Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pán Fico, Vy ste slovenský národ jednoducho oklamali! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

fakt neviem, co si mysliet o takomto clanku, ak to pise pani z sdku. co gabo, ako sa mu dari?
kokos vol.3
<< < 1 2 3 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

kos

Keď súmračník nevie čo, tak hodí do pľacu "!Gabo!" Roky sa tam nepohybuje, ale keby si hodil čo takto Robo Kaliňák, mafián a manipulant?! Asi by ti súdruhovia netliestali?! Predsa teraz sledujeme hlavne jeho prešľapy, ale on sa tvári, že sa skutok nestal. Už len preto, že mu na to prišli. Tak myslím si, porovnaj majetky spomínaných pánov, tak by ti padla brada. Lenže ty nerozmýášľaš, len drístaš!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Brilantná reakcia! Plná argumentov, hlboko racionálneho zdovodnenia, skvele vypointovaná. Tomu hovorím diskusný príspevok!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

najvacsie majetky (najviac pozemkov) udajne vlastni miklos. O diamantovej bani vytrvalo odmieta hovorit cele politicke spektrum. co sa tyka mafianov, ak bude taky precedens ako za minulej vlady a stretnuti sulika, tak kalinak mu zatial nesiaha ani po clenky. nerozumiem preto, nad cim sa vzrusujete
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vážená autorka článku,

Váš text je prvoplánový z hľadiska chápania príčin a následkov. Ide o textový konštrukt.

Pán Fico je premiérom, lebo niekdajšia vládna koalícia nemala základné komunikačné zručnosti pre udržanie vládnej moci.

Pán Fico je premiérom aj preto, lebo väčšina Slovákov sa domnieva, že politika by mala byť o staraní sa o ľudí.

Ďalej: Národ nie je JAMA PLNÁ BETÓNU. Sme rozdielne názorové skupiny. Nie všetky vkladali nádej do Róberta Fica a Smeru - SD. Ja som do neho nádej nevkladal a ani nebudem, lebo JA VERÍM SEBE.

Kto chce vodcu, nech si ho má.

SDKÚ sa zmieta vo vnútorných problémoch, ktoré nespôsobil Róbert Fico.

Možno by bolo dobré začať pri ich riešení a prestať sa profilovať na R.F.

Politika je ťažká profesia, ktorá vyžaduje neustále samovzdelávanie a vzdelávanie.

To nie je iba o klebetení.

Želá Vám úspešný deň na ceste k poznaniu, že "všetko je inak".

BLOGer
http://skopecantal.blog.sme.sk
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Habr

Skonči s prednáškami typu VUML, namoč hlavu do studenej vody a pousti do činnosti aspoň tých IQ 50!
Drístaš samozrejme, keď bol predseda vlády Dzurinda, profilovali ste sa na ňom, potom na Radičovej.
Ozaj, kto je predseda vlády, ktorá ľuďom sťažuje život?Je to buď Dzurinda alebo Radičívá, treba nadávať na nich, že si robia srandu z ústavy, parlamentu, zákonov. Alebo, že by to bol Fico? Nemožné! Ty profilant?! Vidíš, zasa sa profiluješ na SDKÚ a nie je pri vláde, teda nevieš, čo vravíš, skrátka súmračník! V texte išlo len o to, ako Fico klamal, mal si sa vyjadriť k tomu a vyvrátiť autorke jej tvrdenie.Viem, to by sa ti zrejme nehodilo, tak drístaš od veci. Teda štylistika určite nie je tvja silná stránka.Tak ako u mnohých iných tzv. diskutérov, ktorí si prichádzajú zanadávať! Ak už hovoríš mo sebavzdelávaní, doporučujem prof. Jozef Mistrík Štrylistika.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Omyl

Fico je premierom preto lebo z tzv. lavice nema konkurenciu. Nikto z laviciarov nedokaze byt tak slizky ako on.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Problém súčasnej opozície a nie len

súčasnej je v tom, že je až príliš socialistická.

Snaží sa napodobňovať rétoriku SMERU - SD a nalákať tak ľavicového voliča do svojho košiara. Aké prvoplánové.

Je opozícia vôbec pravicová.

Má vťah k európskemu chápaniu civilizačných hodnôt, alebo chápe hodnoty iba a len v rámci malého KMEŇOVÉHO SPOLOČENSTVA, kde "funguje" princíp KOMUNITÁRNEJ POLITIKY?

Opozícia napríklad Fica obviňuje z toho, že ľuďom sľuboval ISTOTY. Lenže politik môže vo svojej kampani sľubovať tiež modré z neba. Je to jeho vec, ako chce zbaliť voličov. A istoty by si mal občan zabezpečovať aj sám a nespoliehať sa na štát. Opozícia však občana presviedča, že je to práve štát, ktorý má zabezpečovať ISTOTY. Nie. Štát má zabezpečovaž chod základných inštitúcii a má vytvárať podmienky pre znesiteľnejší život. Nie ISTOTY.

Ak chce opozícia viac socializmu, nech sa prídá k Smeru - SD.

STOP DUBČEKIZMU.

BLOGer
http://skopecantal.blog.sme.sk
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Habr

Neprednášal si vo VUML)? Inak zaujímavá logika. Trepeš o pravici, hoci ak ich chceme charakterizovať ide o stredopravé tzv. ľudové strany, t.j. napravo od stredu, tesne!Pravica je niečo iné, ale zaužívalo sa Smer ľavica, ostatní pravica.
Zlé delenie, milý študent?! Závidím ti tvoje veľmi sebavedomévystupovanie a žiaľo, tiež tesne, vedľa?!Trepeš mimoriadne voloviny, napr. že pravica tvrdí, že štát má zabzpečovať istoty. Zrejme si dosť často chýbal v škole, významné medzery. Aj v tomto prípade je to naopak. Sebavedomia máš dosť, ale neviem, kde ho berieš, veď drístaš ako v krčme!
Podobne si nepochopil výklad istôt, ale, čo už, dôležité je, že si dôležitý!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mna neoklamal, lebo ja tomu patologickemu klamarovi neverim uz ani slovo. Neni to ani tak o Ficovom "statnickom talente", ale skor v prostej jednoduchosti jeho volicov, u ktorych sa ani netreba natrapit naslubovat a naklamat hocico...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

.....úniáška by sa nemala miešať do vnútorných vecí.....tá už republiku aj s ostatnými euposrancami dávno predali aj s hraničnými kameňmi.....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Jednoducho ?

Pani Pleštinská,myslíte si že národ bol oklamaný JEDNODUCHO ? Tak to potom sme národ primitívov,keď nás hocikto JEDNODUCHO oklame ! Už teraz ste pani Pleštinská postrehli zradnosť, či idiotské používanie slova JEDNODUCHO ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Neoklamal nas jednoducho ale

svinsky špinavo ako ma vo zvyku.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nechápem - nad čím sa tu vlastne

"vzrušujete"? Toto patrí k jeho bežným - pracovným postupom. Na začiatku treba sľúbiť hoci aj "modré z neba" a keď už "budeme vládnuť",potom ešte zopár krát rozvírime hladinu ako sa o to veľmi usilujeme a potom to necháme "vyšumeť" do stratena .Koľko chcete príkladov ? Len tak námatkovo : vytvorenie jednej zdravotnej poisťovne,odkúpenie divízie SPP,Spis "Dáma" atď...atď....Ale pokiaľ mu to "žerie" 40 a viac percent voličov tak s tým asi ťažko niečo urobíme. Ich totiž nepresvedčí ani to ak by im Fico obral ich plat.....................
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Milá pani poslankyňa,

ak niekto oklamal slovenský národ /hlavne Vašich vlastných voličov/ tak to bola Ľudová platforma /hlavne SDKU-DS,KDH a Most-Híd-SMK/ po zverejnení gorilích spisov. Ak chceme niekoho kritizovať, /až útočiť/ tak by sme si mali pozametať najskôr pred vlastným prahom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

abaka

Ty nedrístaj súmračníku, nevieš, čo hovoríš?! Keby to tak bolo, tak by boli v base, ale dnes by nám chýbala aj kopa funkcionárov Smeru! 4 roky "čistenia" Gorily pánmi Magalom a Kaliňákom z nej urobili zbytočný spis, na ktorí naleteli ľudia, pretože toho majú dosť. Ozaj, kde vzal Fico 8,5 milióna na Bonaparte?: Kto je ten správny sponzor, von s ním, nech to vieme! Smer dávno pozametal v Gorile tak, aby to šlo do autu! A jediné, čo vyťažil,o čo sa snažýil, zlikvidoval SDKÚ. To je všetko. Keby mal Smer voličovm úrovne SDKU, bol by v tej istej situácvii, žial IQ 50, vysloený nezáujem, volenie nohami nie rozumom robí zo Slovenska to, čo je. Ale tomu by si musel rozumieš a nielen donekonečna opakovaťž tisckrát napísané veci, veď to omieľaš roky. Napíš, ako je to s poslednými kauzami Smeru, ako to ten Kaliňáčik zamotal, ako miznú milióny eur v nákupoch zbytočných vecí. Ale tomu ty zrejme nerozumieš, veď čítaš len podklady zo Súmračnej?!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: abaka

Gorila bola pre hlupákov čo čosi také pre svoju vieru potrebovali, lebo im ponúkla zjednodušené videnia sveta, a preto aj radi uverili.
Ide len o vieru, preto nikto z tej Vašej Sekty Gorile Veriacich sa nikdy ani nepokúsil vyvrátiť argumenty Penty.
A to v obave zo straty tej svojej viery.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ak vyliezieš

z Ficovho analu možno zbadaš tie svinstva..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

novodobý gottwald v osobe fica

ten degeš s topolčian vychovaný jak baran, bez cti, spravodlivosti, pravdy a pokoja nám tu všetkým nasadzuje diktátorskými manierami jak pinočet ,mafianske riadenie tohoto štátu, ktorý sa dávno vymkol demokracii a to pod vedením politikov , ktorí po revolúcii si s tohoto štátu vyrobili pokladničku, z ktorej si beru kolko im srdce rači bez ohladu na potreby štátu a jeho občanov.....toto sa tak fickovi zapačilo, že rozkráda nepozerajuc na zákony , ústavu a ludské práva, ale cez tupohlavé ovečky z košiara voličov SMERU si prisvojil tento štát a na zaklade prvého štátneho neustavneho prevratu pomocou gašparoviča , ked nepodpisal vymenovanie GP a teraz po podriadeni US svojim chutkam za pomoci chudáčky macejkovej vykonali druhý prevtat po vzore gottwalda....vraj väčšia berie všetko....čím si zabezpečuje zlodejinu , korupciu , mafiu SMER a gorilu pred trestným stíhaním za porušovanie zákonov, ústavy a ľudských práv ale urobil si z tejto krajimy dojnú kravu a z ovečiek otrokov.....toto sú doterajšie činy hranola za pomoci postkomunistov a bývalých eštebakov .....rtak veľa zdaru ovečky, uvidime dokedy dokážete tejto mafii zabezpečovať jej finančne a mocenské potreby
 

<< < 1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Martin Droppa: Štátny smútok? A načo?! 775
 2. Saška Uhlárová: Albánsko na motorke 364
 3. Miro Jankes: Pokuta z Nemecka 330
 4. Jozef Sitko: Neobjektívna kritika Zuzany Čaputovej 241
 5. Patrik Magdoško: Prečo farmári zablokovali Bratislavu? 200
 6. Ondrej Prostredník: Prečo 30 rokov po Nežnej náboženská sloboda oslabuje cirkvi ? 164
 7. Alena Beyerova: Nemecké školstvo a jeho nároky na uznanie kvalifikácie získanej v zahraničí 157
 8. Jozef Kmeto: 30 rokov po novembri 1989 sa necítim slobodne... 144
 9. Monika Kolář: Nemocničná strava pokuľháva - prečo ? 118
 10. Július Kovács: Obchvat Bratislavy je dod*baný. Kolóny z juhu do Bratislavy budú ešte horšie. 99

Rebríčky článkov


 1. Robert Štepaník: diel 31 - rubrika: čerstvejšie než treska - júl 2019
 2. Július Kovács: Oslavovať so Zemanom, zneváženie 17.novembra !!! plus Video
 3. Štefan Vidlár: Ket šeci, aj já si zaspomínám
 4. Roman Hutira: Ženy nebláznite! Bio výbavičku a kočík za 900€ naozaj nepotrebujete.
 5. Július Kovács: Harabín je špina
 6. Marcel Burkert: Hajzelpapier za boľševika & Názorná ukážka ako to fungovalo za socializmu
 7. Vladimír Krátky: Česko - Slovensko 6 : 0
 8. Helena Michlíková: 30. Výročie Nežnej revolúcie
 9. Radovan Medovič: Doštrngané
 10. Martin Krištoff: „Vyrobené v Nemecku“: Tesla otvára európsku centrálu v Berlíne

 1. Vodič havarovaného nákladného auta je už doma
 2. Z justície odchádza prvá sudkyňa pre Kočnerovu Threemu
 3. Ďalšia tragická nehoda pri Nitre. Obeť má len osemnásť rokov
 4. Luxus a gýč. Rezešovci svoje honosné sídlo nedokážu predať
 5. Cesta pri Nitre je po nehode opäť prejazdná, polícia začala stíhanie
 6. Odvolával sa naňho Fico. Prokurátor jeho telefonát s Vadalom nepoprel
 7. Bývalý vodič nákladného auta: Preťažujú sa bežne
 8. Päť tínedžerov, ktorí zomreli pri nehode, študovalo v Nitre. Zahynuli aj rodičia žiačky
 9. Najviac vody za polstoročie. Hladina mora stúpa, Benátky sa topia
 10. Slováci neudržali vedenie nad vicemajstrami sveta, v Rijeke podľahli Chorvátom

 1. Za čiarou: Tragické vyústenie politického angažovania kňaza Mariána Kuffu
 2. Krvavá cesta do raja: Ako komunisti ovládli Slovensko a prečo sa ich svet zrútil
 3. Vladimír Palko: Neustrnúť v nostalgii a pátose Novembra
 4. František Mikloško: Ak sme prežili komunizmus, prežijeme čokoľvek
 5. Tradičné spojenia
 6. Alexander Cipko: Ako videli rok 1989 Rusi
 7. November 1989 Ján Čarnogurský: Skandovanie bolo počuť do cely
 8. Židé už nemlčí,Židé se už nebojí!
 9. Stalinove ženy - západný liberalizmus alebo komunistický bordel?
 10. Biskupi odsudzujú politické aktivity Mariána Kuffu

Už ste čítali?