Utorok, 16. január, 2018 | Meniny má Kristína

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nezasahujte do konania ústavného súdu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Je v tomto štáte

priveľa disproporcií, priveľa otáznikov ohľadne morálky politikov. Pofidérne doktoráty, branie príspevkov za mimobratislavských poslancov NR, hoci s celou rodinkou bývame v BA, len trvalý pobyt sme si nechali na východe, prideľovanie bytov spolustraníkom, branie príspevkov od EÚ ako bývalí eurokomisári za sťaženie uplatnenia sa na pracovnom trhu, podpisovanie zlatých padákov, presadzovanie hlúpostí. Proti tomuto je problém ústavného súdu takým maličkým prdom. Ale musíme sa ním zaoberať, hoci víchrica nám odnáša strechy nad hlavou.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Milý cicikov, je mi smutno z nemúdrosti takých ako Ty. Tu sa znásilňuje ústava, kradnú miliardy a najväčší zločin spáchal jeden z mála slušných ľudí v politike- pán Figeľ. Neuveriteľné -doktorát, mktorých by Figeľ mohol mať desiatky a o ktorom akreditačná komisia skonštatovala, že je v absolútnom poriadku a všetky tie ďalšie hlúposti, ktoré si tam popísal, ktoré zlomili Slovensku krk... . To skutočne naletíte na takú demagógiu? Tu sa rozkrádajú miliardy-mimochodom Figeľ stopol PPP a to je ten pravý dôvod útokov na neho- a najviac Vás trápi byt, titul, mimobratislavský poslanec? To mal Figeľ odmietnúť plat eurokomisára?ˇJe Figeľ podnikateľ ako Počiatek, Kaliňák a ostatní dobrí smerácky podnikatelia? To skutočne vám stačí hodiť ohlodanú kosť a Vy sa naňu bez rozmýšľania vrhnete? A Tí, čo Vám ju hodili sa napchávajú a hodujú a Vy pre tú nenávisť, čo máte v sebe voči Figeľovi to nevidíte? Radosť vládnuť takému národu... Slušný človek je pre Vás vyvrheľ a zbohatlíci boľševici nositelia morálky...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Milý habakuk,

je mi ľúto takých múdrych ako si ty. Veľké podvody a megakrádeže začínajú malými. Nechci mi povedať, že Fígeľ je morálny etalón. Mne je smutno z toho, že sa tu už 20 rokov pretŕčajú tie isté tváre, tie isté tváre, ktoré dokážu sedem hodín rokovať o tom, či majú ísť k Ficovi, či nie. Pouč ma prosím o tom, čo dobré tento doktor pre Slovensko za 20 rokov urobil. Zastavil PPP. Tie sa budú robiť opäť, pretože aj taký nenávidený Figeľ má nemalú zásluhu na tom, že tu vládne opäť Fico. A buď si istý, že ak sa tu budú aj naďalej pretŕčať takí politici, akým je aj pán doktor, Fico nám tu bude vládnuť do smrti. A ešte k tomu platu eurokomisára. Nepísal som o plate, ale o príspevku po skončení činnosti, ktorý mohol kľudne pán doktor odmietnuť, pretože hneď po odchode z Bruselu sa stal predsedom strany a následne ministrom dopravy. Naozaj veľmi ťažké uplatnenie na trhu práce. A predstav si, že dve skončené eurokomisárky tento príspevok odmietli a ani ho nepoberali. Ale pán doktor ako eurokomisár urobil toho toľko, že si možno zaslúžil trojnásobok, nie biednych 11 000 evri mesačne. Ešte jedno, volebný zákon stojí za prd makový, ale akosi ani tvoj vysokomorálny pán doktor nemá záujem ho zmeniť. Prečo asi? Žeby vyhovoval aj KDH-kom? A ak sa začneš odbavovať na ficovoličovi, vopred ťa upozorňujem, že už troje parlamentných volieb som odignoroval, pretože sa tu strieda pri moci jeden podvodník väčší ako druhý. Ale ty si ich hýčkaj, etalóny mravnosti, slušnosti a zodpovednosti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

nech je to akokoľvek, čo sa týka tohto smeráckeho návrhu, figeľ má pravdu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nuž Cicikov

podľa tvojho nicku mi je jasné, čo si za človeka!!! Zakomplexovaný mudrlant, krčmový politik, ktorý všetko vie, všade bol a nik mu nie je dobrý. Ak si troje volieb odignoroval nemáš morálne právo tu niekoho kritizovať. Pretože nie Figeľ, Bugár, Frešo, alebo hociktorý pravicový politik je na vine, že to tu je také aké je, ale práve ty a tebe podobní, ktorí sa k voľbám staviate nezodpovedne. Práve takí ako ty najviac štekajú a obviňujú druhých zo zodpovednosti voči štátu, tí ktorí sa ani nepokúsia vo voľbách niečo zmeniť!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ale, ale,

pán creator, prd o mne viete, ale už súdite. Asi sa v tých krčmách veľmi dobre vyznáte, keď ich tu spomínate. Musím sa ale priznať, že neviem o čom hovoríte, lebo ja vás do krčiem kontrolovať nechodím. A netrepte mi tu, že ja mám byť za niečo zodpovedný! Čo už ste vy osobne účasťou na tom cirkuse nazvanom voľby zmenili? Dvadsať rokov sa tu presúša banda nenažrancov, ktorá zanecháva za sebou čoraz väčšie dlhy. Na rozdiel od vás, vážený pane, sa o seba starám sám, nie som na nikom závislý, ani na vás a vašich žlčovitých výlevoch. Len si chráňte svoje modly, leštite a opatrujte si ich. Ja na rozdiel od vás považujem každého politika za nepriateľa občana, či už sedí v slovenskom, alebo európskom parlamente.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Cicikov je to tipické

pre červených ku ktorým ťa radím. Najlepšia obrana je útok... Je mi ťa fakt ľúto, lebo s takými ako ty sa normálna debata nedá viesť. Pripomínaš mi jednu postavičku z rozprávkovej knihy Ferdo Mravec. Áno, Truchlík mal presne také chovanie ako sa k téme vyjadruješ v týchto reakciách... Uži si to, lebo v reálnom živote chodíš pravdepodobne so sklopenými ušami a s "chvostom" zatiahnutým medzi nohami...
Apropo, je to len slovná hračka, nemyslel som na konkrétnu časť tvojho tela...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Musím sa nad

tvojimi "skvelými" závermi len pousmiať. No lepšie asi bude smiať sa nad tebou samým, ty geniálny znalec ľudských duší. A ľutovať ma nemusíš, som zdravý, starám sa o seba sám, nie som na nikom závislý a mám všetko čo potrebujem.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Teší ma,

že máš všetko čo potrebuješ... Akurát rozum postrádaš... A možno nepostrádaš. Veď ako môžeš postrádať niečo čo si v živote nemal... Či?
PS: Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie... Kľudne sa pousmievaj. :D
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nuž, nad týmto Tvojím

"...jeden z mála slušných ľudí v politike- pán Figeľ..." - sa dá len schuti pousmiať. Také niečo sa ani nedá myslieť vážne.
Netvrdím, že ostatní sú lepší, ale napísať toto?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Janko takto!

Čo ťa viedlo k tomu, že si sa klaňal pri pomníku Otomara Kubalu? Ty si starý gardista, nezdáš sa!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Povedzte aj Bé

Á ste už povedali - čo vláda NEMÁ ROBIŤ. Načim by však bolo aj navrhnúť čo by sa MALO UROBIŤ, aby mohol Ústavný súd SR vyriešiť prekérnu situáciu, do ktorej ste ho priviedli intrigánskymi hrami na voľbu GP.
A tým návrhom myslím niečo rozumné, nie ponechanie vecí na samovyriešenie samospádom, prípadne srdcervúci apel na prezidenta, aby sa zmiloval a menoval.
Viete, pán exminister, bolo by aj iné riešenie. Rešpektovať to, že kandidát síce bol v parlamente zvolený, no vymenovaný jaksi nebol. A zvoliť pri tej príležitosti iného kandidáta, takého, ktorý by po A (zvolenie za kandidáta v paramente) bol schopný zvládnuť aj B (vymenovanie prezidentom).
Vidíte, ani to nebolelo...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vážený pán Ján Figeľ

považoval som Vás a považujem za kultivovaného človeka.

Bohužial však musím skonštatovať, že neprofesionálnosť a neschopnosť komunikovať na úrovni (aspon) politickej "dosadila" do vládnych kresiel "tú vec".

"Tá vec" je problém, no problém je aj príčina, ktorá "tú vec" dosadila tam, kde je.

Príčina je matkou následku a to iste viete.

Vždy, keď uvažuejet o slovenskej politike, spomeňte si na október 2011.

Želám Vám úspešný, či aspon znesiteľný deň vo svete zamýšľaných príčin a očakávateľných dôsledkov, aj keď často nezamýšľaných.

A ešte niečo. Politka nie je len o hmote. Materiálno je super, ak ho vieme obalovať duchovnom, presahom, nadčasovosťou.

S pozdravom BLOGer
http://skopecantal.blog.sme.sk
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Plačete nad rozliatym mliekom pán Fígeľ, treba sa opýtať ako a kedy sa to všetko začalo. A osobne Vám predsa môže byť jedno v akom stave je Ústavný súd vy už ste na druhom brehu dobrých dvadsať rokov. A čo sa týka Ústavy SR taký nepodarok sa do obehu dostane len na Slovensku.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Mnohí vravia

a ja sa pridávam: Tento politik - Janko F. tým ako rozpráva a ako koná ,robí zle Slovensku, robí zle svojmu hnutiu, robí zle kresťanstvu a spôsobuje, že občania volia nášich ľavicových populistov. V jeho slovách je veľa pokrytectva. Bohužiaľ.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME