Pondelok, 25. september, 2017 | Meniny má Vladislav

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ponaučenie pre pravicu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Som rád že

okrem Mladých sociálnych demokratov a vďačných cestovateľov s premiérom existujú aj normálni študenti na VŠ, ktorí nerozmýšľajú cez prizmu kariernych výhod.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Bola to "pravica", ktorá sa podielala na

tom, čo sa v utorok 18.6.2013 stalo.

Tento UTOROK začala "zariaďovať" na jeseň 2011 svojim nezodpovedným prístupom k vlastnej vláde, k vládnej koalícii, k občanom krajiny, ktorej chápanie demokracie je ešte len v plienkach.

A ešte niečo: Žiadna autentická pravica tu neexistuje.

BLOGer
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nemáš pravdu,

tento "utorok" sa začal nástupom vlády Mikuláša Dzurindu. Miesto toho, aby po Mečiarovi zmenil spôsoby vládnutia, pokračoval v jeho šlapajách. Pokračoval v rodinkárstve, korupcii, klamstvách. Premrhal jedinečnú šancu ísť cestou skutočnej služby občanovi. Takže nie jeseň 2011 je príčinou dnešného stavu, ale Dzurindov prvý nástup k moci. Nezachráni ho ani to, že Slovensko sa stalo členom NATO, či EÚ. Pravica ani vtedy nemala silu, či vôľu vyriešiť korupčné kauzy, ba sama sa do nich namáčala. S poslednou vetou úplne súhlasím. Ale na druhej strane tu neexistuje ani ľavica, hoci dnešný mocipáni sa neustále snažia o to, aby ich politika bola chápaná ako ľavicová, hoci s ľavicovou politikou má spoločné toľko ako ja s lovcami mamutov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Čo z toho, že neexistuje ani autentická pravica ani ľavica, keď gaunerov bez rozdielu krvnej skupiny je tu ako mravcov..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A choď

potom robiť zo seba somára a zúčastňuj sa volieb. Ja som už dávno rezignoval.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

vedľa ... !

okrem toho ze nemáš celkom pravdu o dzurindovej vláde, sa mýliš aj s voľbami. a ja ti vysvetlím prečo.
I. Keby bola dzurindova vláda a robila rovnaké prešlapy ako mečiar (čo nehovorím, že nerobila prešlapy, len nepokračovala tak celkom v tom mečiarovom deštruovaní spoločnsoti), tak dnes už dávno nie sme zvrchovaný štát a už vobec nemáme právny základ ... aj keď dnes sú z neho len ruiny.. a zamysli sa prečo .
II. Kedy ty nechodíš voliť, namáčaš sa do tých špinavých hier rovnako ako ten, kto korumpuje. to ta neškrie že sa len prizeráš tomu na čo nadávaš ?

Zamyslite sa chlapci...
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME