Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

List Samovi: Tajomstvo Ficovej PR (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Gábor, Vy ako bývalý novinár asi o tom viete svoje. Tak sem s tými informáciami, kto Vás zastrašoval a kedy? :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

zaloby fica na media

Svieca, nečítaš noviny? Všetky tie likvidačné žaloby a podania na RVR Fica a Harabina na médiá a zrazu zázračné Ficove stiahnutie. Ako sa hovorí: nieč za niečo. Ja stiahnem žalobu, ktorá by vás položila na kolená a vy budete na mňa milí. Viď 7Plus.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Samo tuším trafil

na citlivé miesto, keď dostáva takéto odpovede. Gábor sa tvári, že nepozná Sama a jeho ironický a provokatérsky štýl. Na zlej adrese sa bráni.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

pan podpredseda Novej vacsiny, pan Grendel zrejme nevie ako zaujat a riesi si tu svoje fyzicke nedostatky kedze spomina aj pocet klikov...ktovie kolko ich urobi on
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

predpokladala som, že deti pod 10 rokov tu na blog nechodia, lebo deti do cca 10 majú konkrétne myslenie. Schopnosť abstrakcie majú až staršie.
kappo 22, prečo nie si teraz na hodine?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

vitaj staro-novy sumračník kappo22

s vcerajsou registraciou.prezrad,ktore konto ti zasa smečko zablokovalo? :D a pri akej udalosti si vytvoril novy ucet? Fico v Modrom z neba, kalinak a zbytocnych 240 000€ ....?vdaka
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kappo22

Tvoje pripomienky majú úroveň, ktorú nechcem menovať. Pozrel som si ich, ty povinný Monikin obdivovateľ, kde si napomínal Freša. nenašiel som ani jeden, kde by si sa mu po výsedku tuším 74% ospravdelnil? Ty tiež nepotrebuješ rozum, akurát napádať iných, na to stačíš a tiež je zrejmá aj tvoja orientácia. K Frešovi ma nedávaj, ja by som ho nevolil, aj keď z iného dôvodu. Ale vieš, vy komunisti máte vždy pravdu! ...a len poravdu, ako s tým vrecom zemiakov?!Ale obko 52% klamár je už taký?! A ty!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kappo

Mám pre teba jeden Werichov: Z blbosti sa nedá vystúpi žiadnym dekrétom! A ja dodávam ani členským opreukazuom Smeru?! Aj keď hjo nosíš na srci!
Súdruh, reaguješ na hlúposti, len aby bola reakcia, lebo na Súmračne j sa počíta? A o svoje svaly sa staraj sám. Toto išlo o "putinovský marketingov ťah?!"! Ale to by si ako ficovolič s IQ 50 len ťažko pochopil?!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

orava

Robko
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Netrafil sa ani jeden, ba ani druhý.
Súdruh Istota používa už 7 rokov jedinú metódu - Agendu setting, nastoľovanie tém.

A rovnakou mierou mu na jeho "tlačovky", na ktorých udáva tón s témami odťažitými, skáču politici opozície aj novinári.
Tu o tom píšem :
Prezraďte Ficovi , že štát sa nedá riadiť v plutvách.

http://www.blogovisko.sk/pijar...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Veru trafil, ale to už vieme, že naša pravica bohužiaľ dokáže tak maximálne reagovať na Sama a nie na Ficka. Inak Gábor zdá sa ani nevie, čo píše, lebo ak fígeľ je v tom, čo robí Fico voči médiám, tak ešte viac platí, že sa treba ísť zadarmo podučiť k nemu a nie k médiám, lebo v médiach by sa len naučil, ako sa podvoliť. Gábor, ďalší dôkaz, že ste pravica úplne mimo. A to hovorím ako pravičiar. Samo má úplnu pravdu. Skús teraz Gábor naopak - nepoučovať Sama, ale vypočuť voliča Sama, čo vlastné hovorí ... Lebo Samo asi nie je zavretý v politickej klietke v BA či medzi svojimi sympatizantmi, akoste zavretí Vy politici. Preto trepete také hlúposti a nechápete, o čom Samo píše. Dokonca na neho zaútočíte. Aké "slovenské" 8-]
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

izero

Trvale ppučuješ pravicu, ale veď nie sú pri moci, nemajú žiadnu šancu, ale ozembuch izero bude tvrdohlavo drístať furt dookola. Veď drístaj si klko chceš,ostávaš trvale hluopákom.Skús niečo poradiť svojim sociálnym demokratom,tí sú pri moci!!! lebo ako sa ukazuje dorýpali to už poriadne. Máš šťastie, žeš ťa ľudi u vás nepoznájú, už by si dačo chytilod súkromníkov napríklad za licencie?!"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Keby si netrepal. Ja som nikdy ficulíka nevolil, ale pravicu. Rozdiel medzi nami dvoma je, že ja si zoberiem zoznam veci a odškrtám, čo ten a ten urobil a viac ma nezaujíma. Je mi jedno, či to je škúľavý politik alebo aký, buď niečo robí pre ľudí, alebo len sa snaží ľudí ohúriť a skutek utek. Zdá sa, že Tebe stačí obdivovať rečové schopnosti tvojho vyvoleného politika. Ja ale za tých 23 rokov po revolúcii už na také povrchné drísty nemám čas. Len tak mimochodom, na licencie som veľmi naštvaný, lebo sa ma dotýkajú. Ale to zjavne tvojej ideológii o tom, že som nepriateľ už nijako nepomôže.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Smer ma PR ako Champoions Legaue

a tvrdit, ze tam nie co sa ucit je omyl. Okrem toho si musime zobrat do uvahy, ze stranu z pozadia riadia STB-cke spicky a absolventi moskovskeho institutu, ktori boli cviceni na boj proti triednemu nepriatelovi. Ich system je absolutne sofistikovany a vyuziva modely brainwashingu a represivnych stalinskych metod. Ano, vrazdi sa tu len vynimocne, ale vsetky metody idu na postupnu likvidaciu obycajnych ludi. Od Fica az po posledneho primatora maju presne nacvicene co maju hovorit. Kalinak tento system naucenych fraz prenasa do policie a postupne do ostatnych statnych organov. Ucitelia si dovolili strajkovat a do mesiaca mali na stole befel, ze 10% musi zo skol vypadnut. Nova vacsina zobudte sa.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Fico nemá za sebou žiadnu ŠTBácku špičku, možno pár ŠTBáčikov, ktorí ale buď sa venujú svojmu biznisu, alebo sú to vymletí neschopní ideologisti ala Machuľa či ako ho volajú. Fice je "sedliak" ... to je celá jeho veda. Nehrá sa na "sofistikovaného", tromi VŠ masteného bratislavského politika, ako mnoho aktuálnych pravicových politikov, Fico vie, že Bratislavy nie je ani 5% volebných hlasov, zvyšné hlasy sú "sedliaci", keď to tak zjednodušene poviem. Fico má prirodzený vnem pre pochopenie zmýšľania "robotníckej/sedliackej" väčšiny a preto vyhráva. On nebude "sedliaka" kŕmiť číslami, keď vie, že 1. to sedliaka nezaujíma (neriešme vec, že by ho to malo, to je už iné otázka), 2. to "sedliak" nepochopí - lebo popravde, šikovní "pravičiari" ho to ani ako učitelia nenaučili... To je celá veda Ficka. A popravde, on dokonca ukecaných "kvaziinteligentov" nenávidí :) Takými sa ani neobklopuje, jeho najväčším inteligentom je Erik Tomáš :) Zatiaľ čo naša pravica ani nechápe, že mestských voličov je strašne málo v košiari, ale ani tých poriadne nepozná. Trpí takými známymi chybami z psychológie osobnosti, ako je - automatické predpokladanie, že všetci vedia, o čom hovorím, - automatické predpokladanie, že všetci majú čas overovať si čo hovorím, - automatické predpokladanie, že všetci majú čas ísť si naštudovať, o čom vlastne hovorím .. a ďalšie veci ... v psychológii sa takýmto chybám hovorí "automatické filtre" .. a tými naši pravicoví politici trpia rad radom do jedného. Inak, taký filter sa prejavuje aj napr. pri riadení auta ... mozog sa naučí pri vždy rovnakej ceste do práce, že tu musí zastaviť tu nie a po mesiaci to už robí "automaticky" .. samozrejme, keď nám zmenia značku, tak nechápeme, za čo pokutu ... lebo automatické filtre sú zrádne. Ale to bolo len také malé psychologické odbočenie pre Gáborka... Napr. konkrétne Nova väčšina síce ako tak "pochopila" z reakcii ľudí, že treba chodiť do regiónov, ale nepochopila, že tam nemá chodiť presviedčať presvedčených, ale bojovať u nepresvedčených. Takto si Gábor s Danielom chodia medzi svojich, ktorý majú úplne rovnaké zmýšľanie a myslia si, že hurá, sme v regiónoch a každý tak myslí, tak to robíme dobre :) Figu borovú. Ale to im nevysvetlíš, to ani Samo im nevysvetlí, Samo dostane od nich nakladačku :)))) Ach bože, naša politika...

Inak ... napoviem ... prečo si Smer tak šikovne vedie a netrpí takými marketingovými chybami??? LEBO Smer zakladali PODNIKATELIA, ktorí už nejaké skúsenosti s praxou a riadením firiem museli mať, narozdiel od celej väčšiny ostatných politikov, ktorí firmu nikdy neviedli a nemajú šajnu o masovom marketingu ;) Sú to len vysokoškolskí teoretici. Ako tí, čo na nich s diplomom Mgr. robia vo fabrike za pasom 8-) Amatéri 8-]
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak toto vytesat do kamennych

tabuliek, alebo aspon zalaminovat a poslat do central "pravicovych stran", okrem "krestanskych" a madarskych (tie nemam rad) :) No aj tak si myslim, ze by "pravicovi lidri" so svojou sebastrednostou nepochopili...:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Aha a asi preto v posledných voľbách vyhral KSSmer aj v Bratislave, "nezávislý" súdruh Ftáčnik sa stal primátorom a tak urputne sa snažia získať aj BSK v najbližších voľbách. V mnohých veciach máš pravdu, ale ono to nie je také jednoduché a jednoznačné vysvetliť. Kľúčom sú ľudia s volebným právom, ktorí si ho dlhé roky neuplatňujú. Tam treba hľadať predovšetkým "úspech" KSSmeru, lebo pri vyššej volebnej účasti by tie čísla vyzerali úplne inak.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Drétka

Prečítal som zopár tvojich príspevkov. Isté je, že rozum nepotrebuješ?! Ale nechápem prečoi napomínaš Novú väčšinu? Sú vo vláde, miesto NV kritizuj ozembucha ministra?! Nie je tam valec 83 trpákov? Spamätaj sa.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

oprava preklepov

Greatka
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nuž pán Grendel..--biedu opozičnej komunikácie nehľadajte len v médiách. Podťa uputávok sa môžme tešiť v nedeľu na " súboj " Fica s Bugárom. To bude bieda veru. Pokiaľ viem, Bugár je z opozičného tábora. Slaboch, ktorý vám v opozícii urobí v nedeľu riadnu hanbu...
 

1 2 3 4 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Júlia Piraňa Mikolášiková: Čo majú spoločné Penta, Lexov siskár, Kočner a Zsuzsová? 264
 2. Marek Mačuha: Zrušenie ĽSNS - veľké divadlo 48
 3. Marian Baran: Starec vo vlaku 24
 4. Anežka Richtariková: Prečo silou-mocou vyháňame mozgy z krajiny? 21
 5. Boris Cíferský: Bývali v chudobincoch, rentu dostávali len niektoré. Dôchodok guvernantiek bol ťažký 19
 6. Boris Cíferský: Máte chuť na mladé mäsko alebo mladú žabku? Nie, o jedlo sa nejedná 18
 7. Helena Michlíková: Okamžitá asociácia Matadorky 17
 8. Júlia Piraňa Mikolášiková: Kočnera kvôli kšeftom aj sledovali. Chceli ho zavraždiť 17
 9. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (19. - 25.4.1919) 16
 10. Júlia Piraňa Mikolášiková: Zabudnutá kauza Kočnera. Mega krádež v banke a 6 miliónov 16

Rebríčky článkov


 1. Monika KisBodnárová: Prichádzaš...
 2. František Cudziš: Neoficiálny harmonogram osláv 160. výročia narodenia A. Stodolu na Slovensku v r. 2019, I.
 3. Ondrej Tunega: K študentom sa pridajme
 4. Martin Žilinčík: Veľkonočné tradície
 5. František Cudziš: K výročiam zo života Aurela Stodolu, IV.
 6. Helena Michlíková: Okamžitá asociácia Matadorky
 7. Monika KisBodnárová: Za mňa i za neho...
 8. Sonya Haraszti: Veľká noc vtedy a teraz alebo aké je to byť dievčaťom na oblievačku
 9. Martin Šiška: Desatoro –„Nebudeš krivo svedčiť proti svojmu blížnemu“ – 1. časť
 10. Jozef Kovalík: Ráno, ktoré zmenilo svet

 1. Výbuchy v kostoloch a hoteloch na Srí Lanke si vyžiadali viac ako dvesto obetí (minúta po minúte)
 2. Sagan sa nedočkal triumfu ani na Amstel Gold Race, preteky nedokončil
 3. Vadala založil na Slovensku bunku mafie, vedel už pred rokmi Gašpar
 4. Kauza náplaste: Obvinili desiatky lekárov z celého Slovenska
 5. Vlastný gól mladého Slováka je v Amerike hitom internetu
 6. Zlý vplyv Kaliňáka si uvedomujú mnohí, dáva Zalovi za pravdu Maďarič
 7. Moment Čaputová nebol prelud
 8. Čo ak Truban, Sulík, Matovič, Hlina a Kiska nezískajú väčšinu (píše Marek Maďarič)
 9. V Česku hrozí Lidlu pokuta za klobásy bez mäsa, na Slovensku ich nekontrolovali
 10. Slovenskí mladíci prehrali aj s Lotyšmi a budú bojovať o záchranu

 1. 4 dni v Pafose za menej ako 250€
 2. Oveľa väčšou tragédiou ako zhorený Notre Dame sú útoky na kresťanské symboly
 3. Markéta Šichtařová: Už máme instrukce, co si myslet o Notre-Dame
 4. Vadala založil na Slovensku bunku mafie, povedali pred rokmi Taliani Gašparovi - domov.sme.sk
 5. ROZHOVOR: Katedrála v muslimské čtvrti...
 6. Profesor Ivan Hričovský v historickom ovocnom sade v Brezne ponúkol cenné rady
 7. „Moment Čaputová“ nebol prelud - komentare.sme.sk
 8. Týždeň v kocke Daga Daniša: Smer má nakročené do dôchodku
 9. Loď zhltla výletníkov ako veľryba Jonáša
 10. Kauza náplaste: Obvinili lekárov z celého Slovenska

Už ste čítali?