... diki za hlas a čaute, ja idem hore sa nažrať ku korytu a vy si tu dole poslušne na nás drite a trápte sa za min.mzdu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Milý pán autor blogu !
Teraz som na rozpakoch, lebo
1.buď ste biely kôň zajacovcov,
2.alebo ste slepo veriaci zajacovec, lenivý preskúmať
- červenú detskú izbu pánov bratov,
- ich väzby (cez pána brata - exministra) na Pentu,
- na skutočnosť, že stratovú tlačovinu Týždeň ako aj veľmi obratne pánom Hríbom manipulovanú Lampu
financuje zrejme tá istá Penta.
- fakty o ich spoluúčasti na defenestráci v r. 1990 tých lídrov VPN, čo sa ohradzovali voči zákernej
infiltrácii bleskovo zdemokratizovaných partajníkov z KSČ do vedenia VPN. Defenestrovaný bol Ján Budaj
a 30-ti ďalší kandidáti VPN do prvých slobodných volieb. S pánmi bratmi za aktívnej pomoci Vladimíra
Mečiara defenestrovali ďalej F. Gál, Peter Tatár, sekretár VPN Flamík, nebohý Šimečka, otec pána
exredaktora SME a pár ďalších výtečníkov. (viď "Atentát na Nežnú" od Vlada Ondruša)
Želám dobré ráno.
Peter Lajda
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Matovič je,

podľa mňa veľmi nebezpečný narcista. Za výzorom chlapčenskej úprimnej snahy sa schováva chladná, vypočítava myseľľ- Je pefíkaný, úlisný a duševne narušený. Pozor vy, jeho prívrženci naň. Nežerte mu všetko aj s navijákom a skuste si ho sami, bez emócii doma prelustrovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No,

pokiaľ sa týka Palka a Zajaca, nie je za čim banovať. Śkoda je ale Mojžiša, toho som docela uznával, ostatných posúdiť neviem...
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME