Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hugo, Fidel, Robert a luxusný eskort štát (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

KORPORATIVISTICKÁ STRANA MUSSOLINIHO TYP

Všetci berú SMER-SD ako ľavicovú stranu, dokonca sa tak aj sama nazýva. Myslenie v strane a hlavne jej kroky však spĺňajú iný politologický smer - naša vládna strana je KORPORATIVISTICKÁ STRANA MUSSOLINIHO TYPU.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ľavica bola a nie je

Fico to urobil veľmi šikovne keď všetko naľavo od stredu pohltil. Kým on je ideológ, zbytok strany sú podnikateľia, alebo bývalé komunistické kádre. Ľavicový intelektuáli šafárenie SMERu za pôsobenie štandardnej sociálno-demokratickej strany európskeho formátu nepovažujú. Skôr sa to podobá na racionálny a lúpežnícky ľavicový populizmus á la Venezuela. S tým rozdielom, že Fico netvrdí, že americký prezident je diabol :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pretože Fico zjednotil..... ,

Pretože Fico zjednotil všetko naľavo tak jediné riešenie je zjednotiť stred, liberalizmus a pravicu do jedného bloku. Iná cesta nie je do budúcich volieb! Chce to naozaj nového lídra medzi normálnymi ľuďmi a tých je ešte stále väčšina ako voličov SMERU. SDKU je v stagnácii, KDH nemá osobnosť SaS si hľadá( volí ) lídra, Matovičovci sa akosi stiahli a ich potenciál a oslovenie voličov stojí a padá na regionálnych novinách
a verbálnych " úletoch" predsedu. Most HID logicky " prápor" do boja neponesie a tak ostáva jedine Nová Väčšina, ale je to beh na dlhú trať, len to nevzdať. Také trio Lipšic, Procházka, a možno aj Radičová? by oslovilo určite veľa normálnych a slušných ľudí na Slovensku a postupne by sa pridali aj ďalší, len to chce trpezlivosť a pokoru. Držím Vám palce.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

zjednocovať ...

stále ktosi napravo túži po mesiášovi... vraj radičová -- odpinkala vlastnú vládu, lebo túžila po oxforde
Alebo tam boli iné motívy?

Jediná možnosť je osveta a vzdelávanie voličstva, pranierovanie rozkrádania -- napravo či naľavo, tajných hier a nastrčených politických bielych koní ochotných alebo vydieraním donútených urobiť čokoľvek pre dobro sponzorov
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME