Utorok, 22. august, 2017 | Meniny má Tichomír

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zákon ako toaletný papier, alebo ako dať demokracii na frak (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

omyl

Mila Milenka,
cely tento stat je jeden velky omyl. To ti este nedoslo?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

šoporňa

To čo sa deje v obci Šoporňa, treba brať ako zdvihnutý prst pre samosprávu, kto nevidel, nepochopí. Starosta obce rozhoduje v závažných veciach úplnesám, občania dostávajú anonymy, výhražné listy, ktokoľvek sa postaví na odpor si môže byť istý ,že sa mu to v krátkom čase vráti, obecné peniaze mína ako sám uzná za vhodné,to, čo odznelo včera na JOJ, že nejaký starosta si zaplatil pokutu cez obecnú pokladnu, je malina, proti tomu, čo sa deje u nás. Pozrite si seredonline, tam uvidíte čoho je starosta schopny a ako koná, inak , ako hovorím neuveríte.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Chcem vás poprosiť, ak sa s obsahom blogu stotožníte, pošlite prosím link blogu na adresu:
podatelna.optt@genpro.gov.sk
ako podporu podaní na prešetrenie postupu starostu Šoporne.

http://milenaveresova.blog.sme...

Ďakujem

Vladimír Špánik
Združenie občanov miest a obcí Slovenska(ZOMOS)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Juraj Kukla

Dobre si to napísala. Žijeme v policajnom bezprávnom štáte, kde sám štát odstraňuje základné princípy právneho štátu vytvorením takzvanej samosprávy, na ktorú zákon neplatí. Inými slovami, občan má povinnosti, musí platiť dane aj keď ich vymáhajú od neho podvodom , aj keď Ústava SR hovorí úplne iné. Na ľudí dane, za všetko sankcia na mocipánov a ich miestne mafie kráľovské platy a divoká beztrestnosť bez sankcií! Je na čase využívať článok čl. 32 Ústavy SR, postaviť sa na odpor proti odstraňovaniu zákonnosti. Najťažšie je ale prekonať tých, ktorí majú zákonnosť presadzovať, prokuratúru, políciu, ktorá je pol druha roka bez hlavy. Už viete pre čo? Šoporňa je ďalším príkladom zvrhlosti štátu . A ešte je tu jedno nebezpečie. Starostu odvoláte a môže do zlatého válova nastúpiť ešte horší rasfinovanejší a môže si ďalej porušovať zákony a orať na občanoch. Lebo nastúpi „dobrý" a za rok sa od toľkej voľnosti a kopy peňazí zdivie. Toto je náš slávny štát a tento systém nieje náhoda, ale úmysel „nová totalitná demokracia“. Prípad budeme sledovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

"Kým za predošlého režimu

prebiehala šikana pod pláštikom a ŠTB to robila tajne, dnes sa vám pokojne môže stať, že sa to bude diať otvorene". Toto už organizuje nová, moderná štátostrana.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME