Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nájde sa sedem statočných? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pán Figeľ, ďakujem za odvahu v boji za spravodlivosť. Toto, čo sa v súčasnosti deje v našej krajine, a to hlavne na poli justície, je tragédia. Nie ekonomika, hospodársky rast, ale spravodlivosť je to, čo na Slovensku zúfalo chýba. To, čo predvádza predsedníčka ÚS a jej manžel, Trnka a Tichý, Harabín je nepopísateľné. Je to stoka do ktorej sa už nedá hĺbšie klesnúť.A to všetko s podporou vlády jednej strany, vlády eštebákov a ich detí, zbohatlíkov, ktorým neprávosť a nespravodlivosť vyhovujú. Verím, že Vaša výzva padne na úrodnú pôdu, inak sme si vlastný štát nezaslúžili. Bol ukradnutý, zneužitý boľševikmi, komunistami a bezcharakternými kariéristami. Bože, ochraňuj Slovensko!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

szlotáci majú presne taký štát aký si zaslúžia :-) pozdravujem 40 percentných
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Má síce pravdu,

ale keď to počujem od neho ...

Hm, pán Figeľ, po strate dôvery sa renomé len ťažko získa. Česť a vážnosť je len jedna, a kúpiť sa nedá. (hoci Haharabin to skúšal už veľakrát)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Chod už do pekla aj s celým KDH.

Teraz, ked sa jednotliví statoční občania , novinári, profesné org., neziskovy jasne vyjadrujú, k danej veci a nehrozí nebodaj dajaký prúšvih, tak vychádzaš s prehlásením a výzvou ??? Kde si bol dočerta doteraz ? Aha, už viem, rozmýšľal si ,či ísť k Fico, alebo nie a ako zase odstrániť Sulíka. Faloš a hnus...farizej.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Už som sa zľakol, že vynecháš obľúbené slovo komunistov a ich prisluhovačov-farizej. Keď si si nevšimol Figeľ sa tejto téme venuje od začiatku. A ešte si zabudol na byt...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

počítal príplatky za dochádzku ako mimobratislavský :-) prípadne vybavoval nejaký bytík za 3000 :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zabudol si james

na príspevok pre končiaceho ojrokomisára za sťažené uplatnenie na trhu práce. A tento odrb ide niekomu kázať o morálke. Hnus. Miesto toho, aby sa spakoval z politiky spolu s politickou mafiou, ktorá sa tu pretŕča už 20 rokov. Včelám kapce obúvať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

tiež to vidím tak, že 95% občanov tejto zúboženej krajiny má iné problémy ako riešiť, kerý vôl bude vo vysokej a výnosnej funkcií
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

RE: "Bez statočnosti niet účinnej spravodlivosti. Občania si zaslúžia statočných a zodpovedne konajúcich sudcov."
- Občania si zaslúžia aj statočne a zodpovedne konajúcich politikov, pán Figeľ.
http://www.topky.sk/cl/10/1246...
http://kosice.korzar.sme.sk/c/...

RE: "Som Predseda Kresťanskodemokratického hnutia. Hľadajúci PRAVDU, DOBRO A KRÁSU"
- Lebo PRACHOV som už našiel dosť.
http://www.cas.sk/clanok/22703...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Dobrý deň, pán Fígeľ.
Spomínate si ešte na to, ako ste sa v ´89 hádzal na kolená na nádvorí ZPA? Vtedy sa zdalo, že budete slušný človek. Bohužiaľ, iba zdalo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Neviem kedy Ty, Janko, Frešo a Bugár pochopíte, že vašou jedinou povinnosťou voči voličom pravice je odchod do zabudnutia, aby z prachu povstala skutočná pravicová politika.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Škulibander nesmie újsť.

Tak ako pani Žitňanskej nedávno , tak aj vám hovorím - dobre ste napísali. Aj týmto nenápadným blogom sa možno napomôže rýchlejšiemu stanoveniu verdiktu bruselských ctihodností v tejto kauze a náš Gašpar čoby Škulibander z knihy Jazmínko v krajine klamárov bude musieť byť nejako popoťahovaný za svoj pytlík ešte v polohe tzv prezidenta, ktorý veli hlave štátu.A to by potom malo byť jeho ďalšie mínus pre príslušné miesto, kde sa mu bude načítavať za krátky čas "zaslúžený dôchodok".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Je to pravda,ale

keď to píše pán Ján F., tak tomu uverí iba človek neinformovaný a tých je teraz veľmi málo. Na našom Slovensku treba zmenu k lepšiemu aj v zamestnanosti, aj v oblasti spravodlivosti atď, ale pán Ján F. po svojich kauzách nemá morálne právo kritizovať zlú politiku súčasnej vlády jednej strany.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME