Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Odpoveď Radovanovi Bránikovi a jeho krajine mantinelov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

Lipsic a pravica?

Lipsic (nova) je akoze pravica a este k tomu nie je populista ?
Tak to je vtip na urovni tych od stareho .uja. :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Súhlas. Najviac som sa smial na tomto článku, keď písal, že pravicu robí aj to, že nehovorí len o populistických témach. Keďže NOVA sledujem, lebo som tajne dúfal, že snáď už, konečne, niečo bude ... no a čo bolo? KOPA POPULIZMU! Nič iné. Druhý úsmev mi vylúdilo akési tvrdenie o programe ... len akosi napriek neustálemu volaniu aj priamo odo mňa po programe, stále tu nijaký nie je. A škoda zvyšok komentovať. Klasický "komunistický" žvásť, píšem komunistický, lebo títo politici to je všetko jedna SZMácka škola tak ako aj Fico aj celý zvyšok pravice. Ich jediným argumentom v prípade kritiky je nie zobrať si z nej poučenie ale nazvať kritikov "vagabundami" čo ničomu nerozumejú (špeciálne, ak Samo ani náhodou nie je jediný, čo sa na pravicu sťažuje!!! odpadávajú tisíce voličov pravice a odmietajú voliť!!!). A takto si nás získavajú... v priamom prenose nás ešte aj urážajú .. a ak ich nezvolíme, tak sme najhorší na svete my... Je to na smich ... zvlášť, keď sa nielen nevedia ani na prezidentovi dohodnúť, tobôž nie normálnom, ale ani len ten program nevedia ponúknuť. A už tobôž nie nepopulistický program. Však stačí sledovať FB Novy ... ak tam nie sú fotky z grilovačky či nejakého potľapkávania si s niekým, tak z toho "programu" tam sú len samé populistické veci... Toto ako pravičiar považujem len za ďalšie vysmievanie sa nám do tváre :( Len tak ďalej "súdruhovia"... Lipšic aj Nova je pre mňa absolútnym sklamaním. Majú smolu, že už máme skúsenosti s podobne založenými stranami (napr. SaS), takže opiť nás tým istým rožkom opäť už bude oooomnoho zložitejšie. Ale pobavte nás ďalej súdruhovia 8-|
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Narodil sa Samuel

3. alebo až 4. mareca? A bolo to v Ružomberoku? Skloňovať ťa učili v Podolíneci?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Karma +

Predchádzajúci blog ako odpoveď na S. Mareca sa mi nepáčil, ale toto je korektné. Súhlas.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No, stale je to zle

Proste Krajniak zavalil v predoslom blogu a dalej v tom pokracuje. Centes bol zvoleny takym sposobom, ktory aj napriek rozsudkom US dava Gasparovicovi manevrovaci priestor. Keby ho boli zvolili na prvy pokus bez tych prekaraciek s fotenim volebnych listkov a podobne tak by stary Ujo nemal zadrapku a ani by si ju nemohol najst. Navyse je to maslo pravice a konkretne SDKU, ze zase pretlacali Trnku. Lebo Dzurinda potrebuje Trnku alebo ineho konformneho GP rovnako ako Fico. Su to obidvaja zlocinci.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Problém by sme nemuseli nazvať ani to fotenie, ale problém, ktorý pravica vytvorila a ktorý "agitátor" Krajniak nepochopil zdá sa doteraz je, že "pravica" využila čas do zverejnenia nálezu US na rýchle dokončenie voľby!! To je ten bordel, čo narobili a robia si z nás nespokojnejších a pamäť nestrativších pravičiarov srandu, ako by sme just boli mechom udretý... Takže milý ujko Krajniak ... dnes sa sťažujete, že Ficulík nečakal s voľbou na rozhodnutie ÚS, ale dopekla !!! Veď ten návod ste mu dali VY!!! A ešte sa tu osopujete, že vám to vyčítame a nežerieme tie populistické kecy, ktorými sa nás snažíte kŕmiť. Ďakujeme, neprosíme. A doštudujte si históriu toho "prípadu", kým vyprodukujete v straníckej centrále ďalší žvást 8-( Ficovi ste náboje do zbrane nabili VY.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"Lenže mojou túžbou nie je zaradiť sa do psychologického spoločenstva ľudí, v ktorom máme rovnaké názory a pocity, a v ktorom si spoločne zanadávame na pomery." Super vystihnutý stav pravice.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

.....choďte už politici, do babkinej rite s vašou pravicou aj ľavicou, prestaňte kradnúť!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

RE: astanly

To nemôžu !
Gorily, ktoré ich držia za g..le, žijú výhradne z cicania štátnych financií ... a na to sú politici, ktorí im to majú sprostredkovať.
Do oči bijúc to vidíme ako preceda dokáže hospodáriť a vládnuť v tejto krajine. Dlh a nezamestnanosť stúpajú do nepochopiteľných výšok = krajina je v rozvrate. Cesty rozbité ... Každý súdny človek to musí vidieť.

Ak má byť alternatíva pre pravicového voliča Lipšic a jeho strana alebo Procházka, tak to sa hlboko mýlite.
Aj keď si budete myslieť, že sa blížite v preferenciách k 10% ... (to som sa naozaj pobavil).
Pravicový volič vám neverí. Lipšic je v politike takmer celý svoj produktívny život. Bol pri všetkých lapsusoch a perlách konzervatívno-kresťanskej strany KDH. Od darčeka obyvateľom tejto "čarovnej" krajiny v podobe nevypovedateľnej Vatikánskej zmluvy až do dvojnásobné povalenie vlastnej vlády. Medzitým korupcia (Bielik, Siemens, Bratislavská spaľovna, Mokys, ...) a politické intrigy.
To snáď nepotrebuje komentár.
Takýmto recyklovaným politikom má veriť sklamaní pravicoví volič ?
To ste tam všetci zhúlení alebo omámení životom vo fikovom raji "istôt" ?
:-(

(PiJano! 3/3)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Úplný súhlas. Ale na centrálach kritiku nepočúvajú, to viem už dávno. Pravica nepočúva už od roku 2006, len si do nás hustí a verí, že však v mene menšieho zla ja toto "zožerieme"... týchto už novým móresom nikto nenaučí, odsúdení na zánik. Ficulík ich ľavou zadnou zožerie. Možno potom niečo normálne príde.

Čo sa týka cicania ... však pokecajme ... bol to Dzurinda, kto v 2002 založil nezávislý Úrad pre štátnu službu, lebo sa nemohol vtedy zbaviť práve vyciciavačov od Mečiara, ktorý síce voľby nevyhral, ale ešte aj v 2002 mal pod palcom väčšinu samospráv... A tak ako to v tejto krajine s politikmi býva ... či chceli či nie, museli prijať zákon aj proti svojej vôli a v prospech ľudu a vytvoriť nezávislý Úrad pre štátnu službu. Tým sa začal vplyv Mečiarových poskokoch na úradoch zmenšovať ... a keď sa konečne zmenšil ... milý Mikki Dzurinda v roku 2006 pred voľbami narýchlo úrad pre štátnu službu ZRUŠIL, aby mohol rozdať ešte trafiky pred odchodom do opozície!!! Takto sa každé 4 roky rozdáva cca 20 - 25 tisíc miest na úradoch!!! Už viete, odkiaľ sú brigádnici? A už viete, prečo sa kradne??? Tento "aparát" čistých politických prisluhovačov na úrade je potrebné živiť!!! A funguje tento "systém" trafík a vysávania DOKONALE! Aj preto ho od roku 2006 NIKTO naspäť nezaviedol, lebo si všetci dobre pamätajú, ako bolo, keď nemali kde umiestňovať poskokov!!! Je to presne to isté, ako .. a to tiež Mikki, neskôr všetci, vrátane Ficka ... ako od roku 1998 každé božie voľby sľubujú, že zmenia volebný systém, aby sme mohli voliť lepších ľudí a nie len strany, ktoré si samy vyberajú, koho dajú do "parlamentu"... navyše s minimálnym napojením na regióny... Však zasmejme sa ... tesne po voľbách dennodenne Ficko v "telke" a inde vyprával, ako chce zmeniť volebný systém spolu s opozíciou .. a je ešte ani nie rok od volieb a počuli ste naposledy o tejto téme a to je jedno či od Ficka či od "pravicovej scény" nejaký hlások??? Mlčia ako vši pod chrastou, všetci do jedného... A ešte si aj takto nadrzovku z nás robia stále srandu... Tak si počkajme na tých "10%" 8-|

PiJánko 3/3
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

.....pokiaľ hovoríte o tom, že celý doterajší Lipšicov produktívny život - čo máte na mysli, aké produkty?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tiež som si až v polovici

článku uvedomi,že autor je politik.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prestať kradnúť

nestačí - už nakradli dosť, aby mohli ovplyvňovať politické dianie na Slovensku. V prvom rade treba vyčistiť Augiášov chliev od podlahy !

Reštart pravice by mal začať symbolicky - vrátením skorodovaných platinových sitiek. Zdraví jedinci (sú v politike ešte nejakí, nemyslím len pravicu ?) by mali poskytnúť dôkazy (verte, že ich majú!) aj o daniarskych zlodejinách (Ščurka, daňové riaditeľstvo, dodatky Novitechu, zmluva keď dodávateľ za nič neručí (!),....).

V druhom kole vyhrať voľby a pristúpiť k ďalšej očiste - trestno-právnej zodpovednosti ľavice, liberálov (TEKO , ....), konzervatívcov, nezávislých - proste všetkých, ktorí kradli alebo sa na kradnutí priživovali a na trestné stíhanie postačí, ak kradnutie umožnili.

Či.....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

čo ja môžem urobiť pre pravicu?

No tak ja napríklad by som určitých vybraných predstaviteľov pravice zavesil na stĺpy pouličného osvetlenia za krky či sekundárne pohlavné znaky a nechal ich tam naveky ako krmivo pre vrany.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Možno si to už dobre nepamätám...

Ale mne sa zdá, že to bola práve pravica, ktorá svojimi tanečkami okolo voľby Čentéša dala Ujovi zámienku na jeho nevymenovanie... Áno, nakoniec (na neviemkoľký pokus) ho zvolili, avšak nebolo to nijako presvedčivé
Netvrdím že keby ho zvolili presvedčivo na prvý pokus, že by si Ujo aj tak nenašiel nejakú zámienku na nevymenovanie, avšak takto mu to tá skvelá pravica nemusela uľahčovať.
Čiže z môjho pohľadu je pravica vinná
Rovnako je vinná aj za pád pravicovej vlády a nástup Fica
Čiže ja sa aj naďalej stotoznujem s názormi na Samovom blogu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Sme sa dožili

Nová náplň práce politikov či "politikov" - písanie blogov reagujúcich na blogy reagujúce na blogy.
Takto nie, pravicové opice (ľavicovým nehovorím nič, tam to nemá význam už tak dajak z princípu) - prestaňte kradnúť NAŠE peniaze, prestaňte robiť biele kone kadejakým "finančníkom" a začnite plniť svoje sľuby. Plus konečne postavte jedného poriadneho pravicového prezidentského kandidáta, nie desiatich, vrátane ...to je jedno, proste výkvetu. A hlavne začnite rýchlo a efektívne vymýšľať, ako čo najskôr von z tých sračák, v ktorých Slovensko je, resp. kam ho zatiahli všetky režimy od roku 1938.
A ešte tu k slovenskej populácii, ktorej členom som - ak chceme lepší svet, tak začnime od seba, napríklad uvedomením si, že kradnúť sa nemá, klamať a ojjjebávať sa nemá a tak celkovo je hanba byť zadubený truľo a podrazák či primitív. A začnime volať na zodpovednosť tých, ktorých ste si zvolili, lebo to sú vlastne vaši zamestnanci a majú mať pred vami rešpekt.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Takže stále si myslíte, že my vám krivdíme a vy ste to nepokašľali? -_- To nie je normálne.

A inak reakcia na blog, ktorý reagoval na blog, ktorý reagoval na blog je trápne a len potvrdzuje to na akom dne sme sa to ocitli. Už sa konečne posuňte vpred.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

presne tak...

ten jeho Gaulle ci kto to bol tvrdi, ze na pociatku bolo slovo, ale oni tu furt len tliachaju na blogu? A ze sa stretavaju s ludmi? Ved to robili vsetci? To robi kazda strana okrem SaS. Len SaS si mysli ze im staci 10 ludi na cele Slovensko. ..tak podme teda spolocne grilovat...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Že neviete, kto bol generál Charles de Gaulle, tým by ste sa nemuseli vystatovať.

A dokonca ste nepochopili, že v článku (inak úplne zbytočnom, s viackrát otlčeným hrachom na stenu) sa v citáte hovorí pravý opak.
Teda, že na počiatku nebolo slovo, ale č i n .
Skutok.

.

Zbytočný článok, kde je ale jedna veta:
"Slová, slová a slová utvrdzujú ľudí vo frustrácii."

A v tom má autor - vrátane tohto článku - p r a v d u.
Dobrá sebacharakteristika.
V jednej vete.
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Dušan Koniar: Fico asi zruší brigádnikov zo Súmračnej 3 008
 2. Teodor Pasternák: V reštaurácii "Trófea" nič nebolo, ako malo byť 1 681
 3. Peter Stachura: Dvojhodinovú prednášku si na slovenskej univerzite ceníme na 16 eúr 1 368
 4. Lucia Nicholsonová: Príbeh, ktorý nám káže oslepnúť. 1 185
 5. Stanislav Martinčko: Sebe tisíce eur, deťom a dôchodcom almužnu!! 1 157
 6. Martin Pekár: Ako národná diaľničná spoločnosť pripravila štát o stovky miliónov EUR 515
 7. Juraj Paškuliak: Pozor, tu žijú "kresťania" 383
 8. Mária Šárossyová: Keď aj bezmocnosť je bezmocná 382
 9. Vladimír Bednár: 10 najčastejších neprávd spojených s vozidlom BOV Vydra 305
 10. Mišo Šesták: Keď si mnohí želali návrat Maďarov 271

Rebríčky článkov


 1. Uršula Šilleová: Ná(vody)
 2. Uršula Šilleová: Jar IV
 3. Uršula Šilleová: Modrá
 4. Milan Koval: Milovníci žltého moku , na slovíčko.
 5. Roland Ondrus: Expremiéri Robert Fico
 6. Simona Mačorová: Zaneprázdnený Život
 7. Jozef Tkáč: Bryndza naša recepty
 8. Milan Lacúch: Nenažranosť ako princíp bytia!
 9. Jozef Tkáč: Bryndza naša Slovenská
 10. Katarína Holá: Takto to začalo...

 1. Kotlebovcom funkcionár so svastikou na hrudi neprekáža
 2. Tip na darček: Najzaujímavejšie erotické hračky pre ženy a páry
 3. Vlani hrozil pádom vlády, teraz Ficovi rozmrazenie platov neprekáža
 4. Šialený zápas v Amsterdame, Ajax si zabezpečil remízu v nadstavenom čase
 5. Chýlková pre SME: Kto nikdy nebol na terapii, nemôže sa jej vysmievať
 6. Dobré ráno: Falošný hlas podobný Ficovi by znalci odhalili
 7. Predražený štadión? Všetko sa dá overiť a prerátať. Každý kubík, tvrdí Kmotrík
 8. Remišová: Vďaka SNS príde Slovensko o takmer 300 miliónov na vedu (video)
 9. Cudzinci začnú platiť pokuty za čiernu jazdu po diaľnici
 10. Minúta po minúte: Mayová prežila hlasovanie, konzervatívcov povedie aj naďalej

 1. Korupčná koalícia v panike
 2. Vláda chce urobiť v Národnej banke Slovenska capa záhradníkom
 3. Elegantná bodka za kauzou Bonaparte
 4. Vianočný darček od SNS: Na milióny pre pochybné firmy sa poskladajú všetci občania Slovenska
 5. Viete, že chodec nemá prednosť na priechode pre chodcov? - myorava.sme.sk
 6. Eurofondový škandál pokračuje: Lubyová sa vyhovára a hádže vinu na iných
 7. Protest žltých viest aj na Slovensku
 8. Mariana Čengel Solčanská: Štefánik ženy miloval, no zároveň nimi pohŕdal
 9. Porovnanie platov poslancov s inými profesiami
 10. Peter Zajac: Mal Huntington pravdu?

Už ste čítali?