Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vojenská rozviedka – Greatest hits, 1. časť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

najsmutnejšie na tom je, že vojenské spravodajstvo zjavne riadia ľudia, ktorí sú nielen bezcharakterní (to sa u tajných služieb stáva) ale aj mimoriadne sprostí.
Vyzerá to tak, že VSS aj VOS slúžili výhradne ako úložisko tých najhlúpejších a najnepoužiteľnejších gumákov.
V SIS to zrejme bude podobné - tam sú uložení pre zmenu najhlúpejší policajti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zlodeji.

Banda zlodejov, podvodníkov, lumpov, hochštaplerov.
XXX mega "vlastnou hlavou".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hlavný páchateľ je Ficova vlastná hlava

A) Hlavný páchateľ je Ficova vlastná hlava
B) Na rade je Ficova vlastná hlava
C) Spravodlivosť si príde po Ficovu vlastnú hlavu

..dúfam, že to nikto nepočúva, zabezpečil som na tento rok 35, na budúci rok asi 40, plus teda ďalšie veci. Zabezpečil som ich, ako tie peniaze, vlastnou hlavou. Oficiálne prídu a budú normálne vykryté v strane. To, že sa pri tom motal Fedor, nemôže znamenať, že ma niekto bude držať za gule, to sa nesmie stať. Aj preto som urobil niektoré rozhodnutia vo vzťahu k týmto financiám. Som sa vymanil od Fedora a povedal som: Fedor, ja som dal do toho hlavu a nie ty si dal do toho hlavu, takže ja budem teraz o niektorých veciach rozhodovať. Napriek tomu si myslím, že musí vzniknúť nejaká paralelná finančná štruktúra, ktorá musí byť k dispozícii pre účely aj volebnej kampane a ďalších vecí."
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kalinak

to je naozaj ina figurka, nemehlo a asertivny koktavec, cely umely ako pamela anderson aj kok ot ma urcite maly, v detsvte sa mu chlapci smiali v sprche, politicky ekvivalent nedocapovaneho tepleho piva v plastiku na zemplinskej sirave...da sa len chstnut na zem, ale zda sa ze niektory volici si na nom este stale dokazu pochutnat, uvidime ako dlho mu to vydrzi, pan predseda parlamentu PP nema v hlave nas rate, aspon mu treba priznat trosku format, koktavec pre neho nie je ziaden super, dufam ze ta ruvacka v smere este prinesie daku srandu.....tak ci onak stretneme sa na namesti s kamenmi, plynovymi maskami a molotovymi koktailmy,,,tuto prasinu za nas nikto odtial nevyprasi, musime si poradit sami.......hadam sme horsi ako turci, brazilcania ci najnovsie nasi egyptsky bratia?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

súhlasím

je ale otázne, či "stará" (bolšojská) "väčšina" (čiže 26% voličov organizovanej skupiny SMER)
je schopná toto pochopiť ...

skúsim to zjednodušiť:
za každú politickú kauzu, ktorá ostala nevyšetrená a nepotrestaná
(čiže všetky doterajšie kauzy: mýto, nástenkový tender, slavkov, financovanie SDKU a SMERu, gorila etc.)
za každú z týchto káuz slováci zaplatili - znížením svojich miezd a dôchodkov rádovo o desiatky až stovky EUR - keby sa niekto čudoval - prečo máme malé platy a žobračenky (dôchodky)
hlboko pod priemerom EU

peniaze nakradnuté (zmiznuté) v týchto kauzách reálne znížili každý plat i každý dôchodok v SR
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ak to nebude len zbierka nezmyslov, nevidím dôvod, prečo by sa polícia nemala zaoberať podivnými prevodmi. Nicholson by ale mal vedieť zdokladovať dôkazy, na základe ktorých dospel k spomínaným záverom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ale Fico povedal

ze to ze kradne smer sd je predsa TAJNE a statne tajomstvo si treba chranit stoj co stoj a ti ktori porusili omertu budu exemplarne potrestani, co sa uz aj deje.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Medialna manipulácia a vymyvanie mozgov

Tak píšu agenti štb manipulanti :Všetci sú rovnakí zlodeji ??????? Komu to vyhovuje?
Manipulácia s verejnou mienkou. Však dajte pokoj Ficovi, všetci sú rovnakí. Presne tak chcete aby rozmyšľali ľudia.
Gorila je o Ficovi, ten dal skartovať original náhravky a prepis Nicholsona obsahuje iba 30% pravdy a ostané su kompilaty - lož, ohovarania, na to ľudia naleteli , klamať druhých,je osvedčená metoda štb.
Tvrdi to Trnka, bez nahravky nie je možne vyšetriť, žiadajme kopiu náhravky, predsa musí niekde existovať, kto je čistý nech ho očisti a kto je zlodej nech to vie každy.

Pán Trnka, aký je váš právny názor na kauzu Gorila? Pretože normálnemu človeku je z prečítania daného dokumentu zle.
Odpovedá:
Dobroslav Trnka- hnonline
(11:15)
O kauze Gorila som čiastkovo vedel asi tri roky predtým ako vypukla na verejnosti, pretože kolovali čiastkové "výcucy" zo spisu. Osobne si myslím, že je to kompilát 30/70 a pokiaľ nebude zabezpečená kompletná nahrávka z odposluchov, tak dokazovanie bude veľmi zložité resp. bude rozdelené do čiastkových stíhaní. Vzhľadom na potrebu prezentovať pred súdom jasné dôkazy, ktoré usvedčia páchateľa, hocijakého trestného činu, tak v tomto prípade som skeptik. Ale ak by sa našla nahrávka, z kt. boli prepisy robené, vyšetrovanie by mohlo nabrať inú dimenziu. Opätovne musím konštatovať, že to realizuje ÚŠP a na začiatku konania si spisový materiál naštudoval okrem mňa aj doktor Čentéš doktor Kováčik, doktor Koštál, doktor Šufliarsky a na porade vedenia následne doktor Tichý rohodol po vypočutí si všetkých názorov, ktoré neboli jednotné, že vec bude riešiť ÚŠP.
Pán Nicholson
Na namestiach pred voľbami Ste tvrdila , že Gorila je pravdivá a Fica sa netýka lebo on neprivatizoval. Trvate na tom, že všetko je tam pravdivé alebo súhlasite s tým , že iba 30% pravdy?
Potom Ste zasadným spôsobom ovplyvnili voľby v prospech Fica a zmenili Ste politickú scenu na dlhé roky v prospech Fica.
Finacovanie SDKU- pôžička z roku 2001 v hodnote 10 milionov Sk bola Trnkom riadne vyšetrena a vypočutí desiatky svedkov aj zo zahraničia , bolo konštatované že všetko je podľa zákona
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Bohužiaľ gro toho čo ste tu povedali sa zakladá na pravde a o to je to smutnejšie.
Ja som si námahu dal a na protest som išiel. Spomínala sa na ňom Gorila, ale politické strany, ktoré v nej boli namočené akosi nie. Spomínala sa tam kauza SASanka, len veľmi okrajovo hoci s protestom nemala absolútne nič, spomínala to jedna pani na pódiu s mikrofónom v ruke, nepamätám si však o koho išlo.
Máte pravdu v tom, že ten prepis nie je zďaleka úplný.
Inak osoba Fica, ktorá tam bola rezolútne najviac spomínaná, tuším 142 krát +-, sa spájala iba s pitím coly čo je nezmysel do oči bijúci. Všetci dobre vieme, že protest Gorila nahral výrazne SMERU-SD a Ficovi a nahral z časti Lipšicovi.

nepomohol ani preferenciám SAS-ky, KDH mali asi toľko čo minulý rok aj vďaka Lipšicovi či Procházkovi, Most-Híd málinko tratil a SDKÚ išlo ako koaličný líder minulej vlády absolútne do zatratenia a ledva sa tam dostali.

Ak by voliči SMERU-SD neboli tak hlúpí, SMERU-SD by to spočítali, ale to, že ich vodca tam bol spomínaný len s tím pitím mu naopak ešte preferencie pridalo...
40% ľudí k voľbám radšej ani nešlo a preto to dopadlo ak dopadlo...
A budúce voľby možno dopadnú ešte horšie a o prezidentských ani nehovoriac...
Pochybujem, že to dobre skončí v tomto mafiánskom ŠTB-áckom štáte...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

Milý Tom, dobrá práca, len si myslím, že aj keď si to tu takto pekne a po lopate napísal ako pre je... b..nutých naši páni policajti nepochopia. Ani minister Glváč ešte nezvernil SLOH! Na slovensku je každému jednému jasné, že štb svine ukradli moc pre seba rozhorali veľmi špinavu hru s čestnými ľuďmi. Je dosť možné, že sa to nevyšetrí. Na slovenksu niečo také ako spravodlivosť nie je. Je iba zdieranie ľudí. Bohatým sa nikdy nič nestane, hoci sa snažia média a novinári ako ty aby sa ľadi pohli ale chobotnica ktorá tu narátla je taká veľká, že kým tu nedôjde k pochodu ľudí, ktorí sa neuspokoja len s kadrovým potrestaním ale s kompletním postihom pre všetkých tak sa tu nič nezmení. Že sa kradlo za smeru nie je novinka, kradlo sa aj za SDKÚ a aj za Mečiara za ktorého sa aj unášalo a vraždilo. Je len na škodu, že o našom štáte rozhodujú nenásytní morálne upadnutí nenažranci s praktikami štb. To čo si tu napísal a tak ako si to tu napísal jasne dokazuje, že sa kradlo. A čo urobí minister GLVÁČ? Čuší ako vša pod chrastov. Zbavil niekto autorov vyšetrovania a správ mlčanlivosti ? NIE! Ich svedectvo nie je žiadúce, padali by hlavy! To sa predsa nemôže stať! Kým oni nebudú zbavení mlčanlivosti nech žiadny politik netvrdí, že sa na slovensku niečo vyšetruje. Tu sa len zametá pod koberec. A kvôli takýmto ľuďom smeruje slovensko do stredoveku. Slovensko už nemá vôbec nič. Títo ľudia začali preto zadlžovať aj našu budúcnosť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nicholson píše tam

Nicholson píše tam, kde mu nič nehrozí a kde to politicky krivácky vyhovuje majiteľom novín.
SME aj s Nicholsonom tajili spis Gorila a až keď o tom kuvikalo celé Slovensko zrazu bol aj Nicholson hrdina. To je vymyslený hrdina. Takých vykakám päť za týždeň.
Na druhej strane kryje mafiána Petra Sýkoru a odcudzil a nechce vrátiť späť materiály mu boli dané v dobrej viere. Tam sa bojí alebo dokonca s tými materiálmi kšeftoval.
http://*****/mafia/mafia48.html
http://doiop.com/9wlgj1
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A Fico si ako Pilát umýva ruky nad

celou kauzou a tvári sa, že je to novinárska kačica!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zaujímavé ako dotyčný súdruh vníma

seba a svoje konanie: "Máme za sebou rok stability a bez škandálov", povedal Robert Fico (http://www.teraz.sk/slovensko/...). Poprosím psychológov a psychiatrov, aby preskúmali psychopatické správanie spomenutého hranatého indivídua a hodili včas na neho sieť. Ďakujem.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ficova metoda. Zlahcovat, bagatelizovat, zatlkat... tupovolici mu to zeru. http://youtu.be/AdanvYsScXc
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Bohuzial maju silnych spojencov

Ako inak sa da vysvetlit mlcanie tzv. opozicnych poslancov pocas tejto kauzy? Jedini, ktori sa ozyvaju su SaS a OLaNO. Ostatni maju maslo na hlave a potichu spolupracuju so Smerom. Takze dnes to uz nie len kauza Smeru... http://www.blogovisko.sk/goril...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ďuri to snad nemyslis vazne, po tych kotrmelcoch co ste povystrajali a hlavne svojou politickou prezieravostou ste dopomohli Ficovi k bohapustej rabovacke. Nakopat Vas do ***** vsetkych aj Vasu pereput.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

no

ver tomu, ze keby sa to nestalo pri eurovale, tak by sa to stalo len trochu pozdejsie pri niecom inom. Prvy pokus pri volbe generalneho prokuratora este nevysiel. Keby bol zaujem o euroval, tak by si ho v pohode so SMEROM schvalili. Takze nakopat ano, akurat sa zameriavas na nespravne ***. Keby sa pozverejnovala len polka zverstiev na obrane tak sedi polka SMERU a SDKU. Pani vedia velmi dobre, preco hraju mrtveho chrobaka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Od začiatku to nebola kauza Smeru. Sas bola mimo Gorily len z toho dôvodu, že v čase, ktorý opisuje dokument ešte nejestvovala, takže tvoj vodca je čistý len z toho dôvodu. Kontakt s Kočnerom ako aj Galkovo odpočúvanie prišlo veľmi skoro po založení Sasky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

toto je taký názor

ako ked poviem, ze Fico sa nepodielal na holokauste cez vojnu len preto, ze vtedy este nezil, inac by tam urcite bol zapojeny
 

1 2 3 4 5 6 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Martin Foto Potočný: Veď Kuciak je fakt mŕtvy, Róbert F.! Aj vďaka Vám! 2 334
 2. Mária Vrška: Ako ma vyhodili z práce 2 139
 3. Lórant Kulík: Gastronómia: Vyprážaný bravčový rezeň - X- ročný recept overený časom 1 951
 4. Věra Tepličková: Zabudnime na Sorosa. Máme nového vinníka: Teraz je to ESET! 1 834
 5. Andrea Hoštáková: Lavičky, na akých ste ešte nesedeli 1 691
 6. Michael Achberger: Alkohol: toto spraví s vašou postavou 1 239
 7. Daniel Schikor: Na cestách s karavanom - Chorvátsky Trpanj 1 047
 8. Juraj Paškuliak: Byrokracia na pošte 737
 9. Zriedkavé choroby: Ukrutné bolesti ho uväznili doma 716
 10. Danica Chames: Ste v strese? Spievajte! 628

Rebríčky článkov


 1. Štefan Vidlár: GENERALISIMUS MAJO
 2. Martin Balun: Náboženstvo
 3. Roland Ondrus: KočnerLeaks
 4. Andrea Bérešová: 8. kolo koseckej ligy v kosení ručnou kosou
 5. Andrea Bérešová: Historická žatva Lubina - Kopcové
 6. Július Kovács: Vraj si veľkomožný šofér Bugár vyprosuje, aby ho nespájali s Kočnerom.
 7. Štefan Vidlár: Aj ja staviam
 8. Štefan Vidlár: KLAPANEC
 9. Štefan Vidlár: Jak R. F. pracoval pro ludzí
 10. Peter Šuvada: Prečo je potrebné integrovať zdravotne znevýhodnených?

 1. Kočner sa chválil, ako cez Ďatla a Hlavné správy oslabí protesty
 2. Minúta po minúte: Prokuratúra vyšetruje aj trestnú činnosť predstaviteľov štátu a justície
 3. Kuciakova sestra Mária: Pri Ficovej tlačovke sa mi chcelo plakať, veď aj Janko bol novinár
 4. Fico dovládne s tichou podporou Kotlebu, písal Kočner a plánoval stretnutie s Lexom (#allforjan)
 5. Ľudia sa postavili developerovi. Nechcú ďalšie obchody
 6. Ficovi začínajú oponovať jeho vlastní ľudia
 7. Drucker: Fico nechcel, aby som odvolal Gašpara
 8. V Zemplínskej šírave sa utopil 38-ročný muž
 9. Kočner písal Zsuzsovej o sledovaní Sulíka a Rajtára chcel dostať do basy
 10. DiCaprio a Brad Pitt pre SME: Jeden pre druhého sme ako manžel a manželka

 1. Matovič: Tváriť sa, že s Bugárom, ktorý za 30 strieborných zradí aj vlastnú mater, príde zmena...
 2. Prečo je Brucho vlastne letnou threemou č. 1 ?
 3. Ján Kuciak - Chlapec, ktorý zmenil Slovensko a nikdy sa o tom nedozvedel
 4. Veď Kuciak je fakt mŕtvy, Róbert F.! Aj vďaka Vám!
 5. Smrť v maternici – bolestné mýto za slobodu a pohodlie ženy
 6. Generál Pavel Macko o súčasnom stave Generálnej prokuratúry
 7. Matovič obviňuje Kisku z klamstva, na Kisku sa sťažuje aj Sulík
 8. Exminister vnútra Robert Kaliňák vypovedal v kauze Vietnamec, jeho šofér na neho čakal v zákaze
 9. Sestra Jána Kuciaka Mária: Pri Ficovej tlačovke sa mi chcelo plakať, veď aj Janko bol novinár
 10. Politické strany: Na Slovensku funguje kvantita na úkor kvality

Už ste čítali?