Sobota, 20. január, 2018 | Meniny má Dalibor

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako sa robí žurnalistika v podaní TA3 (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ci je ta sprava pravdiva alebo nie sa skor ci neskor vyjasni. Hlavne je to, ze podobne spravy o Bruseli uz nikoho neprekvapia. Toto je hlavne mesto multikulti-eurobyrokratov. Ved sa staci pozriet na nasu pani poslankynu, sudruzku Moniku a takychto je tam ako hadov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nie. Hlavne je to, ze TA3 serveriruje prasaciu pseudozurnalistiku a slovakom je to jedno a spravaju sa ako ty.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ake sak to nerobili oni, to len prebrali...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Na takéto prešľapy treba upozorňovať, ale zatracovať za to novinárov je tiež prehnané. No tak skopčili správu z neovereného zdroja. Bolo to aj v TV alebo to je len článok na webe? Ako vie autor blogu, že účelom bol zámer očierniť moslimov?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

_

Hlavne, že SME je vzorom ako má tá správna žurnalistika vyzerať...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

a hlavne Slovakom je sum a fuk nejaky multikulti Brusel, my tu mame Romov a nase problemy...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nie je to iba Brusel!

Na upokojenie autorovho multikulturálneho povedomia a korektnej žurnalistiky treba dodať ešte jednu informáciu (NIE z TA3): V dánskom meste Kokkedal je okrsok (zatiaľ) s dánskym názvom Eggedalsvange, s výraznou prevahou moslimských imigrantov, zastúpených aj v mestskej rade, kde si odhlasovali, že sa tam CELKOM ZRUŠIA Vianočné sviatky a nahradia sa moslimským sviatkom Íd!
Nuž a napr. v Paríži už je viac než 47% obyvateľov islámskych imigrantov!
Ako správne poznamenal jeden moslimský vodca:"Krajiny, ktoré islám nemôže podrobiť mečom, podrobí si cez loná svojich žien". Každý moslim 4 ženy, každá žena po 10 detí - kde sa hrabú naši diskriminovaní!!!
Kedysi za socializmu/normalizácie sa hovorilo o plíživej kontrarevolúcii, ale medzi rozumnými politikmi sa akosi nestretávam s názormi na plíživú islamizáciu - oveľa dramatickejšiu a nebezpečnejšiu, pretože je nevratná!
Jedným z dôvodov, pre ktorý moslimovia v Európe tak trvajú na stavbe veľkého množstva mešít s minaretmi j e presvedčenie, že všade tam, kde doľahne hlas muezzína z minaretu mešity, je nezvratne zem, patriaca islámu!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

čo už...

1) kresťanským koreňom Európy sa vysmievame a snažíme sa ich odstraniť, hoci naša civilizácia aj kultúra je postavená na nich

2) máme strašne málo detí - vo Francúzku na prelome 19./20. storočia sa desili, že Francúzi vymierajú, lebo mali najnižší priemer potomkov na rodinu - viete, koľko to vtedy bolo? Medzi 3 - 4 deti na rodinu! Najmenej v Európe, všade inde to bolo medzi 5-7 dieťaťa na jednu rodinu. Dnes je to (bez imigrantov) tak 1, 3 dieťaťa na rodinu. Ale moslimovia majú stále ten priemer ktorý bol u nás v 19. storočí. Ale to nie je problém, ktorý by sme riešili... my riešime homosexuálov...

3) dobrovoľne si imigrantov púšťame, pričom im tolerujeme v rámci tolerancie ťažko netolerantné správanie, to, čo vyhlásil v Belgicku ten moslim - teda, že Belgičania nech sa pratajú, ak sa im nepáči správanie moslimov, tak za to by v moslimskom svete hrozil kresťanovi tresť smrti - v EU nedostane ani basu za nenávistné správanie k skupine (domácich) obyvateľov

Tak čo chceme? Ako to tu asi bude vyzerať o 30 rokov?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nuž tak.

1) Koreňmi Európy je Antika -- kresťanstvo bolo k nám importované presne z rovnakej oblasti ako teraz islám. (A kresťanstvo nebolo rozšírené menej brutálnym spôsobom)

2) Ale to nie je predsa problém moslimov. Oni nemôžu za to, že sú kresťania leniví už aj súložiť. Tiež nemôžu za to, že sme odbúrali generačné staranie sa o rodiny. Skôr práve dnešní "liberálni" a "kresťanskí" mládežníci ženú túto Európu do záhuby. Ale čo sme si vychovali, to si aj zožneme.

3) Imigrantov pjjotjrebujeme. Zväčšia robia prácu ktorú žiaden "biely" robiť nebude (teda okrem slovákov a ukrajincov, ale to sú otrocké národy)! Kto by zametal ulice, umýval riad, robil komorné v hoteloch a slúžky v domoch? Kto bude stáť 10 hodín denne dobrovolne za pásom a rád? Žeby francúz, alebo nemec, alebo rakúšan? Nie zase len ten imigrant + slovák a ukrajinec.
- Je možné, že by to povedal "teda, že belgičania nech sa pratajú, ak sa im nepáči správanie moslimov" ... ale vždy je to lepšie než keby Brusel bombardovali bezpilotné lietadlá a B52 ako to robia kresťania všade tam, kde sa im nepáči ako žijú moslimovia.
- Koľkých že to odsúdili za bombardovanie svadieb v Afganistane? Alebo použite uránových a fosforových bômb v Iraku - a že to bolo nenávistné správanie sa k skupine obyvateľov.

Tak čo chceme? Škoda, že sa tak nepýtali Galovia zo svojimi druidmi, Germáni so svojim Thorom, Slovani zo svojim Svantovítom, Perunom ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

3) treba skôr presvedčiť tu žijúcich ľudí, že tá práca je pre nich dobrá (resp. im zlepšiť podmienky v práci). Pretože rovnaký postoj k takej práci ako "biely" preberajú aj potomkovia imigrantov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Európa vyrástla z gréckej múdrosti a rímskeho zmyslu pre právo, rovnako ale aj z kresťanskej duchovnosti. Len zlomyseľný ignorant môže popierať rozhodujúci vplyv kresťanstva na vývoj celej západnej civilizácie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ktorýsi filozof povedal,

že Európa bude brániť všetkými prostriedkami každú civilizáciu, okrem svojej vlastnej - a mal pravdu!
Myslím, že toto celé odštartovali francúzski intelektuáli svojou všeobjímajúcou láskou ku každému, vrátane komunistov, iných rás a národov a pohŕdaním všetkým, čo zaváňalo konzervativizmom.
Pamätám sa, že v 50. a 60. rokoch mnohí francúzski intelektuáli sa veľmi rozhorčene vyjadrovali na adresu ľudí zo sovietskych satelitov, že nedokážu oceniť prednosti komunizmu! Ale sami neboli ochotní sa sem nasťahovať - čo keby to náhodou bola pravda!
Druhým faktorom bola lekcia z nacizmu a z nej vyplývajúcej obavy z opakovania čohokoľvek podobného, čo napokon prešlo do druhého extrému, multikulturalizmu, ktorý straší v hlavách politikov EÚ dodnes, napriek tomu, že sa už začínajú dvíhať veľmi rozhodné hlasy samotných obyvateľov proti nemu. Je to samozrejme spojené aj s politikou ,s ropou atď.
U nás sa "politická korektnosť" zvrháva vo fetišizáciu našich diskriminovaných a v ich ochraňovaní ad absurdum, čo má rovnaké dôsledky. Neriešenie oboch problémov ale so sebou prinesie veľmi tvrdé následky - bohužiaľ!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Neklam. V parizi je 12% moslimov, vid. http://en.wikipedia.org/wiki/I...

Pre mna je to tak ci tak velke cislo a suhlasim, ze by sa s tym malo nieco robit, ale tvoj prispevok je obycajna hlupost plna klamstiev a popletenych faktov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

"Podľa údajov národného

štatistického inštitútu INSEE predstavujú v súčasnosti 43% obyvateľov Paríža vo veku 18 - 50 rokov moslimskí imigranti a ich potomkovia." koniec citátu.
http://www.insec.fr/fr/themes/...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nevzalo mi to

celý link - pokúsim sa ho doplniť - pokračuje to nasledovne:
document.asp?reg_id=20&ref_id=16867
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

K+ Pekne si ich nachytal :) Pochopim ked podobny clanok na FB zdielaju ludia, ktorym to zapada do svetonazoru a nevedia alebo su lenivi overit si fakty. Seriozne tvariaca sa televizia by mohla byt profesionalnejsia, hlavne ked taketo tendencne clanky zvysuju spolocenske napatie.
Myslim si, ze ti co sa tu bavia o inych pripadoch islamizacie, su presne ti co nekriticky prijmaju hocijake informacie z roznych "alternativnych" spravodajskych serverov. Z radostou linkuju taketo clanky a ked ich niekto upozorni na omyl, tak ich argument je, ze sice ten clanok nemusi byt pravdivy ale v principe je to tak :-) Na druhej strane ako vidime mainstreamove medie su na to tiez vselijako...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Contrary ...

"Contrary, by a light work to do, we emphasize the tree just more."
What a bullshit.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME