Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vec: Sťažnosť pre porušenie Ústavy Slovenskej republiky. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

...

Pochybujem že by ste ten dom predali aj za 15 000 €... Skúste to len tak ponúknuť za tú sumu, či sa Vám niekto ozve...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pravdepodobne to iba ohodnotili podľa ta

buliek, realita je cca 1500€, a to iba ak sa zložia iní asociáli.

Inak už je to tu. Ako všade na svete asociáli znížia cenu nehnuteľností na takmer nulu.
To ostatným bielym nevadí?
Nechápem, veď takto istý Adolf ovládol nemecký parlament kedysi v 30 rokoch min. storočia. Vtedy Nemci nevenovali problému žiadnu pozornosť a pak to prišlo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Na "Európsky súd pre ľudské práva a Európsku komisiu" ste to mali uz postupit davno. Na Slovensku sa Vas kazdy vykasle, alebo Vas nazve fasistom (ako jedna hlupa nana napichnuta na milionara a privatizera, momentalne SMERacka reprezentantka Slovenska v europskom parlamente). K rovnakemu postupu vyzyvam aj dalsie tisicky ludi (mozno desattisice, ak nie viac), ktorych ustavne a zakladne ludske prava su porusovane denno-denne statom. Mozno, ked si v EU vsimnu, ze par % celej populacie pise do Bruselu listy, tak im konecne zapne, ze Slovensko je nefukncny anarchisticky stat a mozno sem poslu nejakych uradnikov zo zapadu, nech tu vladnu namiesto mafie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tam Vám žiadnu sťažnosť neprijmú, kým nepreukážete, že ste využili všetky dostupné prostriedky na nápravu daného stavu vo svojej domovskej krajine. Oskar Dobrovodský postupuje správne, hoci by som v tomto jeho podaní ešte pár vecí doplnila - a to: - ak sa dá, spísať všetky dátumy, kedy sa sťažoval na "susedov" u polície a MsÚ, najlepšie doložené kópiami písomných sťažností a pruipísať aj výsledky jeho sťažností - t.j. čo mesto reálne ne/urobilo. Rozpísať ako konkrétne "susedia" poškodzujú jeho a jeho rodinu a ako mu znehodnocujú majetok. Viem, že to má rozpísané vo svojich blogoch, ale ako prílohu k takejto sťažnosti je to viac než potrebné priložiť...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Normálne sa mi otvára nožík vo vecku, keď toto vidím. Žiadni neprisôsobiví asociáli ale regulérni leniví cigáni, čo parazitujú na iných. Ak by pán Dobrovodský mohol vlastniť a použiť bez byrokratických blbostí zbraň krátku strelnú, mohlo byť dávno po probléme. Nie, my sa tu musíme hrať na pseudo ochrancov ľudských práv. Pýtam sa však, čo takýto ľuda ako p. Dobrovodský ? Keď raz vláda odzbrojí obyvateľstvo pod hrozbou basy, preberá na seba povinnosť riešiť každý problém, ktorý by sa inak riešil použitím zbrane (tj. ochrana osoby, ochrana majetku ...). Všetci súdni ľudia však vedia, že je to nezmysel a žiadna vláda ochranu nemôže zabezpečiť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mám tušáka, ako to dopadne na sústavnom úde, aj ked tam sa to dostane tak za 5 rokov a dovtedy to určite cigáni aj vybývajú a pojdu robit bordel inde. A potom je tu prípad školy v Šarišských Michaľanoch.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME