Piatok, 19. január, 2018 | Meniny má Drahomíra, Mário

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bude vláda Slovenskej republiky chrániť tradičnú rodinu? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

...

Bude vláda Slovenskej republiky chrániť tradičnú rodinu?

Vláda Slovenskej republiky pod vedením súdruha precedu a súdruha ministra Vlajčáka celkom určite nebude chrániť tradičnú rodinu!!!!!!? A ak, tak potom iba rečami :-((((
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

naopak

vlada SR chrani tu najtradicnejsiu rodinu. Rodinu s velkym R. Ktorej hlavou je Krstny otec, resp. kmotrovia. Toto je totiz zaklad statu. Rodina, to je podstata statu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

:)

No, ak chcú LGBTINPZK234567... zrovnoprávnenie, navrhujem zrušiť manželstvá... čo sa má kto starať do toho, kto s kým žije ? Aké zvýhodňovanie skupín osôb na úkor jednotlivcov? :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

suhlas

liberalne riesenie je jasne. Ak nejaky institut obmedzuje, treba ho zrusit. A kazdy nech si potom uzatvori sukromne dohody podla svojej chuti. Ale toto sudruhom liberalom nevonia, pretoze kde by sme to prisli, keby sa kazdy rozhodoval podla seba, vsakze.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak, tak

Veď kto v minulosti uzatváral manželstvá? Vždy to boli nejakí monoteisti, polyteisti, duchári, okultisti, animisti, šamanisti a iní tmári. Dnes sme už úplne inde:). V slobodnej a pokrokovej spoločnosti si svoj súkromní život musíme vedieť spravovať sami bez nejakých zdrapov papiera. :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To "l" sa do Ti priezviska

ministra isto dostalo omylom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ach, jaj: slová pekné,

ale skutek -utek. Vidím fotku peknej ženy, pod ňou popis 5 chlapov - jasný prípad pre gender mainstreaming. Prečo im takto zbytočne nahrávate? Vari nehovoríte slovensky?
PS čo je "komunálny poslanec"? Zákon takého nepozná
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

sometimes szitt

happens
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kto

kto núti Európu, kto núti západné štáty, aby sa zúčastňovali na podobných aktivitách? prečo sa jediné Rusko dokázalo vzoprieť tejto nechutnej fraške? Miroslava, zo všetkým súhlasím, ale, ako z tohoto marazmu von?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Slovenskú rodinu

neohrozuje priznanie práv spomínaným menšinám, ale SLABÁ PODPORA (či skôr nezáujem) ZO STRANY ŠTÁTU!
Nezamestnanosť, nedostupnosť vlastnej strechy nad hlavou, nízke prídavky...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ktorá tradičná slov. rodia je v ohrození

že ju treba chrániť? Pred kým? Pred alkoholizmom? Pred ku _rve _ním sa manželov? Lebo z inej strany nie je žiadna rodina na Slovensku nijako ohrozovaná! Kto bude v SR chrániť ateistov a veriacich iných náboženstiev pred militantným katolíckym prístupom - "vždy musí byť po našom, lebo my v to veríme"?!? Dokedy budú katolíci rozpútavať vášne a neznášanlivosť voči všetkému a všetkým odlišným??? Nespôsobili ste už dosť vojen, mŕtvych a zneužitých? Dajte nám už všetkým pokoj a v kostoloch si robte čo chcete! Napr. nezosmylníš, nepokradneš, nezabiješ... Hneď by sa nám ostatným žilo omnoho krajšie!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

komunizmu, fasizmus

ateisticke idey
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Fašizmus je silne katolícka ideológia. Veď i u nás bol šéfom fašistov katolícky kňaz a celé šéfstvo sa hlásilo ku katolicizmu tak aký ateizmus??? Nacizmus bol zase silne okultný čo s ateizmom nemá nič spoločné. Jedine ten komunizmus zostáva,ale i tam mali tú svoju hlúposť s vedeckých ateizmom a socialistickou morálkou a neviem čím všetkým.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

fasizmus

silne katolicka ideologia???
charakteristika fasizmu:
Nadraďuje záujmy celku (národa, štátu, prípadne rasy) nad záujmami jednotlivca
Usiluje sa vybudovať totalitný štát
Stojí v opozícii voči demokracii a liberalizmu, spolu s cudzincami a prisťahovalcami ich považuje za pôvodcov všetkého zlého
Na čele štátu požaduje silného vodcu (vodcovský princíp)
K potlačeniu opozície využíva násilie a moderné metódy propagandy a cenzúry
Zavádza korporativizmus
Utláča alebo dokonca likviduje slabých a telesne postihnutých ľudí
Vo vacsine je to totalne proti.. POlemizovat sa da nad silnym vodcom, ale diktator sa iste nepovazuje za nastupcu JK
Termnim klerofasisticky na ktory zrejme narazas je davno zavrhnuty termin a to, ze niektori boli katolici neznamena, ze sa tak aj spravali..
nacizmus: Nacizmus vznikol spojením koncepcie fašistického štátu (zahrňujúci vodcovský princíp) a rasistických teórií o nadradenosti árijskej rasy a o pokroku cez konflikt medzi vyššou a nižšou rasou, riešený podrobením či likvidáciou nižšej rasy. Nacistická ideológia ďalej čerpá zo socializmu (privlastňuje si prvky kolektivizmu či sociálnej demagógie vyhovujúcej nižším vrstvám), antiboľševizmu (vyhovujúci vyšším vrstvám), nacionalizmu (umožňujúci získať podporu konzervatívnych síl) a antisemitizmu. Filozofická podstata nacizmu obsahuje prvky výrazného iracionalizmu, okultizmu a ezoterizmu.... Ani nacizmus neije teda neateisticky.
A komunizmus, ked je tam aj socialisticka moralka, tak to uz je co? iviera v boha, ci cervenu knizku? komunizmus jednoznacne popiera nabozenstvo ako nemoderne formy
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

to, že tvrdíš, že dva a dva je päť, vôbec neznamená, že dva a dva je päť.
aj keď o tom napíšeš celý román
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Áno to je klasická obhajoba. I môj dedo hovorí, že to čo robila komunistická strana/ zatváranie oponentov bez previnenia/ bolo kvôli nekomunistom v strane, že neboli správny komunisti a s komunizmom ako takým to nemá nič spoločné. Presne to používajú i kresťanský obhajovači a potom klamú v článkoch,zavádzajú a chodia si záhádzať kamenmi na pokejne v sprievode prechádzajúcich homosexuálov a ich priaznivcov. A ešte niečo mi to pripomína nedávnu obhajobu ultras po mačetovom a granátovom útoku. Tiež to neurobili fanúšikovia. Asi niaky marťania prileteli. Tiež som nevidel protesty katolíckej cirkvi proti vraždeniu postihnutých v Nemecku alebo prenasledovaniu židov na Slovensku v čase Slovenského štátu. To na Slovensku vtedy neboli žiadny katolíci ,keď použijem tvoju premisu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Amen.
Niet čo dodať..., najviac krákajú tí, ktorí vidia len seba, a cítia sa byť niečím ohrození, resp. vidia vinníka len v jednom. A té ostatní (a to ostatné)..., ktorí reálne ohrozujú rodinu, to je... len tak, na zmienku.
Oni, tí katolibanci nemajú iné témy, okrem tých jedne dvoch..., ktorými nič len strašia, vyvolávajú vášne a neznášanlivosť, pretože nielen že vyčerpali svoje možnosti, ale ich spôsoby a metódy boja proti napr. alkoholizmu, nevere a mnohým sociálnym problémom ... zlyhávajú, odkazujú na fikcie a chiméry...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pred týmto.

www.youtube.com/watch?v=mtPUTh1BqhA&feature=player_embedded
A netreba sa vyhovárať na kresťanstvo, polovica z nás nie sú ani veriaci, ani prudérni a deti vychovávame v neodsudzovaní ani homosexuálov ani iných menšín, mnoho z nich poznám a často sa dištancujú od týchto politických zneužívaní ich stavu ....
V CHorvátsku takéto učebnice už mali, našťastie sa ľudia vzbúrili a po pol roku tuším to museli zrušiť, ale prečo máme čakať kým to zájde tak ďaleko aj u nás ?
Sú dve rôzne veci len registrované parnerstvá a iné to, čo s tým chcú pomaly nenápadne dosiahnuť .... Prečo v Dúhovpm Pride tento rok boli aj registrovaní pedofili ? Je rozdiel normálny slušný člvoek aj keĎ ináč orientovaný, a je rozdiel niekto, kto si rieši svoje psychické problémy a úchylky zneužívaním druhých a najmä detí ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

desí ma: "vychovávanie v neodsudzovaní

menšín" - ty si uvedomuješ, čo hovoríš??? Akože budeme deti vychovávať v tom, aby LEN neodsudzovali menšiny? A za čo ich chceš odsudzovať? Čo také strašné ti oni svojim rozhodnutím robia? Majú čiernu pokožku, nenmajú obe nohy, veria v iného boha, ľúbia rovnaké pohlavie? Vieš o tom že si rasistka? Neviem, prečo do debaty pletieš pedofilov: vieš, koľko ich má vlastné deti a sú heterosexuálni? Skoro všetci! (Teda okrem kňazov tej najpravejšej cirkvi - ale o tom si robia srandu už aj v Poľsku, len na SK sa tvárite, že sa to tu nedeje - kedy začnú rozprávať zneužívaní miništranti???
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME