Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Trúfne si prokuratúra na čudesné duo Trnka – Radičová? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Pán Riabov,...

chválim Vašu a Mikletičovu iniciatívu v ohľade nezákonných machinácií s dôkazovými prostriedkami v kauze Trnka - Radičová. Mikletičove posledné blogy, ale aj Vaša reakcia na ne (pred tým som ich nesledoval) sú nielen pravdivé, ale aj veľmi logické, pádne a Váš spôsob argumentácie je mi veľmi blízky.

Jedna vec mi však nie je jasná. Všetci, čo sa aspoň trochu zaoberáme politikou a sledujeme, čo sa deje na politickej scéne a hlavne za touto scénou vieme,... koho a aký je v reále projekt 99 percent. Majiteľom tohto projektu nejde, ani nešlo o posilnenie práv občana,...ale o to dostať sa k moci akýmkoľvek spôsobom, prostredníctvom čohokoľvek a kohokoľvek, aby tak garantovali svoje obchodné aktivity. Starý pán majiteľ sa tým ani nikdy netajil. Údajne v kamarátskych kruhoch povedal, že mu je jedno aká bude strana, ktorá ho vynesie k moci,..aj to, kto v nej bude figurovať,...on si ich neskôr upraví na svoju podobu. Túto jeho filozofiu už potvrdil aj v reálnej politike, keď investoval v dvoch predchádzajúcich voľbách do dvoch života neschopných politických subjektov.

Moja otázka znie. Prečo tak múdri ľudia ako ste Vy dvaja s Mikletičom pracujete pre takúto pochybnú značku? Ide Vám o zamestnanie, či kšeft,...alebo ste len platení spindoktori v súčasnosti využívajúci pravdivé nástroje? Neurážam,...nedovolil by som si,...ale myslím si, že by ste pod skutočne občianskou vlajkou dokázali spoločnosti pomôcť oveľa viacej ako prácou pod touto obskurnou značkou. Ešte raz píšete kvalitne a múdro a pokračujte v tom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Všetci čo sa zaoberáme politikov

si nevymýšlame. Páči sa mi najmä tá časť - údajne povedal - A údajne Fico si peniaze zohnal svojou vlastnou hlavou ? Preboha, daj ešte o tých Vedrusoch. Si jediný na celom internete, čo sníva akýsi sen o mytologickej civilizácii Slovanov, a donekonečna to na SZME kopíruješ, a slovíčko -údajne- Ti chýba na každom kroku. Skôr mi to pripomína - Veď rusi - ako odpoveď.
Mal by si sa zamyslieť skôr obrátene. Ak 99% má kvalítnych ľudí, tak potom asi to čo čítaš na SNS či Pospolitosť či
u iných "antizednárskych" spoločností, je blábol. Organizácia sa nehodnotí podľa toho, čo o nej napíšu, ale čo robí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pán Dolinay,...pôvodne som nechcel

reagovať , ale vrátil som sa z koncertu Jarka Nohavicu v dobrej nálade, čo vytvára dobrý predpoklad pre rozumnú kounikáciu.

Najprv o tom „údajne „,...áno, „pán majiteľ strany starší „ sa pred človekom ktorému verím vyjadril tak ako som napísal. Keďže som pri tom nebol, tak je seriózne že som jeho výrok zrelativizoval termínom „údajne“,...

Ficové „údajné“ zháňanie peňazí vlastnou hlavou sa ma nijako netýka, pretože, ani Fico, ani žiadny iný politik nie je mojim favoritom na zastávanie, takže neviem prečo to uvádzaš,...týka a ma to en toľko, že si myslím, že by to malo byť seriózne prešetrené.

O tých vedrusoch. Prekopíroval som ich preto, že mi ich prvý krát admin zmazal a dal som ich skutočne ešte raz za situácie kedy sa to tématicky hodilo. Opakovanie matkou múdrosti,...dokonca aj Ty si si to zapamätal,...A navyše je to môj vlastný tex a moje myšlienky,...

Ešte by som doplnil to, že fakt že majú Gréci, Rimania, Germáni, Eskymáci, či Indiáni (a iní) svoju mytológiu Ti nevadí, ale u Slovanov Ťa to znervózňuje. Ty asi nemáš slovanské korene, keď máš takú averziu ku slovanskej mytológii,... čo Ti neberiem, máš na to právo. Vidíš, keby som to tam dvakrát neuviedol, tak dnes o vedrusoch nič nevieš.

Námatkovo niečo o slovanskej mytológii:

http://sk.wikipedia.org/wiki/S...
http://www.ved.sk/cas.htm

SNS, ani pospolitosť ma nezaujíma, nie sú to moji „premianti, zasa som nepochopil súvislosť prečo to uvádzaš..

Súhasím s tým, že „Organizacia sa nehodnoti podla toho, co o nej napíšu, ale co robí“, (i keď „ na každom šprochu je pravdy trochu“), ale znovu som nepochopil súvislosť, pretože som si doteraz nevšimol, že by organizácia 99 percent niečo konkrétne pre občana robila okrem sporadických blogov a reakcií na svoje blogy. Ak sa mýlim, prosím Ťa oprav ma.

Súhlasím aj s tým, že pár šikovných a múdrych ľudí medzi sebou máte,...veď som ich aj pochválil. No myslím si však, že pokiaľ to myslia s občanom úprimne tak nebudú kopať za to jedno percento oligarchie a zbrojných magnátov, a že budú obhajovať nás – skutočných 99 percent bežných občanov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pán Dolinay,...pôvodne som nechcel

reagovať, ale vrátil som sa z koncertu Jarka Nohavicu v dobrej nálade, čo vytvára dobrý predpoklad pre rozumnú kounikáciu.

Najprv o tom „údajne „,...áno, „pán majiteľ strany starší „ sa pred človekom ktorému verím vyjadril tak ako som napísal. Keďže som pri tom nebol, tak je seriózne že som jeho výrok zrelativizoval termínom „údajne“,...

Ficové „údajné“ zháňanie peňazí vlastnou hlavou sa ma nijako netýka, pretože, ani Fico, ani žiadny iný politik nie je mojim favoritom na zastávanie, takže neviem prečo to uvádzaš,...

O tých vedrusoch. Prekopíroval som ich preto, že mi ich prvý krát admin zmazal a dal so ich skutočne ešte raz za situácie kedy sa to tématicky hodilo. Opakovanie matkou múdrosti,...dokonca aj Ty si si to zapamätal,...

Ešte by som doplnil to, že fakt že majú Gréci, Rimania, Germáni, Eskymáci, či Indiáni (a iní) svoju mytológiu Ti nevadí, ale u Slovanov Ťa to znervózňuje. Ty asi nemáš slovanské korene, keď máš takú averziu ku slovanskej mytológii, čo Ti neberiem, máš na to právo. Vidíš, keby som to tam dvakrát neuviedol, tak dnes o vedrusoch nič nevieš.

Námatkovo niečo o slovanskej mytológii:

http://sk.wikipedia.org/wiki/S...
http://www.ved.sk/cas.htm

SNS, ani pospolitosť ma nezaujíma, nie sú to moji „premianti“ , zasa som nepochopil súvislosť prečo to uvádzaš..

Súhlasím s tým, že „Organizácia sa nehodnotí podla toho, co o nej napíšu, ale co robí“, (i keď „ na každom šprochu je pravdy trochu“),... ale znovu som nepochopil súvislosť, pretože som si doteraz nevšimol, že by organizácia 99 percent niečo konkrétne pre občana robila okrem sporadických blogov a reakcií na svoje blogy. Ak sa mýlim, prosím Ťa oprav ma.

Súhlasím aj s tým, že pár šikovných a múdrych ľudí medzi sebou máte,...veď som ich aj pochválil. No myslím si však, že pokiaľ to myslia s občanom úprimne tak nebudú kopať za to jedno percento oligarchie a zbrojných magnátov, a že budú obhajovať nás – skutočných 99 percent bežných občanov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

značka

Ako by sa jeden klasik vyjadril - A povedzte mi Kefalín, čo je to podľa vás "pochybná značka"?

Lebo teda o značkách ako je SMER, SDKÚ, KDH, SAS, MOST, SNS, SMK, HZDS, OĽANO a iných sa popísalo a nahovorilo oveľa viac špiny a oveľa zaujímavejších prepojení. A nielenže sa o nich hovorilo, oni to dokazovali a dokazujú v každodennej politike.

Skús sa zamyslieť nad tým, kto je autorom tých ohováračských rečí, ktoré neviem prečo považuješ za pravdivé. Časť povedal Sulík, časť Matovič, časťou prispel Glvač s Maďaričom a svoje pridal Simon s Bugárom. A najväčšiu kauzu, "kauzu podpisov", rozpútal Spišiak, o ktorom sa hovorí, že ho do funkcie dosadil mecenáš Mostu Világi. Všetko sú to strany, ktorým 99percent bralo hlasy. A 99 percent týchto nezmyslov sa objavilo až potom ako 99 zabodovala v prieskumoch.

Môže to byť náhoda? Aj ak si k tomu pripočítaš miliónovú antikampaň vo všetkých novinách a v televízii ku ktorej sa nikto nepriznal a ktorú nikto nemusel dokladovať? Aj tajomné zmienky novinárov o tom, že pravidelne "od niekoho" dostávajú kompromitujúce materiály na členov 99?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

K mladosti

patrí aj naivita. Ale nádej zomiera posledná. Aj keď si myslím, že už mala pohreb.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

autor

"Sympatizujem s hnutím 99%. Napriek klamstvám."

lepsiu charakteristiku vasho zdruzenia som necital. :) uplne suhlasim. fakt klamstva.

vidim vsak, ze si lepsi, ako ten vas "pravnik". lebo ty uz aspon tocis, ze to mozno ani nebol spis a ze spisom to oznacila len novinarka.

a ked ste uz taki za spravodlivost bojovni a pravne podkuti vo vasom zdruzeni, jeden pribeh s 2 otazkami.

v obchode zaplatis falosnou 100 € bankovkou. policia ju samozrejme zadrzi.

otazka c.1: je normalne, aby si pozadoval od policie, aby ti "vratili" pravych 100€ lebo ty za falosnu nemozes lebo falosnu ti vydali v inom obchode alebo je normalne, aby si ziadal od obchodu, aby ti "nechali" tovar, ktory si zaplatil falosnou bankovkou lebo falosnu ti vydali v inom obchode? normalne to asi nie je, a je to len tvoja chyba a tvoja strata.

otazka c.2: ak sa niekto preukaze peticiou, na ktorej su falosne podpisy, je normalne ziadat, aby aj napriek tomu bola peticia akceptovana lebo ty si tie podpisy nezbieral, zbieral ich pre teba niekto iny? :) ved nebud smiesny, ci?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Otázka č3

však znie: kto povedal že podpisy sú falošné a na základe čoho to povedal?

Odpoveď: povedal to Spišiak na základe nejakej vzorky ktorú skúmali spôsobom, ktorý by pred žiadnym súdom nikdy neobstál.

Otázka č4 - koľko bolo údajne falošných a koľko údajne pravých podpisov? bolo falošných toľko aby to mohlo spochybniť registráciu strany?

Odpoveď: nikto to nevie

Otázka č5 - ako to nakoniec dopadlo?

Odpoveď: jediný hmatateľný výsledok je rozhodnutie inšpekcie ministerstva vnútra, že spôsobom vyšetrovania a spôsobom vystupovania pred médiami porušil zákon Spišiak.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Celkom to zaujíma aj mňa

i keď sa dá výsledok odhadnúť
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME