Streda, 17. január, 2018 | Meniny má Nataša

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vybavil ZMOS vládne sankcie mestám a obciam ? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Súhlasím

Celé ZMOS si vyárendovalo akúsi právomoc hovoriť za všetkých. Napr. čo sa v už dosť zbabranom školstve ešte viac pobabralo bolo tiež z hláv zástupcov ZMOS-u. Za školstvo sa vyjadruje "najväčší" znalec školstva Turčány. Ten nemá, nielen o školstve, ale ani o fungovaní samosprávy šajnu a namiesto toho, aby pre samosprávy chcel dobre, ubližuje im. Vďačia mu mnohí za likvidáciu niečoho čo v našom štáte fungovalo, a to CVČ. Namiesto potrestaniu tých, čo systém zneužívali, zničil fungujúci systém! Ďalej je tiež otázne, prečo na ministerstvách vznikajú nové "spolky", ktoré vymýšľajú samosprávam ďalšiu byrokraciu a šetriť majú len samosprávy.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ZMOS je trójsky kôň vlády v samospráve.

prisvojuje si právomoci, ktoré mu ako jednému z množstva občianskych združení neprináležia. ak starostovia a primátori potrebujú platformu obhajujúcu ich záujmy, nech si ju založia a financujú z vlastného vrecka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čo je valstne ZMOS

Čo je ZMOS? Asi najbohatšia "politická strana" starostov a primátorov, najlepšie a potichučky zastúpená v parlamente. Tu chránia svoje záujmy. Rozhodne nieje ZMOS podľa mňa pre občanov, tí im musia len túto "stranu papalášov" potajomky financovať, lebo starostovia rozhodli za nich a prihlásili ich za "členov ZMOS" . Platia za každú hlavu občana. Ako je toto vôbec možné v demokratickom štáte, že musíme nasilu platiť takéto cudzie záujmové združenie nejakých papalášov zo svojho? Kto toto dovolil?!!! Juraj Kukla člen správnej rady ZOMOS
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

financovanie ZMOS-u z rozpočtu obce...

odsúhlasujeme my všetci tým, že pri schvaľovaní rozpočtu neprotestujeme proti položke "členské ZMOS". tento rok sa na to chystám :).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

milý ujko,

to že o Vašu organizáciu nemajú starostovia taký intenzívny záujem ako o ZMOS, ešte neznamená, že zneužitím tejto ,,drobnôstky", ako je vyhrážka na šetrenie, Vám nedáva právo si naháňať body na odlákanie ,,fušerov" zo ZMOSU. Asi ste im neponúkli nič lepšie a zostali ste na ocot....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

jak jinak maji zacit ??
ZMOS je banda vycuranych, kteri zastupuji asi 3% obci na Slovensku.
Opravdu si myslite, ze to jim dava pravo mluvit za vsechny obce ??
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME